صرافی ارز دیجیتال
ریالی نت

24034213-9b10-407d-8deb-83fc60bc0038

آیا BONK با شکست بزرگ روبرو می شود؟

نویسنده : وبسایت خبری ارزدیجیتال ریالی نت
زمان تقریبی خواندن مطلب : 3 دقیقه

ارز میم ستاره سولانا، BONK، امروز با یک افت عمده مواجه است، یک معکوس پایدار که رشد التقاطی آن را از آغاز این ماه متوقف کرده است. در زمان نگارش این مقاله، BONK با قیمت 0.00002116 دلار، 1.06 درصد در 24 ساعت افزایش یافته است. که پس از کاهش بیش از 10 درصدی توکن در اوایل روز، به دست آمد.
در حالی که افزایش و کاهش قیمت بخش عمده ای از رشد یک سکه در نظر گرفته می شود. BONK یک برنامه ظریف دارد که ممکن است به دستیابی به یک معکوس اساسی در روند قیمت آن کمک کند. این ارز دیجیتال از جشنواره سانتا رونمایی کرد که شامل چندین فعالیت است. که کاربران باید در آن شرکت کنند تا واجد شرایط دریافت جوایز در این فصل تعطیلات باشند.

برخی از فعالیت های فهرست شده شامل خرید در Silicon Valley Bonk از طریق یک کیف پول واجد شرایط، واریز حداقل 1 SOL در BONKbot از طریق یک کیف پول واجد شرایط و تعامل با BONK Swap به سه روش، از جمله تعویض توکن، مسیریابی DeFi و استفاده از DCA است.

این فعالیت‌ها همچنین شامل دانلود BONK dApp در Saga تلفن همراه Solana و اجرای برخی از بازی‌ها در آنجا است. BONK رایگان برای کاربران را می توان از طریق dApp از طریق Saga Genesis Pass دریافت کرد.

ابزار رانندگی BONK

هدف از فعالیت و هدایای بابانوئل افزایش کاربرد BONK به گونه‌ای است که بتواند احساسات گسترده‌ای را در اطراف اکوسیستم میم کوین ایجاد کند.

در حالی که BONK از نظر تعداد تراکنش‌ها و فعالیت‌های سوزاندن کاملاً با Shiba Inu (SHIB) برابری نمی‌کند. کمپین‌هایی با این ماهیت ضروری هستند، به‌ویژه در زمان‌های تصاحب نزولی.
اگرچه BONK در حالت تصحیح قرار دارد، اما در تمام طول سال شگفتی‌های مختلفی را انجام داده است تا به برخی از حامیان خود تضمین دهد که می‌تواند در حرکت رو به جلو به رشد فوق‌العاده دست یابد. علیرغم آخرین فروش، رشد شش ماهه BONK به 6414 درصد می رسد.

🔮️ مهمترین اخبار مرتبط