صرافی ارز دیجیتال
ریالی نت

24034213-9b10-407d-8deb-83fc60bc0038

برترین ایردراپ های سال 2024

نویسنده : وبسایت خبری ارزدیجیتال ریالی نت
زمان تقریبی خواندن مطلب : 3 دقیقه

مجموعه‌های دانش صفر می‌توانند هزاران تراکنش را به صورت دسته‌ای پردازش کنند و سپس حداقل داده‌های خلاصه را به Mainnet ارسال کنند. انتظار می‌رود که بسیاری از راه‌حل‌های جمع‌آوری اتریوم رمزارز خود را در سال 2024 منتشر کنند. ZKsync و Starknet از جمله پروژه‌های اصلی در چشم‌انداز لایه 2 اتریوم هستند که به احتمال زیاد توکن خود را منتشر می‌کنند.

داده‌های شرکت‌های مربوطه نشان می‌دهد. اکوسیستم لایه ۲ سال گذشته در بازار رشد نشان داد. که نشان می‌دهد در مورد ایردراپ، پاداش می‌تواند قابل‌توجه باشد.

Linea، Fuel، و Scroll می‌توانند توکن‌های خود را آزاد کنند
پروژه های درجه دومی وجود دارند که در مقایسه با موارد فوق کمتر در مورد آنها صحبت می شود. اینها شامل نام‌هایی مانند Linea، Fuel و Scroll می‌شوند.

شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه بسیاری از پروژه‌های رمزنگاری توکن‌های خود را تا پایان سال منتشر می‌کنند. این به دلیل رشد خوب طیف گسترده ای از اکوسیستم های غیرمتمرکز است. اما، با به تعویق افتادن برنامه‌ها، بسیاری از شرکت‌هایی که در زمینه توسعه زیرساخت‌های بلاک چین کار می‌کنند، برنامه‌ریزی کردند تا در سال جاری ارز دیجیتال خود را ایجاد کند. StarkWare اعلام کرد که اولین بازگشایی توکن های STARK را از نوامبر 2023 به آوریل 2024 به تعویق انداخت.

مفروضات ایردراپ های Starknet و ZkSync بسیار زیاد است. پروژه‌های لایه ۲ دیگری نیز وجود دارند که می‌توانند توکن‌های رمزنگاری را در سال ۲۰۲۴ وارد بازار ارزهای دیجیتال کنند. Linea یکی از این پروژه‌ها است که به اکوسیستم‌های آن‌ها رشد داده است.

Linea محصولی از Consensys، یک شرکت توسعه نرم افزار است. این شرکت در سال جاری بودجه ضروری را از برندهای Animoca و Coinbase Ventures دریافت کرده است. این برای توسعه Layer-2 استفاده خواهد شد. بدین ترتیب وارد مین نت شده و تا چند ماه دیگر توکن utility را منتشر می شود. به احتمال زیاد در سال 2024 شاهد یک ایردراپ خواهد بود.
The Scroll یکی دیگر از مجموعه‌های اتریوم است که اخیراً در شبکه اصلی قرار گرفت. از سال 2021 در دست توسعه است. 80 میلیارد دلار بودجه دریافت کرده است. پیش بینی می شود که این بودجه برای پاداش و توسعه جامعه استفاده شود.

در حال حاضر، زنجیره TVL بزرگی را نشان نمی‌دهد، اما به دلیل تبلیغاتی که در رسانه‌های اجتماعی درباره شایعه انتشار پروژه کریپتو ایجاد کرده است، می‌تواند در کوتاه‌مدت جریان زیادی از سرمایه را شاهد باشد.

Fuel که یکی دیگر از لایه های اجرایی مدولار است که در حال حاضر در دست توسعه است، ضروری است. 81 میلیون دلار بودجه جمع آوری کرده است و چشم انداز رشد، زیرساخت را به عنوان یکی از سریع ترین در حال رشد در چشم انداز لایه اتریوم-2 پیش بینی می کند.

🔮️ مهمترین اخبار مرتبط