صرافی ارز دیجیتال
ریالی نت

24034213-9b10-407d-8deb-83fc60bc0038

استیبل کوین متعلق به SocGen شروع به معامله در Bitstamp Exchange کرد

نویسنده : وبسایت خبری ارزدیجیتال ریالی نت
زمان تقریبی خواندن مطلب : 3 دقیقه

غول بانکداری فرانسوی Societe Generale استیبل کوین خود را با نام EUR CoinVertible در صرافی رمزنگاری Bitstamp مستقر در لوکزامبورگ فهرست می کند.

SocGen در انتشاری اعلام کرد EUR CoinVertible به طور کامل توسط یورو پشتیبانی می شود و در بلاک چین عمومی اتریوم منتشر می شود.
اولین استیبل کوین توسط یک غول مالی سنتی تغییر قابل توجهی را نشان می دهد. و دسترسی به توکن های دیجیتالی را برای ردیابی قیمت ارزهای سخت ارائه می دهد.

این فهرست تحت شرکت تابعه Societe Generale Group SG-FORGE، دارای مجوز به عنوان ارائه دهنده خدمات دارایی دیجیتال (DASP) خواهد بود.

ژان مارک استنگر، مدیر عامل SG-FORGE می‌گوید: «با این فهرست، SG-FORGE این فرصت را به اکوسیستم کریپتو ارائه می‌کند تا موقعیت‌های خود را متنوع کند و به دارایی قوی و پایداری که بر اساس تخصص نظارتی و ساختاری Societe Generale ساخته شده است، دسترسی پیدا کند.

توکن وام دهنده فرانسوی تسلط استیبل کوین موجود را به چالش می کشد، که عمدتاً به دلار آمریکا تقسیم می شود.

استنگر در مصاحبه ای به فایننشال تایمز گفت که 90 درصد از استیبل کوین ها به دلار متصل هستند. و تاکید کرد که این بانک جایگاهی در زمینه استیبل کوین یورو پیدا می کند.

او همچنین امیدوار است که استیبل کوین SocGen معاملات اوراق قرضه دیجیتال، وجوه و سایر دارایی ها را تسویه کند. در حالی که سایر غول‌های مالی مانند JPMorgan استیبل کوین خود را دارند – JPM Coin – که به USD متصل است. EUR CoinVertible Societe Generale به طور گسترده برای تجارت در دسترس خواهد بود.

«بهترین راه برای هدایت علاقه [سرمایه‌گذاران] رشد در مسیر و مکان معمولی است که در صنعت کریپتو استفاده می‌کنید، یعنی فهرست کردن محصول شما در صرافی ارز دیجیتال.»

مطابقت با MiCA

استنگر تأیید کرد که استیبل کوین SocGen – EURCV – با مقررات بازارهای دارایی های رمزنگاری شده (MiCA) شاخص اتحادیه اروپا هماهنگ است.

اتحادیه اروپا MiCA را در سپتامبر 2020 معرفی کرد تا یک چارچوب جامع برای ارائه دهندگان خدمات دارایی های رمزنگاری شده و صادرکنندگان توکن ایجاد کند. استنگر خاطرنشان کرد که تنها تعداد بسیار کمی از استیبل کوین ها با MiCA مطابقت دارند.

راه اندازی استیبل کوین در Bitstamp چند روز پس از انتشار اولین اوراق قرضه سبز دیجیتال توسط SocGen در شبکه بلاک چین اتریوم انجام شد. ارزش این اوراق 10 میلیون یورو است و دارای سررسید سه ساله است.

🔮️ مهمترین اخبار مرتبط