صرافی ارز دیجیتال
ریالی نت

24034213-9b10-407d-8deb-83fc60bc0038

آیا NFT Polygon در راه است؟

نویسنده : وبسایت خبری ارزدیجیتال ریالی نت
زمان تقریبی خواندن مطلب : 3 دقیقه

Polygon [MATIC] در چند ماه گذشته شاهد افزایش فعالیت در اکوسیستم NFT خود بوده است. این نشان می دهد که فضای NFT بار دیگر در حال افزایش است، که قبلا روزهای زمستانی را تحمل می کرد.

آیا این بدان معناست که سال 2024 یک تابستان جدید NFT برای Polygon به ارمغان خواهد آورد؟

NFT های Polygon در حال احیا هستند

آغاز سال 2023 برای کل اکوسیستم NFT با شکوفایی صنعت شکوفا شد. اما جدول در نیمه دوم سال قبل تغییر کرد.

با این وجود، اکوسیستم NFT Polygon در چند ماه گذشته مورد توجه قرار گرفت که برای رشد اکوسیستم خوشبینانه به نظر می رسید.

Today In Polygon، یک دسته محبوب X (توئیتر سابق)، اخیراً توییتی را منتشر کرده است که رشد بلاک چین در فضای NFT را برجسته می کند.

طبق این توییت، حجم فروش NFT Polygon به سطوحی رسیده است که در بیش از شش ماه گذشته مشاهده نشده است. این قسمت نشان دهنده علاقه جدید به NFT های MATIC است که می تواند تأثیر بیشتری بر اکوسیستم در ماه های آینده داشته باشد.

AMBCrypto سپس نگاهی به مجموعه داده های دیگر انداخت تا درک بهتری از نحوه رشد فضای NFT بلاک چین داشته باشد. تجزیه و تحلیل ما نشان داد که تعداد کل معاملات NFT MATIC طی هفت هفته گذشته شتاب صعودی داشته است.

نه تنها این، بلکه کل حجم معاملات NFT آن به دلار نیز در 6 دسامبر 2023 افزایش چشمگیری را ثبت کرد.

برای یافتن اینکه کدام مجموعه NFT از بلاک چین به Polygon کمک کرد تا به این سطح برسد، نگاهی به داده‌های DappRadar انداختیم.

ما متوجه شدیم که NFT های Polygon برتر در 30 روز گذشته NFT های Gas Hero Coupon، Collect Trump، The Sandbox و Genesis WildPas بوده اند.

این مجموعه ها در ماه گذشته عملکرد خوبی داشتند و نقش مهمی در کمک به بهبود آمار NFT Polygon داشتند.

اگرچه این معیارها خوش بینانه به نظر می رسند، اما همه چیز به نفع Polygon نبود. به عنوان مثال، تجزیه و تحلیل ما از داده‌های Dune نشان داد که پس از افزایش در 25 دسامبر 2023، نمودار آدرس منحصر به فرد آن کاهش یافت.

روند کاهشی مشابهی از نظر تعداد معاملات نیز مشاهده شد.

MATIC در حال تبدیل شدن به صعودی است

در حالی که همه اینها اتفاق افتاد، گاوهای MATIC بازی خود را افزایش دادند زیرا نمودار قیمت توکن سبز شد. طبق گزارش CoinMarketCap، MATIC تنها در 24 ساعت گذشته بیش از 3 درصد رشد داشته است.

در زمان نگارش این مقاله، 0.8384 دلار با ارزش بازار بیش از 8 میلیارد دلار معامله می شد.

به لطف افزایش قیمت، حجم اجتماعی Polygon نسبتا بالا باقی ماند. با این حال، تعجب آور بود که به رغم روند صعودی، نسبت MVRV MATIC و همچنین Weighted Sentiment آن کاهش یافت.

🔮️ مهمترین اخبار مرتبط