صرافی ارز دیجیتال
ریالی نت

24034213-9b10-407d-8deb-83fc60bc0038

آیا افزایش ICP Coin در سال 2024 ادامه خواهد داشت؟

نویسنده : وبسایت خبری ارزدیجیتال ریالی نت
زمان تقریبی خواندن مطلب : 3 دقیقه

ICP coin که به عنوان رایانه اینترنتی نیز شناخته می‌شود، یک پلتفرم منبع باز است که به چندین مشکل اینترنت می‌پردازد. اینها شامل امنیت سیستم، سوء استفاده از داده های شخصی و انحصار خدمات اینترنتی است.

ICP coin که گاهی به آن رایانه اینترنتی نیز گفته می‌شود، یک پلتفرم منبع باز است که مشکلات متعددی را که اینترنت با آن مواجه است مقابله می‌کند. اینها شامل انحصار خدمات اینترنتی، سوء استفاده از داده های شخصی و حفظ امنیت سیستم است.

هدف آن ایجاد یک اینترنت غیرمتمرکز معاصر و عاری از اقتدار متمرکز یا گروه‌بندی‌های اجتماعی است. ICP یک 25 ارز دیجیتال برتر است که از اجماع اثبات سهام استفاده می کند.

ICP چیزی بیش از یک ارز دیجیتال است. این یک نیروی محرکه برای تحول در ساختار اینترنت است. این ابتکار مراکز داده مستقل را در سراسر جهان گرد هم می‌آورد تا گزینه‌ای غیرمتمرکز را برای ارائه‌دهندگان ابر متمرکز کنونی فراهم کند که منجر به تغییر در روش‌شناسی ذخیره‌سازی داده‌ها می‌شود.

این تمرکززدایی نه تنها مدل سنتی را به چالش می‌کشد، بلکه تجربه آنلاین امن‌تر و محرمانه‌تری را برای کاربران تضمین می‌کند. به همین دلیل، ICP نقش مهمی در بازسازی محیط اینترنت دارد.

نوسانات ICP Coin در چند ماه گذشته

قیمت ارز ICP از 3.35 دلار به 4.03 دلار در اوایل سال جاری افزایش یافت. قیمت به 6.27 دلار افزایش یافت زیرا خریداران بار دیگر قدرت خود را با شکستن این سطح مقاومت قابل توجه نشان دادند.

ICP پس از آن اصلاحاتی داشت، اما طولی نکشید که خریداران دوباره ظاهر شدند. قیمت 50 EMA افزایش یافت و در ماه فوریه به بالاترین سطح 8.329 دلار رسید. با این حال، RSI به سطح بیش از حد خرید 70 رسید که نشان دهنده روند نزولی است.

در نتیجه، قیمت تنها در عرض یک ماه به زیر هر دو میانگین متحرک نمایی EMA سقوط کرد.

تحلیل فنی قیمت سکه ICP

رایانه اینترنتی: آیا افزایش ICP Coin در سال 2024 ادامه خواهد داشت؟
نمودار ICP/USDT ارائه شده توسط TradingView
در زمان انتشار، قیمت سکه ICP پس از پایین‌ترین سطح تاریخ خود یعنی 2.80 دلار در ماه سپتامبر، سطح حمایت جدیدی 7.138 دلار را ایجاد کرد. دومین حمایت از قیمت سکه ICP در سطح 4.718 دلار خواهد بود
در این بین، سرمایه گذاران صعودی ممکن است با مقاومت فوری 11.46 دلار مواجه شوند و اگر بتوانند بر آن غلبه کنند، سطح مقاومت دوم در 14.46 دلار است.

برعکس، پیش بینی می شود RSI با نزدیک شدن به سطح فروش بیش از 72 خود کاهش یابد. که ممکن است منجر به برخی اصلاحات کوتاه مدت شود. علاوه بر این، میانگین متحرک نمایی 50 روزه به طور قابل توجهی بالاتر از متحرک نمایی 150 روزه، 6.194 دلار است و در حال افزایش است. در مقابل، 150 EMA در زیر با قیمت 4.829 دلار قرار دارد.

🔮️ مهمترین اخبار مرتبط