صرافی ارز دیجیتال
ریالی نت

24034213-9b10-407d-8deb-83fc60bc0038

ارزدیجیتال Everex چیست؟

نویسنده : وبسایت خبری ارزدیجیتال ریالی نت
زمان تقریبی خواندن مطلب : 3 دقیقه

Everex Coin یک ارز دیجیتال است که بر روی پلتفرم اتریوم کار می کند. هدف پلتفرم پشت Everex Coin این است که پرداخت‌های بین‌المللی را با پیاده‌سازی پرداخت‌های بلاک چین پایدار برای کسب‌وکارها و مصرف‌کنندگان جهانی در دسترس‌تر کند. و در نتیجه یک استاندارد تراکنش جدید بدون مرز ایجاد کند.

Everex (EVX) چیست؟

Everex (EVX) ارز دیجیتال بومی پلتفرم Everex است. ارز Everex بر اساس ایده استفاده از استیبل کوین برای تسویه حساب های بین مرزی و پرداخت کارتی ساخته شده است. بر اساس اظهارات، Everex پیشگام اولین کاربرد تراکنش‌های توکن‌های سنتی مبتنی بر پول بود، مدت‌ها قبل از رایج شدن عبارت stablecoin. در راستای این هدف، این پلتفرم قصد دارد بهترین و منحصر به فردترین راه حل ها را برای مشکلاتی که امروزه کسب و کارهای جهانی با آن مواجه هستند، ارائه دهد.

با این هدف، این پلتفرم 6 راه حل اساسی را به کاربران خود ارائه می دهد که به شرح زیر است:

انتقال پول جهانی: راه حل های پرداخت با پشتیبانی از بلاک چین Everex امکان ارسال پول در عرض چند ثانیه را فراهم می کند و تجربه یکپارچه را برای فرستنده و گیرنده تضمین می کند.
پرداخت‌های آنلاین با کارت بانکی: برای بازرگانان تجارت الکترونیکی که پرداخت‌های آنلاین را می‌پذیرند، پرداخت‌های Visa/Mastercard در همان روز را در استیبل کوین ارائه می‌کند.
IBAN دیجیتال برای اتحادیه اروپا/بریتانیا: صورتحساب با IBAN های یورو و پوند را ساده می کند و امکان دریافت پرداخت مستقیم را ارائه می دهد.
سود بالا: این پلتفرم با شرکای CeFi و DeFi یکپارچه می شود. تا بالاترین نرخ بهره بازار را در استیبل کوین ها با عملیات سپرده گذاری و برداشت پول فیات یکپارچه ارائه دهد.
پرداخت‌های تاجر/شریک فروش: پرداخت‌های انبوه را در استیبل کوین‌ها با ویژگی کارت ویزا با پشتیبانی استیبل کوین برای بازرگانان، شرکت‌های وابسته و تامین‌کنندگان در بازارهای محلی با پرداخت‌های نقدی فیات فراهم می‌کند.
کارت جهانی شرکت: معاملات با Everex فوق العاده سریع است و پرداخت های یک دقیقه ای و دسترسی به سرمایه جهانی را ارائه می دهد.

تحلیل ارز EVX

به نظر می رسد با ارزش ترین ویژگی پلت فرم Everex تمرکز آن بر SME ها و راه حل های آن برای مشکلات نوظهور در این زمینه باشد. بر این اساس، به نظر می رسد سرمایه گذاران نیز به ارز EVX اعتماد دارند.

از زمانی که این مقاله برای انتشار آماده شد، Everex (EVX) با قیمت 0.2924 دلار و 0.00001242 BTC در برابر بیت کوین معامله می شود. بر اساس داده های CoinMarketCap، Everex (EVX) با ارزش بازار 6641816 دلار در رتبه 670 از نظر ارزش بازار قرار دارد.
علاوه بر این، در حال حاضر 22,700,000 ارز Everex در بازار وجود دارد و گفته شده است که در مجموع 25,000,000 ارز اورکس وجود خواهد داشت. همچنین لازم به ذکر است که EVX Coin در تاریخ 13 مارس 2020 با 0.0947 دلار و در 7 ژانویه 2018 به بالاترین حد خود یعنی 7.36 دلار رسید.

ارزدیجیتال Everex (EVX) ار کجا بخریم؟

ارز اورکس Everex را می توان از طریق صرافی بایننس خریداری کنید. بایننس، بزرگترین پلتفرم معاملاتی ارزهای دیجیتال از نظر حجم معاملات، در تاریخ 26 اکتبر 2017، کوین Everex را فهرست کرده است.
علاوه بر این، کاربران بایننس در حال حاضر می توانند تراکنش های EVX/BTC و EVX/ETH را انجام دهند.

🔮️ مهمترین اخبار مرتبط