صرافی ارز دیجیتال
ریالی نت

24034213-9b10-407d-8deb-83fc60bc0038

چرا بازار ارزهای دیجیتال امروز بالا رفته است؟

نویسنده : وبسایت خبری ارزدیجیتال ریالی نت
زمان تقریبی خواندن مطلب : 3 دقیقه

بازار ارز های دیجیتال امروز به لطف خریدهای بی‌امان بیت کوین MicroStrategy قبل از تصمیم‌گیری‌های کلیدی ETF رو به افزایش است.

که بیش از نیمی از سهم بازار را در اختیار دارد، بیشترین سهم را در رشد بخش کریپتو در اول دسامبر داشته است. و با رشد 3.25 درصدی به نزدیک به 38850 دلار رسیده است. اتر

دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، 2.8 درصد از 2100 دلار جهش کرد.

چرا بازار ارزهای دیجیتال امروز در حال افزایش است؟

رشد بازار کریپتو در 24 ساعت گذشته همزمان با اعلام MicroStrategy مبنی بر خرید نزدیک به 600 میلیون دلار بیت کوین با میانگین قیمت 36785 دلار به ازای هر بیت کوین . این خرید کل دارایی های بیت کوین شرکت را به بیش از 6 میلیارد دلار می رساند.

جالب اینجاست که سرمایه گذاری MicroStrategy در بیت کوین یک ماه زودتر از تایید احتمالی کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در مورد تمام برنامه های کاربردی صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF) انجام می شود. این حرکت منعکس کننده سوگیری مطمئن شرکت برای بازار بیت کوین است که به نوبه خود به نفع کل بازار ارزهای دیجیتال در 1 دسامبر بوده است.

برداشت های عظیم رمزارز از صرافی ها

دستاوردهای بازار کریپتو در 24 ساعت گذشته به دنبال یک دوره برداشت از صرافی های کریپتو بوده .

کاهش تعادل بیت کوین در صرافی های ارز دیجیتال تا حد زیادی با افزایش قیمت ها همزمان شده . این سیگنال به معامله گران می دهد که نگهبانی ذخایر بیت کوین خود را بر عهده بگیرند و در عین حال فشار فروش را در بازار کاهش دهند.

پتانسیل توقف نرخ بهره فدرال رزرو

جروم پاول، رئیس فدرال رزرو در دو رویداد روز جمعه سخنرانی خواهد کرد. سرمایه گذاران به دقت این رویدادها را برای نشانه هایی از توقف احتمالی افزایش نرخ بهره زیر نظر دارند و آخرین داده های اقتصادی نشان دهنده کاهش تورم است.

توقف در نرخ بهره، بازدهی خزانه داری ایالات متحده را کاهش می دهد. که به نوبه خود، اشتهای سرمایه گذاران را برای دارایی های پرریسک غیر بازده مانند سهام و بیت کوین افزایش می دهد.

آیا بازار کریپتو در دسامبر 2023 رونق خواهد گرفت؟

با میانگین متحرک نمایی 50 روزه (EMA 50 روزه؛ موج قرمز) نزدیک به 1.29 تریلیون دلار به عنوان هدف نزولی اصلی در دسامبر 2023.

🔮️ مهمترین اخبار مرتبط