صرافی ارز دیجیتال
ریالی نت

24034213-9b10-407d-8deb-83fc60bc0038

Toncoin با انحلال هفتگی مواجه می شود

زمان تقریبی خواندن مطلب : 3 دقیقه

تون کوین (TON) پس از ثبت سودهای عظیم در ماه‌های اخیر، در 24 ساعت گذشته شاهد خروجی بوده است. توکن ابزار اصلی The Open Network امروز 3.28 درصد و در این هفته بیش از 5 درصد کاهش یافته است. انحلال هفتگی این دارایی در بحبوحه جریان های مثبت در بازار ارزهای دیجیتال صورت می گیرد.

پس از گزارش CPI که نشان دهنده کاهش تورم ایالات متحده است، بازار کریپتو احساسات مثبتی را ثبت کرده است. در نتیجه، قیمت بیت کوین (BTC) به بالای 66000 دلار رسید که نشان دهنده افزایش شدید نسبت به سطوح قبلی است. این افزایش در آلت‌کوین‌ها با چندین دارایی که سودهای دو رقمی داشتند نیز مشاهده شد.

دلایل لحن نزولی

Toncoin به دلیل پیشی گرفتن از سکه های برتر امسال به دلیل مشارکت ها و پیشرفت های زنجیره ای شناخته شده است. با این حال، اصلاحات اخیر نگرانی های نزولی را ایجاد کرده است. اولاً، دارایی حجم روزانه نزولی را ثبت کرده است. در زمان انتشار، TON با 6.462 دلار معامله شد و حجم معاملات روزانه 280 میلیون دلار بود که 34.7 درصد کاهش داشت.
این منجر به یک احساس صعودی شد که جریان های هفتگی را در منطقه قرمز قرار داد. کاهش اخیر توکن های بازی، Notcoin نیز با سقوط Toncoin مرتبط است. پس از ثبت رشدهای شدید در بازار، 50 درصد افت نکرد. افزایش اخیر این دارایی به دلیل ایردراپ آن بود که راه اندازی آن را با جنون در فضاهای رمزنگاری نشان می داد.

Notcoin اعلامیه های بزرگی را از Binance، OKX و Bybit دریافت کرد که طی چند ساعت جریان های بیشتری را جذب کرد و حجمی معادل 294 میلیون دلار داشت. این کاهش زمانی شروع شد که اکثر کاربران شروع به فروش دارایی های خود کردند که منجر به سقوط قیمت شد. تحلیلگران کریپتو خطوطی را با الگوی اکثر airdrops ترسیم کردند، زیرا کاربران به دنبال کسب سود سریع هستند.

افزایش سالانه تون کوین

امسال، Toncoin به عنوان دارایی مورد استقبال قرار گرفت که علیرغم رشد عظیمی که در دومی پس از تایید ETF توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) ثبت شد، از بیت کوین پیشی گرفت. TON با بیش از 160 درصد سود از سال تا به امروز از بیت کوین پیشی گرفت زیرا بیت کوین پس از رسیدن به بالاترین سطح تاریخ، اصلاحاتی را ثبت کرد.

🔮️ مهمترین اخبار مرتبط