صرافی ارز دیجیتال
ریالی نت

24034213-9b10-407d-8deb-83fc60bc0038

آیا قیمت ارز VeChainبه سطوح بالایی خواهد رسید؟

نویسنده : وبسایت خبری ارزدیجیتال ریالی نت
زمان تقریبی خواندن مطلب : 3 دقیقه

VeChain ایجاد شده توسط بنیانگذار و یکی از بنیانگذاران Sunny Lu، یک مدیر سابق فناوری اطلاعات که مدیر عامل شرکت Louis Vuitton چین بود، است.

کار آن در ارائه یک لایه اعتماد غیرمتمرکز برای اکوسیستم‌های چند حزبی قبلاً شاهد موفقیت‌های بزرگی با مشتریان برجسته و ارگان‌های دولتی بوده است.

استفاده از فناوری شفاف بدون هیچ نقطه ضعف یا کنترل، امنیت، کارایی و سهولت ردیابی انواع داده ها را فراهم می کند و در عین حال هزینه ها را از طریق اتوماسیون غیرقابل اعتماد از طریق قراردادهای هوشمند کاهش می دهد.

کربن، زنجیره‌های تامین، حمل‌ونقل بین‌المللی، تشویق اکوسیستم‌ها، پاسپورت‌ها و غیره از دیجیتالی شدن اعتماد و همکاری‌هایی که باعث ایجاد شغل می‌شود سود زیادی می‌برند.

پلتفرم VeChain جذابیت بسیار گسترده ای برای مشتریان و صنایع مختلف دارد.

در میان انبوهی از بازیکنان دیگر، چه چیزی Vechain را منحصر به فردتر می کند؟

یکی از ویژگی های متمایز VeChain راه اندازی دو توکن آن است که از دو نوع توکن تشکیل شده است: VET و VTHO. VET توکن اصلی است که ارزش شبکه را نشان می دهد، در حالی که VTHO توکن ثانویه ای است که برای پرداخت تراکنش ها و قراردادهای هوشمند استفاده می شود.

یکی دیگر از جنبه های نوآورانه VeChain پروتکل تفویض هزینه آن است. که به قراردادهای هوشمند اجازه می دهد تا هزینه های گاز را برای کاربران پوشش دهند و شبکه را کاربرپسندتر و در دسترس تر می کند.

این پروتکل، همراه با پلتفرم یک مرحله‌ای ToolChain، شرکت‌های محتاط در حوزه رمزنگاری را قادر می‌سازد تا از بلاک چین به‌عنوان یک سرویس VeChain بدون نیاز به پرداخت‌های رمزنگاری یا مسائل نظارتی استفاده کنند.

شناسه های VeChain جزء ضروری بلاک چین VeChain هستند. یک کد منحصر به فرد به محصول اختصاص می دهد. سنسورها برای ردیابی هر مرحله از تجهیزات استفاده می شوند.

هدف این پلت فرم ارائه اطلاعات جامع در مورد محصولات و فرآیندهای تجاری به ذینفعان است. در نتیجه شفافیت کسب و کار را تضمین می کند و کسب و کارهای بین المللی را قادر می سازد صادقانه پاسخ دهند و بهتر عمل کنند.

لیست مشتریان VeChain در حال حاضر شامل شرکت های بزرگی مانند BMW، LVMH و Walmart است.

نرم افزار VeChain به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا dApps را ایجاد و اجرا کنند. بنابراین، با کمک بلاک چین VeChain، مشاغل می توانند از dApps استفاده کنند و خدمات و محصولات پیشرفته تری ارائه دهند.

این پروژه همچنین از راه‌حل‌ها و نوآوری‌هایی برای ساده‌سازی فرآیند استفاده می‌کند، از جمله ToolChain، My StoryTool، بلاک چین VeChainThor و فناوری اینترنت اشیا (IoT).

VeChain (VET) یک توکن اثبات مجوز (PoA) است

که برای اطمینان از امنیت شبکه در مقایسه با پروتکل هایی مانند بیت کوین به برق کمتری نیاز دارد.

گزارش اخیر CTI نشان داد که ردپای کربن سالانه VeChain بسیار کم است. و تنها 2.4 درصد از انتشارات استخراج یک بیت‌کوین را تشکیل می‌دهد، بنابراین PoA را به مکانیزم اجماع فوق‌العاده کارآمد برای ایمن‌سازی شبکه تبدیل می‌کند.

اثبات صلاحیت فرآیندی است که در آن اپراتورهای اصلی گره اتوریتی توسط یک کمیته راهبری مستقل انتخاب می‌شوند. بنابراین به آنها «اختیار» برای اجرای یک گره اصلی می‌دهند.

این مدل به ویژه برای مشاغلی جذاب است که می‌خواهند یکپارچگی و کیفیت اعتباردهنده‌های در حال اجرا شبکه را تضمین کنند و در صورت لزوم، عوامل مخرب حذف شوند.

ارز VeChain با 6.16 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته با 0.02403 دلار معامله می شود.اگر خریداران فشار را حفظ کنند، قیمت VET می تواند از سطح فعلی افزایش یابد. هدف بعدی برای قیمت VET 0.03000 دلار است.

با این حال، اگر قیمت ارز VeChain نتواند بالاتر از سطح 0.02000 دلار بماند، ممکن است بیشتر کاهش یابد.

قیمت VET بالاتر از میانگین متحرک نمایی 20 روزه و 50 روزه است

این نشان می‌دهد که EMAها از قیمت VET حمایت می‌کنند، زیرا قیمت را دنبال می‌کنند و از کاهش حتی پایین‌تر آن جلوگیری می‌کنند. بنابراین روند قیمت VET مثبت و رو به افزایش است.

🔮️ مهمترین اخبار مرتبط