صرافی ارز دیجیتال
ریالی نت

24034213-9b10-407d-8deb-83fc60bc0038

کدام مجموعه NFT آینده بازار NFT است؟

نویسنده : وبسایت خبری ارزدیجیتال ریالی نت
زمان تقریبی خواندن مطلب : 3 دقیقه

در میان طولانی شدن بازار نزولی کریپتو، بازار NFT نیز از سال گذشته با افت شدید روبرو شده است. ارزش مجموعه‌های NFT کاهش یافته و علاقه به اکوسیستم نیز متزلزل شده است.

طبق داده‌های CryptoSlam، حجم فروش بازار NFT در 30 روز گذشته 34.70 درصد کاهش یافته است. در حالی که تعداد فروشندگان NFT بیشتر است، تعداد خریداران NFT در همان دوره 24.90 درصد کاهش یافت.

از آنجایی که بازار مشتاقانه بازار صعودی بعدی را پیش‌بینی می‌کند، اینها برترین مجموعه‌های NFT هستند که احتمالاً می‌توانند در آینده دوام بیاورند.

Bored Ape Yacht Club (BAYC)

Bored Ape Yacht Club یک مجموعه NFT مبتنی بر اتریوم است که توسط Yuga Labs، یک شرکت توسعه دهنده NFT راه اندازی شده است. دارندگان BAYC با 10000 NFT از مزایا، امتیازات و اولویت در سایر پروژه‌های آزمایشگاه یوگا برخوردار هستند. داده های CoinMarketCap نشان می دهد که BAYC در 24 ساعت گذشته 1246 ETH معامله کرده است و ارزش بازار آن 245183 ETH است.
باشگاه قایق بادبانی میمون جهش یافته (MAYC)

Mutant Ape Yacht Club یک مجموعه 20000 NFT است که آواتارهای میمون مانند را در خود جای داده است. این پروژه شاخه ای از BAYC و گزینه ارزان تری برای کلکسیونرهایی است که به دنبال ورود به اکوسیستم آزمایشگاه های یوگا هستند. در 24 ساعت گذشته، این مجموعه 409.62 ETH در معاملات و ارزش بازار تخمینی 94320 ETH را ثبت کرده است.

CryptoPunks

CryptoPunks یک NFT با تراشه آبی است و یکی از اولین کسانی است که دیوانگی NFT را شروع کرد. NFTهای موجود در این مجموعه فروش 6 رقمی داشته اند و به عنوان دارایی امن در نظر گرفته می شوند. با وجود اینکه بازار NFT در رکود است، اما در زمان انتشار، این مجموعه شاهد افزایش 150 درصدی در حجم معاملات 24 ساعته خود بود. CryptoPunks دارای ارزش بازار 500,046 ETH است.

Dreadfulz

Dreadfulz یک مجموعه 7777 قطعه ای NFT است که بر روی بلاک چین اتریوم ساخته شده است. بر اساس داده‌های CoinMarketCap، علیرغم شرایط نزولی بازار، این مجموعه یکی از معدود مجموعه‌هایی است که افزایش قابل‌توجهی را در ارزش قیمت ثبت کرده است. این مجموعه دارای سقف تخمینی 76.21 ETH است.

DeGods

DeGods مجموعه ای مبتنی بر اتریوم از 10000 NFT است. این مجموعه یک NFT از نوع تصویر نمایه است که دارای ویژگی‌های متفاوتی است که با استفاده از یک الگوریتم ایجاد شده‌اند. این مجموعه دارای ارزش کل بازار 29233 ETH است.

سلب مسئولیت: نظرات و نظرات و کلیه اطلاعات به اشتراک گذاشته شده در این پیش بینی قیمت با حسن نیت منتشر می شود. خوانندگان باید تحقیق و بررسی دقیق خود را انجام دهند. هر اقدامی که توسط خواننده انجام می شود کاملاً در معرض خطر خود آنها است. Coin Edition و شرکت های وابسته به آن هیچ مسئولیتی در قبال آسیب یا ضرر مستقیم یا غیرمستقیم نخواهند داشت.

🔮️ مهمترین اخبار مرتبط