صرافی ارز دیجیتال
ریالی نت

24034213-9b10-407d-8deb-83fc60bc0038

آلت کوین های برتر برای خرید در 29 آذر: NEAR، DIA، AVAX

نویسنده : وبسایت خبری ارزدیجیتال ریالی نت
زمان تقریبی خواندن مطلب : 3 دقیقه

رکود بازار از اواخر هفته گذشته به مشخصه بازار کریپتوها ادامه داده است. به طوری که قیمت بیت کوین برای آزمایش مقاومت 44000 دلاری افزایش یافت و برای تأیید حمایت در 40000 دلار کاهش یافت. در میان ابهامات موجود در بازار، سرمایه‌گذاران توانسته‌اند برخی از آلت‌کوین‌های برتر را برای خرید در ماه دسامبر شناسایی کنند، در حالی که نه تنها در مورد سود کوتاه‌مدت بلکه در مورد روند صعودی پیش‌بینی‌شده در سال 2024 نیز گمانه‌زنی می‌کنند.

توکن‌هایی مانند Near Protocol (NEAR)، DIA و Avalanche (AVAX) به عنوان برخی از سرمایه‌گذاری‌های پیشرو با بالاترین بازده در روز چهارشنبه در حال ظهور هستند.

آلت کوین های برتر با رویکردهای تایید ETF افزایش می یابند
انتظار می‌رود کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) اولین صندوق‌های قابل معامله در بورس بیت‌کوین (ETF) را در ماه ژانویه روشن کند. انتظار برای این تایید اولیه از اواسط اکتبر باعث افزایش قیمت ارزهای دیجیتال شده است.

تحلیلگرانی مانند @CryptoBusy بر این باورند که ETF نقطه بیت کوین 99.9٪ معامله انجام شده است. او استدلال می‌کند که رکود بازار ناشی از «ایجاد FUD» توسط مؤسسات است تا بتوانند با قیمت بسیار پایین‌تری وارد شوند.

انتظار می‌رود قیمت‌های کریپتو پس از تصویب در ژانویه به رهبری قیمت بیت‌کوین، منفجر شود. سرمایه‌گذاران ممکن است بخواهند موقعیت‌های اولیه را در

آلت‌کوین‌های برتر ، از جمله NEAR، DAI، و AVAX.

Near Protocol در صدر لیست آلتکوین های برتر برای خرید در ماه دسامبر قرار دارد
قیمت نزدیک به پروتکل در روز چهارشنبه با 26 درصد افزایش به 3 دلار، به دنبال ادامه روند صعودی قبلی در بالای الگوی پرچم همانطور که در نمودار زیر نشان داده شده است.

توکنی که به دلیل حمایت از طرح‌های توسعه‌دهندگان بلاک چین در تلاش برای ساخت و توزیع برنامه‌های غیرمتمرکز (dApps) بر روی پروتکل‌های مختلف با بهره‌برداری از سرویس‌های «سیستم عامل بلاک‌چین» شناخته می‌شود. نسبت به بالاترین سطح تاریخ ۲۰ دلار ۸۵ درصد کاهش یافته است.

Near Protocol در هفته گذشته شاهد افزایش 35 درصدی ارزش خود بوده است که مجموعاً کل سودهای انباشته را به 32 درصد در یک دو هفته و 45 درصد در ماه گذشته می رساند.

معامله‌گرانی که هنوز وارد پوزیشن‌های خرید در NEAR نشده‌اند، باید منتظر بمانند تا قیمت حمایت بالاتر، ترجیحا بالای 3 دلار را تأیید کند. این پشتیبانی از دارندگان می‌خواهد تا توکن‌های NEAR بیشتری بخرند، در حالی که گمانه‌زنی‌ها در مورد یک شکست 10 دلاری قبل از پایان سال و ATH در سال 2024 است.

شاخص جریان پول (MFI) از تز صعودی در NEAR حمایت می‌کند، زیرا در منطقه بیش از حد خرید بالا می‌رود. با افزایش شدت باد دنباله دار، Near Protocol یکی از

مناسب ترین آلت کوین ها برای خرید در دسامبر برای حدس و گمان در سال 2024 باقی می ماند.

به شما توصیه می شود: NEAR 20٪ افزایش می یابد با موقعیت های طولانی غالب

زمانی که سرمایه گذاران آلت کوین های برتر را جذب می کنند، DIA 55 درصد منفجر می شود

سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال می تواند دلهره آور باشد. به خصوص برای سرمایه گذاران تازه کار. بنابراین، دستچین کردن پروژه‌هایی که با فناوری‌های جامد پشتیبانی می‌شوند. و حل مشکلات دنیای واقعی یکی از راه‌های کاهش نویز و شناسایی نشانه‌هایی است که احتمالاً افزایش می‌یابند.

DIA، توکنی که در عرض 24 ساعت 55 درصد افزایش یافته و به 0.5 دلار رسیده است. در میان همتایان خود به دلیل ارائه اوراکل های سرتاسری برای وب 3 به توسعه دهندگان در حوزه بلاک چین که قابل سفارشی سازی، زنجیره ای متقابل و شفاف هستند، متمایز است.

بر اساس داده‌های ارسال شده در X، “DIA سال بسیار پرباری از نظر ادغام‌ها و مشارکت‌های زنجیره‌ای جدید داشته است. با بیش از 40 زنجیره که قبلاً یکپارچه شده‌اند.”

برای مثال، ادغام با شبکه Boba، اوراکل‌های با فرکانس بالا را به $BobaETH و $BobaBNB آورد و به نوبه خود برنامه‌های مالی غیرمتمرکز (DeFi) را تقویت کرد.

سایر ادغام‌های پروتکل عبارتند از: Aleph Zero، Line Network، Vara Network، Base Network و Polygon zkEVM.

در همین حال، به دلیل بیش از حد خرید شاخص قدرت نسبی (RSI)، برخی از معامله گران ممکن است. فروش DIA را برای قفل کردن سود در نظر بگیرند، بنابراین به فشار سرباری که ممکن است توکن با 0.5 دلار، 0.55 دلار و 0.65 دلار با آن مواجه شود. کمک می کند.بسته شدن روزانه بالای 5 دلار برای اطمینان از اعتبار روند صعودی مورد نیاز است زیرا DIA بالاترین سطح بالای 1 دلار را هدف قرار می دهد.

پیش بینی قیمت AVAX: آیا AVAX یک مانع از 100 دلار است؟

سرمایه‌گذاران در حال ربودن (AVAX) از قفسه‌های آلت‌کوین‌های اصلی هستند. که باعث افزایش عظیمی شده و شاهد افزایش قیمت از 9 دلار در اکتبر به 44 دلار در زمان نگارش این مقاله بودند.

روند صعودی را می توان به فناوری جامد و اکوسیستم پر جنب و جوش پشتیبان بهمن نسبت داد. اما مهمتر از همه ترس از دست دادن (FOMO). سرمایه‌گذاران AVAX را در میان آلت‌کوین‌هایی که احتمالاً در طول دوره صعودی در سال 2024 منفجر می‌شوند، با در نظر گرفتن بالاترین قیمت آن یعنی 144 دلار، در رتبه اول قرار می‌دهند.

در حالی که روند صعودی دست نخورده به نظر می رسد. شکست بالای 45 دلار – مقاومت فوری تا حد زیادی تئوری صعودی را تأیید می کند. سرمایه‌گذاران بیشتری علاقه‌مند به خرید AVAX هستند تا زمانی که پشتیبانی بالاتری تضمین شده باشد تا به آنها اجازه دهد تا سود 100 دلاری را حدس بزنند.

🔮️ مهمترین اخبار مرتبط