صرافی ارز دیجیتال
ریالی نت

24034213-9b10-407d-8deb-83fc60bc0038

ارز Beefy Finance چیست ؟

نویسنده : وبسایت خبری ارزدیجیتال ریالی نت
زمان تقریبی خواندن مطلب : 3 دقیقه

ارز Beefy.Finance (BIFI) که در سال 2020 راه اندازی شد، یک ابزار بهینه سازی عملکرد در زنجیره هوشمند بایننس است که به حداکثر رساندن بازده در کشاورزی بازده کمک می کند. کشاورزی بازدهی، عملی است که دارایی های رمزنگاری شما را در یک استخر نقدینگی بر اساس یک قرارداد هوشمند برای کسب بازده یا پاداش وام می دهید.
وام دهنده ای که به عنوان تامین کننده نقدینگی شناخته می شود، بخشی از این سیستم است و صندوقی که پول در آن نگهداری می شود، استخر نقدینگی نامیده می شود. پروتکل‌های کشاورزی بازده، ارائه‌دهندگان نقدینگی (LP) را تشویق می‌کنند تا دارایی‌های رمزنگاری خود را در استخر نقدینگی قفل کنند.

Beefy Finance (BIFI) چیست؟

Beefy.Finance بازدهی را از طریق یک سیستم خزانه بهینه می کند. این خزانه ها به عنوان ابزار سرمایه گذاری عمل می کنند و می توانند استراتژی ها را از طریق استفاده از قراردادهای هوشمند پیاده سازی کنند.

خزانه‌ها می‌توانند بهترین فرصت‌های کشاورزی بازده را خودکار کنند و از دارایی‌های رمزنگاری به عنوان نقدینگی استفاده کنند، دارایی‌ها را به عنوان وثیقه ارائه دهند، وثیقه را مدیریت کنند، شانس انحلال را کاهش دهند و از دارایی‌ها برای ایجاد بازده و سود ترکیبی استفاده کنند. این ترکیب از ویژگی ها به کاربران اجازه می دهد تا کشاورزی DeFi را خودکار کرده و بازده خود را بهینه کنند. به روز رسانی های طاق وجود دارد که نیاز به تصمیم گیری در کشاورزی مستقل را از بین می برد.

Beefy.Finance کارمزد سپرده ندارد. با این حال، هزینه برداشت 0.01٪ از مبلغ برداشت وجود دارد.

هزینه عملکرد در بازده اضافی متفاوت است و برای هر خزانه خاص تعیین می شود. علاوه بر این، هزینه 0.55٪ برای هر برداشت وجود دارد. Beefy.Finance از بسیاری از کیف پول های محبوب از جمله Metamask، WalletConnect، TrustWallet و غیره پشتیبانی می کند.

Beefy.Finance از توکن حاکمیتی خود، BIFI، استفاده می‌کند که به کاربران اجازه می‌دهد تا بخشی از هزینه‌های عملکرد خزانه را دریافت کنند. دارندگان BIFI می‌توانند توکن‌های خود را در یک استخر حکومتی به اشتراک بگذارند. متعاقباً، WBNB روزانه بین سهامداران بر اساس درصد آنها در استخر توزیع می شود. کاربران برای شرکت در رای گیری نیازی به برداشت توکن های خود ندارند.

علاوه بر این، تیم اصلی متشکل از توسعه دهندگان ناشناس است که با نام های @superbeefyboy، @sirbeefalot_bnb، @roastyb1 و @0xbeefy شناخته می شوند. دیگران با نوشتن و آزمایش استراتژی ها، نظارت بر آمار، ایجاد مواد بازاریابی و توسعه سرمایه گذاری های جدید به جامعه کمک می کنند.

چگونه ارز Beefy Finance بخریم؟

BIFI Coin را می توان به سرعت و ایمن از طریق Binance، بزرگترین پلتفرم معاملاتی ارزهای دیجیتال از نظر حجم معاملات، خریداری کرد.
برای خرید BIFI Coin ابتدا باید در بایننس ثبت نام کنید و سپس ارز فیات ارسال کنید. پس از انتقال یک ارز فیات مانند یا دلار آمریکا، می توان در جفت معاملاتی BIFI با BUSD و بایننس کوین (BNB) خرید کرد.

علاوه بر این، در بایننس، کاربران می‌توانند نه تنها با قیمت بازار بلکه با قیمت پایین‌تری نیز سفارش خرید بدهند. برای این کار از تب Limit استفاده کنید و مقدار و قیمت مورد نظر خود را برای خرید وارد کنید.

🔮️ مهمترین اخبار مرتبط