صرافی ارز دیجیتال
ریالی نت

24034213-9b10-407d-8deb-83fc60bc0038

خرید سریع نهنگ های بیت کوین با ضرر تمام شد

نویسنده : وبسایت خبری ارزدیجیتال ریالی نت
زمان تقریبی خواندن مطلب : 3 دقیقه

خرید سریع نهنگ های بیت کوین با ضرر تمام شد

در رویدادهای اخیر، صنعت ارزهای دیجیتال به دنبال اطلاعات نادرست Cointelegraph در مورد تایید ETF بیت کوین با آشفتگی مواجه شد. اخبار نادرست به سرعت باعث افزایش قابل توجه، هرچند موقت، قیمت بیت کوین شد و به 30000 دلار رسید. با این حال، واقعیت زمانی رخ داد که بلک راک، یک غول مدیریت سرمایه گذاری جهانی، تایید ETF را رد کرد و باعث شد بیت کوین به 28000 دلار کاهش یابد.

عواقب پس از آن به ویژه برای سرمایه گذارانی که بر اساس ترس از دست دادن (FOMO) عمل می کردند سخت بود. آنها برای خرید بیت کوین در طول موج کوتاه آن عجله کردند، اما پس از آشکار شدن حقیقت، با ضررهای مالی قابل توجهی مواجه شدند. چنین نوسانات سریعی بر نوسانات و حساسیت بازار کریپتو نسبت به اخبار واقعی و ساختگی تاکید دارد.
حرکت FOMO نهنگ منجر به ضرر می شود

Look On-Chain به سناریوی آشفته بازار اضافه شد

شرکت تجزیه و تحلیل داده Look On-Chain که به سناریوی آشفته بازار اضافه شد، یک حادثه قابل توجه مربوط به یک نهنگ را گزارش کرد. این فرد با هدایت اخبار جعلی ETF، 20.5 بیت کوین پیچیده (WBTC) را از FOMO خالص خریداری کرد. زمانی که نهنگ متوجه اطلاعات نادرست شد، فروش عجولانه‌ای روی داد.

این تصمیم منجر به ضرر 49000 دلاری در عرض 10 دقیقه شد. نهنگ در ابتدا 613201 USDC (یک استیبل کوین متصل به دلار آمریکا) برای WBTC هزینه کرد و دارایی ها را تنها به قیمت 563,970 USDC فروخت.
Grayscale Bitcoin ETF Gains Court Support

در همین حال، SEC با تصمیم اخیر دادگاه مبنی بر حمایت از Grayscale Investments در مورد پیشنهاد بیت کوین ETF خود مخالفت نکرده است. در ماه اوت، دادگاه استیناف ناحیه کلمبیا علیه عدم تایید قبلی SEC با ETF حکم داد. تصمیم دادگاه یک چرخش قابل توجه در حماسه ای است که بیش از یک دهه است که شرکت کنندگان در صنعت را مجذوب خود کرده است.

این تحول به دنبال نتیجه گیری دادگاه مبنی بر اینکه رد اولیه SEC بی اساس بود، صورت گرفت. در نتیجه، آرزوی دیرینه جامعه کریپتو برای معرفی یک ETF بیت کوین می تواند روشن شود، چالش های قانونی و بررسی های گسترده را به دنبال داشته باشد.

🔮️ مهمترین اخبار مرتبط