صرافی ارز دیجیتال
ریالی نت

24034213-9b10-407d-8deb-83fc60bc0038

بروز رسانی زنجیره اتحاد، فصل جدیدی را برای بازی های RPG بلاک چین باز می کند

نویسنده : وبسایت خبری ارزدیجیتال ریالی نت
زمان تقریبی خواندن مطلب : 3 دقیقه

زنجیره اتحاد RPG مبتنی بر بلاک چین به‌روزرسانی Alpha 3.0 خود را منتشر کرده است که مجموعه‌ای از ویژگی‌های جدید از جمله تابلوهای امتیازات، جوایز، گونه‌ها و کلاس‌ها را معرفی می‌کند.

آخرین به‌روزرسانی، مأموریت‌های روزانه را اضافه می‌کند که در آن بازیکنان می‌توانند قابلیت‌های کلاس Assassin را که به تازگی معرفی شده است. کشف کنند و با گونه‌های جدید Shadeborn روبرو شوند، که مهارت‌های تلاطمی ویرانگری را ارائه می‌دهد که آن را قادر می‌سازد تا دو حمله متوالی را انجام دهد.

آخرین به‌روزرسانی Chain of Alliance مبتنی بر نسخه قبلی است که فصل‌ها و رتبه‌های نبرد را معرفی می‌کرد – با اضافه کردن تابلوهای امتیازات مبتنی بر فصل که عملکرد بازیکنان را منعکس می‌کند و در پایان هر فصل پاداش‌های مبتنی بر موقعیت را ارائه می‌دهد.

ماموریت های حماسی

Chain of Alliance که در فوریه ۲۰۲۲ راه‌اندازی شد، بازیکنان را می‌بیند که در یک دنیای علمی تخیلی/فانتزی که در آن شخصیت‌های کارتونی زندگی می‌کنند، به ماموریت‌های حماسی و مدیریت مناطق می‌پردازند.

هسته اصلی بازی حول شخصیت‌های NFT می‌چرخد که بازیکنان با استفاده از «تکه‌ها» ایجاد می‌کنند. که شامل اجزایی مانند سر، تنه و بازوها است که هر کدام با ویژگی‌های منحصربه‌فرد آغشته شده‌اند.

این قطعات به عنوان عناصر اساسی برای Heroes عمل می کنند و هر قطعه دارای ویژگی های مجزایی است که بر سلامت، قدرت حمله و سرعت قهرمان تأثیر می گذارد.

چند روز پیش، نگاهی اجمالی از یک مسابقه جدید به اشتراک گذاشتیم که در آپدیت بعدی #ChainOfAlliance اضافه خواهد شد: Shadeborn! 👽

امروز، شما شاهد این کاراکتر جدید در عمل خواهید بود که مهارت Flurry خود را به نمایش می گذارد و به آن اجازه می دهد تا دو بار در یک نوبت متوالی به حریف حمله کند! 🗡️ pic.twitter.com/0l090AtWHu

— Chain of Alliance (@chainofalliance) 11 اکتبر 2023

بازیکنان با تقویت شخصیت‌های خود، توانایی خود را برای تکمیل ماموریت‌ها و جمع‌آوری NFT‌های بیشتری افزایش می‌دهند که سپس می‌توانند در بازار ثانویه معامله شوند.

استیون سورگنفری، یکی از بنیانگذاران Chain of Alliance، به Decrypt گفت: «هدف اصلی ما در رابطه با شخصیت‌ها همیشه این بود که به بازیکنان اجازه دهیم ساخت‌های منحصربه‌فرد بسازند و با آزادی زیادی به بازی نزدیک شوند.

آمار کاراکترها تحت تأثیر عواملی از جمله گونه شخصیت، تکالیف کلاس و انتخاب تجهیزات بازیکن قرار می گیرد.

علاوه بر این، این آواتارها پس از هر فصل بالغ می‌شوند، با سن و همچنین دستاوردهای شخصیت‌ها که مستقیماً در NFT دنبال می‌شوند.

شخصیت های کنترل شده توسط بازیکن

بازی حول محور ورودی و خلاقیت بازیکنان می‌چرخد، که می‌توانند نقش‌های خالق مختلفی را بر عهده بگیرند و به تعیین مسیر بازی کمک کنند.

بازیکنان می‌توانند پوسته شخصیت‌ها و سایر عناصر بصری، کمپین‌های داستان محور و عناصر روایت، حالت‌های بازی جدید و افزونه‌های ویژگی‌های موجود را ایجاد کنند.

این بازی تاکید زیادی بر مالکیت واقعی از طریق NFT دارد و به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا کنترل کاملی بر دارایی‌های دیجیتال خود داشته باشند.

Sorgenfrei به Decrypt می‌گوید: «ما می‌خواهیم به گیمرهای سنتی که عاشق بازی‌های RPG هستند، این گزینه را بدهیم که دارایی‌های دیجیتال خود را داشته باشند و مانند حال حاضر به توسعه‌دهنده زنجیر نشوند.

او توضیح داد که چشم انداز کلی تیم شامل ایجاد حلقه های بازی به هم پیوسته است. که NFT های زنجیره اتحاد به طور یکپارچه با بازی های دیگر ادغام می شوند و بالعکس.

برای تقویت این اکوسیستم، هم NFT های موجود و هم توکن $COA آینده که قرار است در ماه های آینده منتشر شود، نقش های محوری ایفا خواهند کرد.

Chain of Alliance

Chain of Alliance می‌خواهد بین گیمرهای RPG سنتی و علاقه‌مندان به Web3 پل کند و بهترین جنبه‌های هر دو جهان را با هم ترکیب کند.

سورگنفری به Decrypt گفت: «از آنجایی که خودمان گیمر هستیم، چالش‌هایی را با حضور بازیکنان در بازی‌های Web3 مشاهده می‌کنیم. ما ترکیبی سالم از توسعه‌دهندگان باتجربه بلاک چین داریم که می‌توانند فرآیند را از نظر فناوری آسان کنند و کارشناسان سنتی F2P که می‌توانند آن را از نظر طراحی بازی انجام دهند.»

🔮️ مهمترین اخبار مرتبط