صرافی ارز دیجیتال
ریالی نت

24034213-9b10-407d-8deb-83fc60bc0038

قیمت Helium mobile طی یک هفته 1000 درصد افزایش یافت

نویسنده : وبسایت خبری ارزدیجیتال ریالی نت
زمان تقریبی خواندن مطلب : 3 دقیقه

در حالی که ارزهای رمزنگاری شده محبوب پس از افزایش بسیار کمی نفس می کشند، ارزهای کوچکتر بیشتر مورد توجه سرمایه گذاران قرار می گیرند. هلیوم موبایل (MOBILE) در هفت روز گذشته 1000 درصد افزایش قیمت داشته و به 0.006741 دلار رسیده است. بیایید با جزئیات بیشتر به این مقاله قیمت موبایل هلیوم نگاهی بیندازیم.

هلیوم موبایل (MOBILE) چیست؟

شبکه هلیوم نوع خاصی از سیستم بی سیم است که از فناوری بلاک چین برای پاداش دادن به افراد و گروه ها برای ایجاد و اجرای شبکه های بی سیم استفاده می کند. این به بلاک چین Solana متکی است و توکن اصلی آن به نام HNT است. علاوه بر این، از توکن های IOT و MOBILE برای انواع خاصی از شبکه ها مانند LoRaWAN و 5G استفاده می کند.

این یک غیرمتمرکز است، به این معنی که هر کسی می تواند به آن بپیوندد و به رشد شبکه بی سیم کمک کند. به لطف بلاک چین سولانا به گونه ای طراحی شده است که مقیاس پذیر باشد (قابلیت انجام کارهای زیادی) و ایمن باشد. این شبکه از کاربردهای مختلفی پشتیبانی می‌کند، از دستگاه‌های IoT با استفاده از LoRaWAN تا اتصالات تلفن همراه پرسرعت با 5G. مردم تشویق می شوند تا از طریق یک سیستم توکن به شبکه بپیوندند و رشد کنند.

در حال حاضر، شبکه هلیوم در سراسر جهان به سرعت در حال رشد است. افراد، توسعه دهندگان و سازمان های بیشتری به آن ملحق می شوند و ایده ها و خدمات جدیدی را ارائه می دهند. همانطور که گسترش می یابد، به نظر می رسد هدف این است که نحوه عملکرد ارتباطات بی سیم را تغییر دهد و دسترسی به اتصال را در دسترس همه قرار دهد.

توکن MOBILE خاص است زیرا نشانه حکومت داری برای زیرشبکه های 5G است. این توسط Hotspots 5G از طریق انتقال داده و اثبات پوشش شبکه بی سیم به دست می آید.

قیمت موبایل هلیوم در روزهای اخیر چگونه حرکت کرده است؟

قیمت هلیوم موبایل از امروز 0.006715 دلار بوده و در 24 ساعت گذشته 53.81 درصد افزایش داشته است. حجم کل معاملات در همین مدت 893227 دلار با ارزش بازار 527.23 میلیون دلار است. هلیوم موبایل تسلط بازار 0.03٪ است.

بالاترین قیمت هلیوم موبایل در 17 دسامبر 2023 با 0.016499 دلار و کمترین قیمت آن در 10 می 2023 با 0.000147 دلار ثبت شد. پس از رسیدن به بالاترین حد خود، کمترین قیمت از آن زمان تاکنون 0.004829 دلار (کمترین چرخه) و بالاترین قیمتی که از زمان پایین ترین چرخه گذشته رسیده است 0.014301 دلار (بالاترین چرخه) بوده است. احساسات فعلی برای پیش‌بینی قیمت هلیوم موبایل صعودی است و شاخص ترس و طمع 65 است که نشان‌دهنده حالت طمع است.

عرضه در گردش هلیوم موبایل در حال حاضر 78.52 میلیارد MOBILE از حداکثر عرضه 200 میلیارد MOBILE است.

چرا قیمت موبایل هلیوم در حال افزایش است؟

هلیوم موبایل اخیرا یک سرویس تلفن همراه نامحدود در سراسر کشور با قیمت 20 دلار در ماه راه اندازی کرده است. تا کنون حدود 8000 مشترک به دست آورده است. به کاربران جدید این فرصت داده می‌شود تا با اشتراک‌گذاری داده‌های اتصال تلفن خود با هلیوم در طول فرآیند سوار شدن، «جوایز نقشه‌برداری» را کسب کنند.

اگر کاربران موافقت کنند که داده های خود را به اشتراک بگذارند، یک توکن دیجیتالی منحصر به فرد به نام توکن غیرقابل تعویض (NFT) ایجاد و در کیف پول هلیوم (Solana) آنها ذخیره می شود. دارندگان این NFT سپس سهمی از پاداش های نقشه برداری $MOBILE دریافت می کنند که 20٪ از تمام پاداش های $MOBILE را تشکیل می دهد.

به بیان ساده، کاربران هلیوم موبایل می‌توانند با استفاده از NFT که از ردیابی موقعیت مکانی در تلفن‌هایشان پشتیبانی می‌کند، پاداش‌های ارز دیجیتال، که توسط $MOBILE نشان داده می‌شود، کسب کنند. این تلفن ها به کیف پول رمزنگاری هلیوم مجهز هستند که بر روی پلتفرم بلاک چین سولانا کار می کند.

🔮️ مهمترین اخبار مرتبط