صرافی ارز دیجیتال
ریالی نت

24034213-9b10-407d-8deb-83fc60bc0038

Paypal USD (PYUSD) به‌عنوان گزینه تأمین مالی در Xoom مستقر شد

نویسنده : وبسایت خبری ارزدیجیتال ریالی نت
زمان تقریبی خواندن مطلب : 3 دقیقه

Paypal USD برای معاملات بدون مرز مستقر شده است

طبق اعلام PayPal، کاربران Xoom در ایالات متحده هنگام استفاده از PayPal USD برای تأمین مالی انتقال واجد شرایط به گیرندگان در بیش از 160 کشور، هیچ هزینه تراکنشی پرداخت نمی کنند.
نوآوری Xoom در زمانی رخ می دهد که مصرف کنندگان به طور فزاینده ای. به دنبال جایگزین های مقرون به صرفه برای پرداخت های فرامرزی هستند.

این امر به ویژه با توجه به هزینه های بالای پرداخت های فرامرزی مهم است. ریپل در اقدامی برای مهار دستاوردهای این بخش با Onafriq برای پرداخت برون مرزی در آفریقا، بریتانیا، استرالیا و شورای همکاری خلیج فارس متحد شد.

طبق گزارش بانک جهانی در سه ماهه سوم سال 2023، میانگین جهانی هزینه ارسال 200 دلار بین المللی کمی بیش از 6 درصد است. بنابراین، Xoom با چشم پوشی از کارمزد تراکنش Xoom برای کاربران خود و اجازه دادن به نقل و انتقالات پرداخت شده با USD تبدیل شده از PYUSD. امیدوار است گزینه اقتصادی تری برای نقل و انتقال پول برون مرزی ارائه دهد.
در تلاشی برای تسریع استفاده از PayPal USD برای تراکنش‌های زنجیره‌ای، Paxos صادرکننده stablecoin اخیراً یک مشارکت استراتژیک جدید با Chainlink برای ارائه داده‌های بازار برای استیبل کوین PayPal USD در بلاک چین امضا کرده است.

نیاز به پرداخت های فرامرزی

خوزه فرناندز دا پونته، معاون ارشد گروه بلاک چین، ارزهای دیجیتال و ارز دیجیتال در پی پال، معتقد است که هدف پشت ایجاد PayPal USD تضمین ثبات در ارزش و سودمندی در پرداخت‌ها بوده است.

فرناندز داپونته گفت: «فعال کردن کاربران آمریکایی Xoom برای تأمین مالی نقل و انتقالات پولی برون مرزی با استفاده از PYUSD مبتنی بر هدف ما برای هدایت جریان اصلی استفاده از ارزهای دیجیتال است. و در عین حال راهی آسان برای ارسال امن پول به دوستان و خانواده با هزینه کمتر ارائه می‌کند. اظهار داشت.
پی پال در آگوست سال 2023 استیبل کوین متصل به دلار را معرفی کرد. در یک حرکت استراتژیک برای تسریع پذیرش ارزهای دیجیتال برای تراکنش ها و تثبیت موقعیت خود در حوزه پرداخت های دیجیتال.

معاون ارشد رئیس‌جمهور می‌گوید زمانی که کاربران آمریکایی این روش تامین مالی را انتخاب می‌کنند. Xoom تبدیل PYUSD به ارز USD را بدون هیچ‌گونه کارمزد فروش رمزنگاری از مرکز ارز رمزنگاری PayPal کاربر تسهیل می‌کند. سپس گیرندگان وجوهی را با ارز فیات انتخاب شده توسط فرستنده دریافت می کنند تا از روند تراکنش بدون دردسر اطمینان حاصل کنند.

با این حال، هر معامله ای که با ارزهای دیگری غیر از دلار انجام شود. مشمول نرخ مبادله ای خواهد بود که شامل اسپرد تبدیل ارز می شود.

🔮️ مهمترین اخبار مرتبط