صرافی ارز دیجیتال
ریالی نت

24034213-9b10-407d-8deb-83fc60bc0038

تتر 225 میلیون دلار USDT مرتبط با تحقیقات سندیکای قاچاق وزارت دادگستری را مسدود کرد

نویسنده : وبسایت خبری ارزدیجیتال ریالی نت
زمان تقریبی خواندن مطلب : 3 دقیقه

به گفته FBI، وجوه ضبط شده توسط تتر با کلاهبرداری «قصابی خوک» مرتبط است

که در سال 2022 3.3 میلیارد دلار برای شهروندان آمریکایی هزینه داشت.

ناشر استیبل کوین تتر گزارش داد که 225 میلیون دلار ارز دیجیتال USDT خود را در تحقیقات وزارت دادگستری ایالات متحده (DOJ) که یک حلقه بین المللی قاچاق انسان در جنوب شرقی آسیا را هدف قرار داده بود، مسدود کرد.
به گفته FBI، کلاهبرداری «قصاب خوک» شامل یک طرح عاشقانه است. که توسط کلاهبردارانی که مبادلات ارزهای دیجیتال جعلی را برای سرقت میلیاردها دلار از کاربران آمریکایی مهندسی می کردند. راه اندازی شده بود. دزدی معمولاً با یک متن “سلام” شروع می شد و با معامله قربانیان در پلتفرم هایی که توسط این سندیکا اداره می شد پایان می یافت.

یک کیف پول معادل 87 میلیون دلار در استیبل کوین تتر تثبیت شده با دلار آمریکا نگهداری می کرد

ارائه دهنده تجزیه و تحلیل بلاک چین، Peckshield به حداقل شش آدرس کیف پول در لیست سیاه اشاره کرد. یک کیف پول معادل 87 میلیون دلار در استیبل کوین تتر تثبیت شده با دلار آمریکا نگهداری می کرد. این وجوه در کیف پول‌های خودسرپرستی خارجی نگهداری می‌شد، به این معنی که به مشتریان تتر تعلق نداشتند.

شرکت پرداخت دیجیتال گفت ابزارهای ردیابی زنجیره ای ارائه شده توسط Chainalysis در تحقیقات مشترک با وزارت دادگستری و صرافی ارز دیجیتال OKX، بر اساس بیانیه 20 نوامبر مورد استفاده قرار گرفتند.

جیسون لاو، مدیر ارشد نوآوری OKX، اضافه کرد که تلاش‌های ارتباطی بین ذینفعان رمزارز و مجری قانون، سنگ بنای تقویت امنیت عمومی است.

این گزارش تقریبا یک ماه پس از آن منتشر شد که دو سیاستگذار ایالات متحده بر وزارت دادگستری فشار آوردند. تا تتر و بایننس را به دلیل دخالت ادعایی آنها در پولشویی، تأمین مالی تروریسم و سایر اعمال مجرمانه تحت تعقیب قرار دهد.
قبل از پیشنهاد سناتور سینتیا لومیس و نماینده فرنچ هیل، تتر تغییر رهبری را تجربه کرده بود که باعث شد، پائولو آردوینو، CTO سابق، به عنوان مدیر عامل به جای ژان لوئیس ون در ولده منصوب شود.
اپراتور USDT، یکی از دارندگان اسناد خزانه داری ایالات متحده. همچنین 32 آدرس مرتبط با تامین مالی غیرقانونی را در اسرائیل و اوکراین، دو کشور در بحبوحه درگیری ژئوپلیتیک، مسدود کرد.

🔮️ مهمترین اخبار مرتبط