صرافی ارز دیجیتال
ریالی نت

24034213-9b10-407d-8deb-83fc60bc0038

چرا Creditcoin (CTC) پامپ می شود؟

نویسنده : وبسایت خبری ارزدیجیتال ریالی نت
زمان تقریبی خواندن مطلب : 3 دقیقه

افزایش قیمت عمده تحقق می یابد

همانطور که معامله گر Crypto_Loni تاکید کرد، CTC پس از ماه ها معامله جانبی روند صعودی را آغاز کرده است. CTC از پایین ترین سطح خود در سال 2023 که حدود 0.13 دلار بود، از آن زمان به سمت محدوده 0.6 دلار صعود کرده است و بیش از 250٪ افزایش یافته است.

در حالی که این آلت‌کوین هنوز پایین‌تر از بالاترین قیمت خود در حدود 9 دلار است که در سال 2021 تنظیم شده است، اما حرکت صعودی در بخش کریپتو آشکار نیست. حتی با وجود سودهای به دست آمده، Crypto_Loni پیشنهاد می کند که 12 برابر صعودی در مقایسه با قله های تاریخی وجود دارد.

قدرت رانندگی سودمند و پذیرش

بخش اعظم نیروی تازه CTC به پیشرفت‌های اخیر مربوط می‌شود که اساساً ابزار بلاک چین را بهبود می‌بخشد. به عنوان شبکه ای که برای خدمت به سازندگان از طریق تأمین مالی جمعی و مالی غیرمتمرکز طراحی شده است، معیارهای پذیرش ارزش واقعی CTC را تأیید می کند.

این تیم همچنین به شکل گیری مشارکت های جدید برای گسترش دامنه خود ادامه می دهد. فرصت‌های وام‌دهی و تامین مالی معرفی شده با نیازهای کاربران در یک اقتصاد در حال مبارزه ارتباط دارد. همانطور که ایمان به سیستم های سنتی متزلزل می شود، Creditcoin دسترسی جایگزین به سرمایه در گردش را برای هنرمندان، کارآفرینان و پروژه ها فراهم می کند.

لیست های جدید بورس حجم را جذب می کند
اعلان‌های فهرست اغلب با افزایش فعالیت‌های معاملاتی همزمان است. با دستیابی به پایگاه های سرمایه گذار جدید، هجوم حجم به طور معمول حرکت قیمت را تحریک می کند.

Creditcoin حضور خود را در مبادلات به طور قابل توجهی در دسامبر گسترش داد. پلتفرم بزرگ LBank هفته گذشته بازار قراردادهای دائمی CTC/USDT را معرفی کرد. فرصت های اهرمی احتمالاً سفته بازی و نوسان قیمت را بهبود بخشیده است.

همانطور که صرافی LBank به اشتراک گذاشت، “شروع به تجارت: اهرم 50 برابری اکنون در #LBank فعال است!” تقویت قرار گرفتن در معرض و نقدینگی تمایل به بالا بردن ارزش ها دارد.

روند صعودی نشان دهنده اعتقاد

بین گسترش عملکرد، تعمیق پذیرش، و جریان های حجم مبادله، CTC نشانگرهای یک روند صعودی صادقانه را نشان می دهد. نمودارهای فنی قیمت چندین شکست پرچم گاو نر را نشان می دهد که نشان دهنده ادامه روند بالاتر است.

با در نظر گرفتن پایه های استفاده واقعی آن در حال حاضر بلوغ و معرفی معاملات اهرمی، صعود 200 درصدی ماهانه موجود احتمالاً شروع کار است. حتی پس از پمپ اخیر، CTC هنوز بسیار پایین تر از رکورد خود معامله می شود. ابزار جدید و دسترسی به آن اشاره مثبت بسیار بیشتری دارد.

همانطور که یکی از ناظران خاطرنشان کرد، تثبیت فهرست ها “می تواند باعث افزایش قیمت شود زیرا حجم معاملات افزایش خواهد یافت.” با تشدید حجم ها و مقادیر، این پیش بینی از قبل محقق می شود. با طلوع 2024 و پذیرش بیشتر، این شکست هیچ نشانه ای از خستگی را نشان نمی دهد. توسعه پلتفرم و رشد کاربران فضایی را برای پمپاژ مداوم فراهم می کند.

 

🔮️ مهمترین اخبار مرتبط