صرافی ارز دیجیتال
ریالی نت

24034213-9b10-407d-8deb-83fc60bc0038

Xbox Matt Booty می خواهد شاهد جایگزینی تسترهای QA با هوش مصنوعی باشد

زمان تقریبی خواندن مطلب : 3 دقیقه

مت بوتی، رئیس استودیوی بازی‌سازی ایکس‌باکس، به مخاطبان زنده در PAX گفت که مایل است آزمایش‌کننده‌های QA (تضمین کیفیت) با هوش مصنوعی جایگزین شوند.

آزمایش‌کنندگان QA بازی مرتباً مورد انتقاد قرار می‌گیرند، زیرا بازی‌های دارای اشکال به دست گیمرهای ناامید می‌رسند که به ظاهر رو به افزایش است.

واکنش‌های واکنشی که آزمایش‌کنندگان QA از گیمرهای ناامید دریافت می‌کنند، اغلب نادرست است. مدیران اغلب می‌دانند که بازی‌ها پر از اشکال هستند، اما تصمیم می‌گیرند بازی‌های ناتمام را به هر حال به امید شروع به جبران هزینه‌های توسعه منتشر کنند.

با این حال، تست QA مناسب فرآیندی زمان‌بر و منابع فشرده است. در مرحله PAX، Booty توضیح داد که چگونه یک بازی باید از ابتدا تا انتها هر زمان که یک ویژگی اضافه می‌شود، دوباره آزمایش شود.

«برخی از فرآیندهایی که [در حال حاضر] ما واقعاً با سرعت تولید محتوا مطابقت ندارند. یکی از آنها آزمایش است.

«در حال حاضر چیزهای زیادی با هوش مصنوعی و ML در حال انجام است و افرادی که از هوش مصنوعی برای تولید همه این تصاویر استفاده می کنند. چیزی که من همیشه وقتی با افراد هوش مصنوعی برخورد می کنم می گویم: “به من کمک کنید تا بفهمم چگونه از یک ربات هوش مصنوعی برای آزمایش یک بازی استفاده کنم.”

اگر بتوان باگ‌ها را زودتر در فرآیند توسعه شناسایی کرد، قبل از اینکه مدیریت فشار مالی را برای ارسال بازی به بازار احساس کند، شانس بیشتری برای رفع شدن دارند.

سخنرانی کامل «Storytime with Matt Booty» را می‌توانید در اینجا مشاهده کنید. حدود ساعت 01:02:00، می توانید بشنوید که Booty دیدگاه خود را برای هوش مصنوعی در تست بازی توضیح می دهد.

من خیلی دوست دارم که بتوانم ده هزار نمونه از یک بازی را در فضای ابری راه اندازی کنم – بنابراین ده هزار نسخه از بازی در حال اجرا است – یک ربات هوش مصنوعی را مستقر کنم تا تمام شب را صرف آزمایش آن بازی کنم، و صبح یک بازی دریافت می کنیم. گزارش. بوتی توضیح می دهد که این امر تحول آفرین خواهد بود.

ایده اصلی Booty برای بهبود تست QA با هوش مصنوعی ثابت است. با این حال، روشی که ارائه شد – جایگزینی آزمایشگرهای انسانی – ممکن است خیلی خوب پیش نرود. بدرفتاری با آزمایش‌کنندگان QA در صنعت بازی منجر به فراخوان فزاینده‌ای از اعضای آن‌ها برای تشکیل اتحادیه شده است.

🔮️ مهمترین اخبار مرتبط