صرافی ارز دیجیتال
ریالی نت

24034213-9b10-407d-8deb-83fc60bc0038

چرا قیمت Unizen (ZCX) افزایش یافته است؟

نویسنده : وبسایت خبری ارزدیجیتال ریالی نت
زمان تقریبی خواندن مطلب : 3 دقیقه

Unizen (ZCX)، نماد بومی اکوسیستم Unizen، در 24 ساعت گذشته افزایش قیمت قابل توجه 50 درصدی را تجربه کرده است. این توکن در حال حاضر با قیمت 0.3773 دلار معامله می شود که پایین ترین و بالاترین قیمت آن در 24 ساعت به ترتیب 0.2464 و 0.3773 دلار است. این عملکرد چشمگیر، ارزش بازار ZCX را به 259,982,807 دلار رسانده است و آن را در رتبه 262 در بین تمام ارزهای دیجیتال قرار داده است.

اکوسیستم تبادل فعال زنجیره ای Unizen

Unizen یک سیستم عامل است که برای برنامه های تبادل فعال با زنجیره متقابل طراحی شده است. این پلتفرم به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد تا ماژول‌هایی را در اکوسیستم ایجاد کرده و روی آن نصب کنند. و به معامله‌گران امکان دسترسی به طیف گسترده‌ای از محصولات تجاری غیرمتمرکز و متمرکز را می‌دهد. الگوریتم‌های تجمیع تجارت Unizen به کاربران امکان می‌دهد تا با این محصولات به صورت یکپارچه تعامل داشته باشند و تجربه کلی تجارت را افزایش دهند.

هدف اکوسیستم Unizen ایجاد یک محیط جامع و کاربرپسند برای معامله گران است. که مجموعه ای متنوع از گزینه ها و ابزارهای معاملاتی را ارائه می دهد.

نگاه پنهانی پلتفرم موبایل احساسات صعودی را تحریک می کند

یکی از عوامل کلیدی که در افزایش قیمت اخیر Unizen نقش دارد، اعلام پلتفرم موبایلی آینده است. تیم Unizen با انتشار یک نگاه پنهانی، هیجان و انتظار را در بین سرمایه‌گذاران و معامله‌گران ایجاد کرده است.
انتظار می‌رود که پلتفرم تلفن همراه دسترسی و راحتی اکوسیستم Unizen را افزایش دهد. و به کاربران امکان داد و ستد و مدیریت دارایی‌های خود را در حال حرکت بدهد. با آشکار شدن جزئیات بیشتر در مورد پلتفرم موبایل، احساسات صعودی پیرامون ZCX احتمالاً به رشد خود ادامه خواهد داد.

تجزیه و تحلیل فنی: هدف برک‌آوت پتانسیل صعودی عظیمی را پیشنهاد می‌کند

معامله‌گر JAVON MARKS، قیمت چشمگیر ZCX را برجسته کرده. و خاطرنشان کرده است که این توکن با “قدرت حتی بیشتر” به رشد خود ادامه می دهد. بر اساس تجزیه و تحلیل MARKS، ZCX دارای هدف شکست 5.62 دلاری است که تا زمانی که شکست فعلی ادامه دارد، در بازی باقی می ماند.
اگر ZCX موفق به رسیدن به این هدف شود، نشان دهنده افزایش 1740 درصدی نسبت به قیمت فعلی آن خواهد بود. چنین رالی عظیمی احتمالاً توجه قابل توجهی از سوی سرمایه گذاران و معامله گران را به خود جلب می کند و به شتاب صعودی توکن دامن می زند.

از آنجایی که اکوسیستم Unizen به گسترش و ارائه راه حل های مبتکرانه تجاری ادامه می دهد، احتمالاً تقاضا برای ZCX افزایش می یابد.

با این حال، سرمایه‌گذاران همیشه باید در سرمایه‌گذاری در دارایی‌های پر نوسان مانند ارزهای دیجیتال احتیاط کنند و قبل از تصمیم‌گیری درباره سرمایه‌گذاری، تحقیقات کاملی انجام دهند.

🔮️ مهمترین اخبار مرتبط