صرافی ارز دیجیتال
ریالی نت

24034213-9b10-407d-8deb-83fc60bc0038

Osmosis و Umee ادغام مهمی را اعلام کردند

نویسنده : وبسایت خبری ارزدیجیتال ریالی نت
زمان تقریبی خواندن مطلب : 3 دقیقه

Umee UX Chain، بزرگترین پروتکل وام دهی در Cosmos، به تازگی از ادغام با زنجیره Osmosis، بزرگترین صرافی غیرمتمرکز در Cosmos، به منظور ساخت قدرتمندترین زنجیره ابر اپلیکیشن DeFi خبر داد.

این ادغام بین Osmosis و زنجیره UX دنیایی را به نمایش می‌گذارد. که در آن ویژگی‌های برتر یک زنجیره اپلیکیشن می‌تواند شامل موفق‌ترین تبادل غیرمتمرکز در Cosmos به همراه موفق‌ترین پروتکل وام دهی در Cosmos در یک لایه اجماع یکپارچه باشد.

ادغام بین زنجیره UX و زنجیره اسمز

این ادغام بین زنجیره UX و زنجیره اسمز شامل یک انتقال کد است. که در آن زنجیره UX پایه کد خود را در بالای زنجیره اسمز به منظور دستیابی به عملکردهای سودمند متقابل پیاده سازی می کند. این ادغام ویژگی های محصول در زنجیره اسمز نشان دهنده تعهد به محصولاتی است که می توان در یک DeFi Hub یکپارچه به دست آورد. از طریق این ادغام مبانی کد، ویژگی‌های پیشرفته‌ای مانند معاملات Spot Margin، Shorting، Liquidations، Stable-coin pools، Interchain Flash Loans و MEV Markets همگی در یک شبکه مشترک قابل اجرا خواهند بود.

2023 سال عظیمی برای اسموز و اکوسیستم کیهان بوده است و ما به این زودی ها از سرعت خود کاسته نمی شویم. این پیشنهاد برای ادغام زنجیره Umee UX با زنجیره Osmosis برخی از ویژگی‌ها و عملکردهای جدید بسیار مفید را برای کاربران ما ممکن می‌سازد. و ما هیجان‌زده هستیم که به همکاری خود با UX ادامه دهیم، به هر حال جامعه تصمیم بگیرد بهترین است. از طریق سانی آگاروال، یکی از بنیانگذاران اسموزیس.

دنیایی را تصور کنید که در آن Uniswap و Aave پایگاه های کد و عملکردهای خود را همه در یک ادغام کردند. معماری ترکیبی هر دو عملکرد زنجیره، دری را برای وام های فلش و اشکال جدید MEV در همان DeFi Hub باز می کند. برنت خو، یکی از بنیانگذاران Umee می گوید. ما با ایجاد یک زیرساخت مشترک، راه را برای امنیت بهتر و دارایی‌های بیشتری در اکوسیستم هموار می‌کنیم.»

🔮️ مهمترین اخبار مرتبط