صرافی ارز دیجیتال
ریالی نت

24034213-9b10-407d-8deb-83fc60bc0038

آیا بیت کوین همچنان رشد خواهد کرد؟

زمان تقریبی خواندن مطلب : 3 دقیقه

ارز دیجیتال بیت کوین در 3 مه تا 5 درصد افزایش یافت. زیرا داده های اشتغال ایالات متحده باعث افزایش قابل توجه دارایی های ریسک شده است. داده های TradingView به دنبال یک حرکت ناگهانی قیمت بیت کوین بود. که جفت بیت کوین دلار آمریکا را به بالای 62000 دلار در صرافی های اصلی ارز دیجیتال رساند. داده‌های حقوق و دستمزد غیرکشاورزی ایالات متحده در ماه آوریل بسیار پایین‌تر از حد انتظار بود. و برخی از ضعف‌های بازار کار را که به گفته فدرال رزرو از کاهش نرخ‌های بهره پشتیبانی می‌کند، آشکار کرد.

 

بیت کوین در حال افزایش است

جروم پاول، رئیس فدرال رزرو، در یک کنفرانس مطبوعاتی در اول ماه مه، اعلام کرد. که آنها آماده اند تا محدوده هدف فعلی نرخ وجوه فدرال را تا زمانی که مناسب باشد، حفظ کنند. حقوق و دستمزد مشاغل غیرکشاورزی، در تضاد با سایر فشارهای کلان فعلی که اعتماد گاوها را تضعیف می کند، بلافاصله با افزایش 500 واحدی معاملات آتی داوجونز کاهش یافت. منبع تجاری Kobeissi Letter هنوز این سوال را مطرح می کند. که فدرال رزرو چگونه به مسائل مربوط به تورم آینده رسیدگی می کند و بیانیه زیر را به اشتراک می گذارد:

آخرین پیش‌بینی‌های ابزار FedWatch گروه CME نشان می‌دهد. که احتمال کاهش نرخ بهره در نشست ژوئن کمیته بازار آزاد فدرال (FOMC) کمتر از 15 درصد است. نرخ کاهش حداقل 0.25 درصدی در نشست جولای 33 درصد بود.

 

در جبهه بیت کوین چه می گذرد؟

مفسرانی که به افزایش اخیر قیمت بیت کوین پاسخ دادند امیدوارند سطوح بالاتر به عنوان حمایت باقی بماند. و طول هفته را به یک واکنش ناگهانی در پایین‌ترین سطح دو ماهه واگذار کند. تاجر و تحلیلگر محبوب Rekt Capital در پستی اعلام کرد:

Rekt Capital در یک پست جداگانه اضافه کرد که جفت BTC/USD خارج از منطقه خطرناکی است که تقریباً هر رویداد نصف کردن یارانه بلوکی همراه است. تاجر جاش راگر نیز اظهار داشت:

در همین حال، کی یانگ جو، موسس شرکت تحلیل زنجیره ای CryptoQuant، فاش کرد که منطقه زیر 60000 دلار منطقه محبوبی برای خرید این کاهش است و اظهار داشت:

🔮️ مهمترین اخبار مرتبط