صرافی ارز دیجیتال
ریالی نت

24034213-9b10-407d-8deb-83fc60bc0038

SHIB، GALA، و CHZ پیشتاز فهرست ورودی سرمایه هستند

نویسنده : وبسایت خبری ارزدیجیتال ریالی نت
زمان تقریبی خواندن مطلب : 3 دقیقه

SHIB، GALA، و CHZ اخیراً توجه قابل توجهی را در بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال به خود جلب کردند، زیرا این توکن‌ها در روز پنجشنبه در لیست ورودی توکن پول هوشمند ظاهر شدند. به نظر می رسد که توکن های ذکر شده در میان 5 توکن برتر لیست، در میان سایر رمزارزها، کشش قابل توجهی را در بین معامله گران و سرمایه گذاران در سطح جهان جمع کرده اند.

علاوه بر این، زمانی که توکن‌ها در میان افزایش بازار جهانی کریپتو در صدر فهرست قرار گرفتند. اعتماد معامله‌گران به این رمزارزها بیشتر شد و اعتماد موجود در مدار این توکن‌ها را تقویت کرد.

با این حال، ظهور SHIB، CHZ، و GALA در اوج لیست، در بحبوحه افت قیمتی که توسط توکن‌های اعلام شده قبلی مشاهده شد. اتفاق می‌افتد و به گمانه‌زنی‌ها در بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال دامن می‌زند.

Nansen.AI، پلتفرمی که داده‌های زنجیره‌ای را ساده‌سازی می‌کند. اخیراً از موقعیت‌یابی وقایع GALA، CHZ، و SHIB در رأس فهرست ورودی توکن‌های پول هوشمند پرده برداری کرده است. توکن های جنگلی که در بالای بلاک چین اتریوم کار می کنند. در حین نوشتن به ترتیب در رتبه های 3، 4 و 5 قرار گرفتند.

علاوه بر این، توکن Chiliz (CHZ) که دقیقاً پس از GALA رتبه بندی می شود، همچنین یک جریان پول هوشمند 1.33 میلیون دلاری را در روز گذشته مشاهده کرد که با هجوم مبادله ای 161.62 K دلار همراه بود. در نهایت، توکن Shiba Inu (SHIB) به قیمت رسید. رتبه پنجم، از روز گذشته 1.22 میلیون دلار ورودی هوشمند در کنار خروجی مبادله ای 2.12 میلیون دلاری ثبت کرده است.

به طرز جالبی، ظاهر این توکن‌ها در نقطه اوج فهرست، حاکی از اطمینان در میان علاقه‌مندان باتجربه بازار کریپتو است و اعتماد سرمایه‌گذاران و معامله‌گران را که در مدار این توکن‌ها قرار دارند، برجسته می‌کند.

تجزیه و تحلیل قیمت SHIB، GALA، و CHZ

در زمان نگارش این مقاله، قیمت شیبا اینو شاهد کاهش 3.20 درصدی بود و به 0.000009839 دلار رسید. افت هفتگی 2.69 درصدی بیشتر با این سقوط همراه شد و به گمانه زنی ها در بازار دامن زد زیرا این توکن اخیراً در صدر فهرست ورودی توکن پول هوشمند قرار گرفته است. با این حال، با کاهش قیمت در میان ظهور توکن در صدر فهرست، احساسات بازار برای توکن پویا به نظر می رسد.

علاوه بر این، قیمت گالا نیز در 24 ساعت گذشته 3.93 درصد کاهش یافت و امروز در 0.03093 دلار معامله شد. کاهش قیمت امروز توکن نیز برخلاف ظاهر گالا در لیست ورودی توکن پول هوشمند است.

در همین حال، قیمت چیلیز نیز با افت 0.80 درصدی، 0.08487 دلار ارزیابی شد. اگرچه این توکن امروز برای مدت کوتاهی افزایش یافت، اما افت کنونی با ظهور آن در لیست مخالف است.

 

🔮️ مهمترین اخبار مرتبط