صرافی ارز دیجیتال
ریالی نت

24034213-9b10-407d-8deb-83fc60bc0038

آیا XRP در سال 2024 به 1 دلار خواهد رسید؟

نویسنده : وبسایت خبری ارزدیجیتال ریالی نت
زمان تقریبی خواندن مطلب : 3 دقیقه

در حالی که بسیاری از دارایی‌ها در بازار ارزهای دیجیتال در حال حاضر پیشرفت‌هایی را تجربه می‌کنند، XRP (XRP) شروع به پیشرفت کرده است. قیمت آن در 24 ساعت گذشته بیش از 2.81٪ افزایش یافته است. و قیمت یک پمپ را برای کریسمس به نمایش می گذارد.

توکن XRP ریپل نشانه هایی از افزایش شتاب را نشان داده است. که به دلیل افزایش نرخ سرمایه در بازارهای آتی، نشان دهنده افزایش حدس و گمان های صعودی است.

این افزایش غیرمنتظره منجر به گمانه زنی هایی شد مبنی بر اینکه XRP ریپل ممکن است. به سمت نقطه عطف روانشناختی 1 دلاری در سال 2024 پیش برود.

عواملی که ممکن است به هدف 1 دلار کمک کنند

بر اساس تجزیه و تحلیل اخیر، به نظر می رسد که XRP پس از قله 3.84 دلاری در سال 2018، مهم ترین پرچم گاو نر در نمودار ماهانه را شکل داده است. علیرغم مواجهه با موانعی مانند شکایت SEC در سال 2020 که مانع از بهبود قیمت می شود، عملکرد کلی XRP باعث ایجاد این الگوی صعودی قابل توجه شده است.

نمودار رنگین کمان بیت کوین قیمت بیت کوین را برای 1 ژانویه 2024 پیش بینی می کند

عامل دیگر، گمانه زنی در مورد عرضه اولیه اولیه سهام توسط ریپل است. که پس از آگهی استخدام اخیر این شرکت برای یک مدیر ارشد ارتباطات سهامداران در مراکز مالی مهم ظاهر شده است. مسئولیت های مشخص شده در شرح شغل با وظایفی که معمولاً با آماده سازی IPO مرتبط هستند، از جمله مدیریت روابط سرمایه گذار و برقراری ارتباط با سهامداران و تحلیلگران، همسو هستند.

یکی از عوامل اصلی حل و فصل پرونده SEC در مقابل ریپل به نفع اولی است. زیرا می تواند اعتماد سرمایه گذاران را احیا کند و سرمایه تازه ای را به این ارز دیجیتال وارد کند.

تحلیل قیمت XRP
در زمان انتشار، این دارایی دیجیتال با قیمت 0.6399 دلار معامله می شد. که نشان دهنده افزایش 2.81 درصدی در 24 ساعت گذشته بود و به سود 7.37 درصدی در نمودار هفتگی افزوده شد و عملکرد مثبت 30 داده که 3.06 را به ارمغان آورد ادامه داد. درصد افزایش قیمت.

در سال گذشته، این دارایی 84 درصد افزایش یافته است و عملکردی بهتر از 52 درصد از 100 دارایی ارز دیجیتال دارد. این رقم بالاتر از میانگین متحرک ساده 200 روزه معامله می شود، با 17 روز مثبت در 30 روز گذشته که 57 درصد از دوره مشاهده شده را تشکیل می دهد.

با این حال، توجه به این نکته ضروری است که معامله گران باید قبل از سرمایه گذاری تحقیق کنند، زیرا می تواند به کاهش خطرات غیر ضروری کمک کند.

سلب مسئولیت: محتوای این سایت نباید به عنوان توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته شود. سرمایه گذاری سوداگرانه است. هنگام سرمایه گذاری، سرمایه شما در معرض خطر است.

🔮️ مهمترین اخبار مرتبط