صرافی ارز دیجیتال
ریالی نت

24034213-9b10-407d-8deb-83fc60bc0038

محاکمه کاربران PLAYSTATION PLUS در مورد بازی جنجالی «جوخه خودکشی»

زمان تقریبی خواندن مطلب : 3 دقیقه

مشترکین پلی استیشن پلاس اکنون این فرصت را دارند که تا زمانی که سطح برتر این سرویس را دارند. بازی اخیرا منتشر شده و بسیار بحث برانگیز Suicide Squad: Kill the Justice League را به صورت رایگان امتحان کنند. این پیشنهاد محدود به بازیکنان این فرصت را می‌دهد تا حداکثر سه ساعت از جدیدترین عنوان استودیو Rocksteady بازی کنند.

پیشنهاد آزمایشی فقط به مشترکین PlayStation Plus Premium. یکی از سه سطح موجود در سرویس اشتراک سونی، داده می‌شود. حتی اگر مشترکین PS Plus Essential و PS Plus Extra این پیشنهاد را در دسترس ندارند، مشترکین PS Plus Premium مزایای مختلفی مانند دسترسی نامحدود به کتابخانه ای از عناوین کلاسیک پلی استیشن همه نسل ها از جمله بازی های PS3، PS2، PS1 و PSP دارند. .

کاربران پلی استیشن پلاس اکنون می توانند نسخه جدید بحث برانگیز را به صورت رایگان بازی کنند:https://t.co/Hl3aAnVrzZ pic.twitter.com/cMa1T82pXi

نمای نزدیک تر از محاکمه

جوخه انتحار: لیگ عدالت را بکش، پس از اکران فیلم در 2 فوریه، نقدهای ترکیبی از منتقدان دریافت کرد. علیرغم توسعه این بازی توسط استودیوی مشهور پشت سری Batman: Arkham، این بازی امتیاز 63 را در متاکریتیک دریافت کرد و فروش آن بسیار ناامید کننده به نظر می رسید. نسخه دمو نمونه خوبی از بازی را در اختیار بازیکنان قرار می دهد. صحنه های انتقادی از داستان اصلی را ارائه می دهد که در حدود 10-11 ساعت کامل می شوند.

علاوه بر مفید بودن نسخه آزمایشی، شایان ذکر است که هر پیشرفتی که در طول تجربه سه ساعته انجام شود. در صورتی که بازیکن خرید آن را انتخاب کند، به بازی کامل می رسد. با استفاده از این عملکرد، بازیکنان ممکن است تجربیات خود را متحد کنند و دستاوردهای درون بازی خود را از بین نخواهند برد.

استقبال متنوع استودیوهای Rocksteady

نظر منتقدان در مورد پروژه اخیر استودیو Rocksteady متفاوت بود. در حالی که برخی هستند که هنوز تخصص استودیو در اکشن و داستان گویی سینمایی را می شناسند، برخی دیگر توجه را به سردرگمی هویت در بازی جلب می کنند. این که آیا استودیوی Rocksteady تحت اختلاف خلاقانه یا تحت فشار تجاری مچاله شده است، موضوعات پیشنهادی هستند.

نظرات نهایی در مورد بازی

اعتقاد بر این است که Suicide Squad: Killing the Justice League. یک حرکت بزرگ توسط استودیوی Rocksteady، توسعه دهندگان سری تحسین شده بتمن است. با وجود اینکه نظر دوگانه است، بازی واقعاً نشان دهنده مهارت اقتباسی استودیو در داستان های ابرقهرمانی است. ترکیب عناصر برای بازی خوب نیست. این شامل این تصور است که بازی بین تاثیرگذار و ضعیف است.

در حالی که نسخه آزمایشی در حال حاضر برای مشترکین PS Plus Premium ارائه می شود، هنوز مشخص نیست که آنها تا چه مدت می توانند از آزمایش رایگان لذت ببرند. بازیکنان علاقه مند به کاوش در دنیای Suicide Squad: Kill The Justice League فرصتی است که باید از آن استفاده کنید و هدر ندهید.

مشترکین PlayStation Plus Premium می‌توانند خود را در دنیای تفرقه‌انگیز Suicide Squad غرق کنند: لیگ عدالت را از طریق آزمایشی تکمیلی بکشید که به مشترکین اجازه می‌دهد. تا بخش مهمی از آخرین ساخته Rocksteady Studios را امتحان کنند. نسخه ی نمایشی بازی به گیمرها این فرصت را می دهد. که قبل از خرید بازی، آن را بازی کنند و پیشرفت آنها را ذخیره می کند. و سپس به هر کسی که بازی کامل را خریداری کرده است، قابل انتقال است. این قرارداد انحصاری نشان می‌دهد که سونی به شدت به ارائه تجربه‌های بازی متنوع به کاربرانش حتی در میان انتقادات شدید اعتقاد دارد.

🔮️ مهمترین اخبار مرتبط