صرافی ارز دیجیتال
ریالی نت

24034213-9b10-407d-8deb-83fc60bc0038

آلت کوین های برتر برای خرید در 16 دی: SOL، SEI، GMT

نویسنده : وبسایت خبری ارزدیجیتال ریالی نت
زمان تقریبی خواندن مطلب : 3 دقیقه

تاپ آلتکوین: روز یکشنبه، بازار ارزهای دیجیتال اکثریت معاملات را انجام داده است. زیرا همه نگاه ها به تایید احتمالی ETF های بیت کوین نقطه ای دوخته شده است. این می‌تواند یک موقعیت آرام قبل از طوفان باشد. زیرا هر یک از نتایج این موضوع می‌خواهد یک حرکت عظیم را در طرف مربوطه ایجاد کند.

با این حال، چشم انداز فعلی بازار به نفع خریداران است زیرا به نظر می رسد SEC ایالات متحده به تایید اولین ETF بیت کوین نقطه ای ایالات متحده نزدیک شده است. که با ارسال اخیر پرونده های به روز شده 19b-4 از چندین صرافی در روز جمعه نشان داده شده است.

آیا Solana (SOL) اصلاح Porlong را به 70 دلار قیمت خواهد داد؟

سولانا، پنجمین ارز رمزنگاری شده بزرگ، اخیراً از بالاترین قیمت 1.26 دلاری خود نزولی را تجربه کرده است و مرحله اصلاح را آغاز کرده است. تنها در دو هفته، ارزش سولانا حدود 25 درصد کاهش یافته است، اکنون حدود 94.48 دلار معامله می شود.

این کاهش در بحبوحه عدم قطعیت های فزاینده در بازار ارزهای دیجیتال، به ویژه در مورد ETF بیت کوین صورت می گیرد. سولانا اخیراً در سطح 100 دلار و اصلاح فیبوناچی 23.65 درصد پشتیبانی پیدا کرده است.

این تفکیک پشتیبانی، تمدید احتمالی اصلاح را، به طور بالقوه تا 25 درصد دیگر به سطح 70 دلار، همسو با سطح فیبوناچی 50 درصد، پیشنهاد می‌کند. با این حال، چنین اصلاحی همچنان می تواند برای سولانا مفید باشد. و فرصتی را برای خریداران فراهم می کند تا شتاب صعودی خود را بازیابند.
برگشت از این سطح حمایت ممکن است فرصتی برای عقب نشینی ایجاد کند، به خصوص اگر قیمت سولانا از خطوط روند مقاومت سربار کلیدی عبور کند. پس از اصلاح، یک رالی می تواند سولانا را از بالاترین قیمت اخیر خود یعنی 126 دلار عبور دهد و 155 دلار و احتمالاً 200 دلار را هدف قرار دهد. RSI روزانه که حدود 50 درصد است، نشان دهنده موضع خنثی در میان معامله گران است

پشتیبانی چندگانه رالی قیمت SEI را به 1 دلار تنظیم می کند

در طول سه هفته اخیر، سکه SEI به دنبال خط روند حمایتی صعودی، بهبودی قوی را نشان داده است. ارزش سکه از پایین ترین سطح 0.22 دلار به اوج چشمگیر 0.88 دلار رسید که افزایش قابل توجه 290 درصدی را نشان داد.

با این حال، در میان عدم قطعیت های فزاینده در بازار کریپتو، سکه با عقب نشینی از این قله مواجه شد. و تا سطح فعلی 0.64 دلار کاهش یافت. در این مرحله، سکه SEI در یک تقاطع مهم پشتیبانی قابل اعتماد پیدا می کند: خط روند صعودی، سطح اصلاحی فیبوناچی 38.2% و پشتیبانی افقی 0.627 دلار.

با افزایش 6 درصدی در روز، قیمت سکه نشانه بازگشت احتمالی دیگری از این منطقه حمایتی است. که می تواند نقاط ورود تازه ای را برای معامله گران فراهم کند. پیش‌بینی می‌شود که این برگشت صعودی، در صورت تداوم، خریداران را فراتر از مقاومت بالای اخیر 0.88 دلار سوق دهد. و به طور بالقوه باعث افزایش به سمت مارک 1 دلار شود.

این حرکت نشان دهنده سود بالقوه 44 درصدی خواهد بود. اندیکاتور MACD که در حال حاضر در آستانه یک کراس اوور صعودی قرار دارد، از احتمال ادامه روند صعودی حمایت می کند که نشان دهنده تغییر مثبت در احساسات بازار برای سکه SEI است.

آیا قیمت GMT برای رسیدن به 0.5 دلار آماده است؟

با سرپیچی از تردید بازار عمومی، سکه GMT موقعیت ثابتی را در بالای سطح 0.26 دلار حفظ کرده و سفر بهبودی را آغاز کرده است. تنها در 48 ساعت، از 0.28 دلار به قیمت فعلی خود 0.43 دلار رسید که یک رشد قابل توجه 61.8٪ بود.

این افزایش به آن اجازه داده است تا از مقاومت بالای قبلی 0.37 دلار فراتر رود و زمینه را برای رشد بیشتر فراهم کند. بسته شدن روزانه بالاتر از این سطح می‌تواند موقعیت خریداران را تقویت کند و به طور بالقوه روند بهبود را تا 0.5 دلار و به دنبال آن 0.67 دلار افزایش دهد که نشان‌دهنده رشد بالقوه 65 درصدی است.

🔮️ مهمترین اخبار مرتبط