صرافی ارز دیجیتال
ریالی نت

24034213-9b10-407d-8deb-83fc60bc0038

سرمایه گذاران Terra Luna Classic از می 2022، 85 میلیارد LUNC می سوزانند

نویسنده : وبسایت خبری ارزدیجیتال ریالی نت
زمان تقریبی خواندن مطلب : 3 دقیقه

این نشان دهنده حرکت قابل توجه جامعه برای کاهش عرضه در گردش LUNC است. بزرگترین پشتیبانی در این فرآیند از طرف Binance صورت گرفت که همچنان بزرگترین صرافی از نظر حجم است. در طول این مدت، بایننس حدود 43.6 میلیارد LUNC به کل سوزاندن کمک کرد که 51 درصد از کل سوخت‌های LUNC تا به امروز را تشکیل می‌دهد.

بررسی ارز Terra Luna Classic (LUNC)

عرضه در گردش توکن های LUNC 5.83 تریلیون و مجموع عرضه 6.82 تریلیون LUNC تعیین شده است. علاوه بر این، به نظر می رسد که جامعه باید گام های بیشتری برای افزایش سوزاندن LUNC بردارد.

Terra Luna Classic از زنجیره TFL Do Kwon جدا شد. پس از آن، مدیریت توسط توسعه دهندگان مورد تایید جامعه، اعتبار سنجی های مورد اعتماد و اعضایی که از ارز دیجیتال پشتیبانی می کنند، در دست گرفت.

در طول فرآیند در حال انجام، رایت Terra Luna Classic به اندازه انبوه 85 میلیارد LUNC رسید، با صرافی‌های رمزنگاری، اعتبارسنجی‌ها، پروژه‌ها و اعضایی که LUNC را برای حذف به کیف پول‌های سوزان ارسال کردند. جامعه به طور متوسط 200 میلیون LUNC در هفته می سوزاند. علاوه بر این، بایننس هر ماه میلیاردها LUNC را به کیف پول های در حال سوخت انتقال می دهد.

بایننس شانزدهمین رایت LUNC را در 1 دسامبر انجام داد و تقریباً 4 میلیارد توکن Terra Luna Classic (LUNC) طی این فرآیند حذف شدند. مقدار کل LUNC ارسال شده برای رایت آدرس ها توسط Binance تا به امروز به 43.6 میلیارد رسیده است.

آینده ارز LUNC و USTC

LUNC و USTC هفته گذشته شاهد افزایش قیمت قابل توجهی بودند. پس از این، قیمت‌های آن‌ها نتوانست از بهبود عمومی در بازار کریپتو منتفع شود و تحت فشار به حرکت خود ادامه می‌دهد. برخی از سرمایه گذاران به دلیل عدم دستیابی به حجم مورد انتظار شروع به تبدیل سود خود به فروش واقعی کرده اند.

با نگاهی به قیمت LUNC، با کاهش بیش از 2 درصدی در 24 ساعت گذشته، 0.00019 دلار معامله شد.

علاوه بر این، قیمت USTC نیز طی 24 ساعت بیش از 2 درصد کاهش یافت و در سطح 0.0437 دلار قرار گرفت. کمترین و بالاترین قیمت برای USTC در یک دوره 24 ساعته به ترتیب 0.0434 دلار و 0.0457 دلار بود.

🔮️ مهمترین اخبار مرتبط