صرافی ارز دیجیتال
ریالی نت

24034213-9b10-407d-8deb-83fc60bc0038

دریافت ایردراپ 500 هزار دلاری بایننس

نویسنده : وبسایت خبری ارزدیجیتال ریالی نت
زمان تقریبی خواندن مطلب : 3 دقیقه

این شرکت توضیح داد: “تنها کاری که باید انجام دهید این است که با استفاده از کیف پول Binance Web3 خود یک مبادله انجام دهید تا واجد شرایط شوید.”

هدیه ارزهای دیجیتال: بایننس به کاربرانی که تا 31 دسامبر 2023 از کیف پول Web3 خود برای مبادله استفاده می کنند. 500000 دلار ارز دیجیتال ارائه می دهد.
راه اندازی کیف پول Web3: کیف پول Web3 که در کنفرانس بایننس استانبول معرفی شد، دارای تبادل امن ارزهای دیجیتال، انتقال و دسترسی به dApp است.
به‌روزرسانی‌های پلتفرم: بایننس چهار ارز رمزنگاری شده (BTS، PERL، TORN، WTC) را به دلایل مختلف حذف می‌کند و از تاریخ ۸ دسامبر، معاملات بدون کارمزد را برای جفت‌های منتخب معرفی می‌کند.

ایردراپ 500 هزار دلاری بایننس

بایننس، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان، اعلام کرد که 500000 دلار ارزهای دیجیتال را به کاربران واجد شرایط هدیه می دهد. جوایز از 1 SHIB تا 1 BTC (در حال حاضر حدود 44000 دلار ارزش دارد) متغیر است و این پیشنهاد تا 31 دسامبر 2023 ادامه دارد.

ظاهراً یک میلیون کاربر ایردراپ را دریافت خواهند کرد.

این شرکت توضیح داد که کسانی که مایل به واجد شرایط بودن برای ایردراپ هستند باید با استفاده از کیف پول Binance Web3 خود، مبادله کنند. این شرکت با نهادهای متعددی برای پرده برداری از توزیع توکن، از جمله Maverick Pool، Gala Games، Acala Network، CyberConnect، Chiliz و دیگران همکاری کرده است.

کیف پول Web3 بایننس یک راه حل خودسرپرستی است که در برنامه پلتفرم ساخته شده است. این به مشتریان امکان می دهد هزاران ارز رمزنگاری شده را در بیش از 30 شبکه مبادله کنند، انتقال سریع وجوه انجام دهند. برنامه های غیرمتمرکز مختلف (dApps) را کاوش کنند، از دارایی های خود سود کسب کنند و موارد دیگر.

بایننس این محصول را در جریان کنفرانس هفته بلاک چین در استانبول که ماه گذشته برگزار شد، معرفی کرد. ریچارد تنگ – مدیرعامل تازه منصوب شده محل معاملات در این مورد صحبت کرد:

ما می‌خواهیم کاربرانمان مطمئن باشند که با Web3 در یک اکوسیستم امن و محافظت شده در تعامل هستند. به همین دلیل است که ما فناوری MPC و همچنین زیرساخت امنیتی قابل اعتماد Binance را در کیف پول Web3 گنجانده ایم.

چه تغییراتی این هفته در بایننس می افتد؟

این صرافی اخیراً تغییرات متعددی را اعلام کرده است که برخی از آنها در این هفته انجام خواهند شد. این شرکت در 7 دسامبر حذف چهار ارز دیجیتال را از پلتفرم خود اعلام کرد. این ارزها عبارتند از BitShares (BTS)، PERL.eco (PERL)، Tornado Cash (TORN) و Waltonchain (WTC).

دارایی های مذکور تحت تاثیر این اخبار قرار گرفته اند و به صورت دو هفته ای کاهش قیمتی دو رقمی را تجربه کرده اند. به عنوان مثال، WTC در 14 روز گذشته بیش از 75 درصد سقوط کرده است.

علاوه بر این، بایننس فاش کرد که معاملات بدون کارمزد را برای جفت های زیر راه اندازی خواهد کرد.XRP/FDUSD، SOL/FDUSD، DOGE/FDUSD، BNB/FDUSD، ETH/FDUSD، و LINK/FDUSD. این پیشنهاد از 8 دسامبر آغاز می شود و “تا اطلاع ثانوی” ادامه خواهد داشت.

زمان واریز ایردراپ بایننس

به گفته وب سایت رسمی، جوایز ظرف دو هفته پس از پایان فعالیت به کیف پول کاربران واریز می شود.

🔮️ مهمترین اخبار مرتبط