صرافی ارز دیجیتال
ریالی نت

24034213-9b10-407d-8deb-83fc60bc0038

نسخه PC Ghost of Tsushima در چندین کشور فهرست شده است

زمان تقریبی خواندن مطلب : 3 دقیقه

طبق گزارش ها، پورت رایانه شخصی Ghost of Tsushima. از فهرست برخی از فروشگاه های چندین کشور که تحت پوشش شبکه پلی استیشن نیستند، حذف شده است. این حرکت غافلگیرکننده دقیقاً یک هفته قبل از انتشار مورد انتظار. Ghost of Tsushima برای رایانه های شخصی انجام می شود که برای 16 می برنامه ریزی شده است.

اتصال یک حساب PSN به حساب های Steam

اخیرا، Helldivers 2 به دلیل اعلام قانون جدیدی که بازیکنان رایانه شخصی را ملزم به اتصال یک حساب PSN به حساب های Steam خود می کرد. مورد انتقاد قرار گرفت. این اقدام با واکنش شدید مواجه شد و سونی در نهایت از این حکم چشم پوشی کرد. تمرکز جامعه رایانه‌های شخصی سپس به پورت قریب الوقوع Ghost of Tsushima معطوف شد. و در این فکر بود که آیا سونی همان قانون را برای آن اجرا خواهد کرد یا خیر. به اندازه کافی، توسعه دهنده Sucker Punch تأیید کرد که Ghost of Tsushima به یک حساب PSN روی رایانه شخصی نیاز دارد. اما فقط برای حالت چند نفره Legends. درست مانند جنجال Helldivers 2، این نگرانی در مورد بازیکنان در مناطق بدون پوشش PSN ایجاد کرد.

همانطور که به نظر می رسد، Ghost of Tsushima از ویترین فروشگاه های رایانه های شخصی در بسیاری از این مناطق حذف شده است. یکی از کاربران Reddit اسکرین شات ایمیلی را که از فروشنده کلید بازی Green Man Gaming دریافت کرده بود. به اشتراک گذاشت که حاکی از حذف Ghost of Tsushima از ویترین منطقه ای خاص کاربر بود. در این ایمیل نیاز به حساب PSN به عنوان دلیل اخراج بازی ذکر شده است. و اینکه منطقه کاربر “محدودیت ایجاد یک حساب PSN” دارد. این اقدام احتمالاً از خریداران در برابر نقض ToS محافظت می کند. که اخیراً منجر به نگرانی در مورد ممنوعیت برخی از بازیکنان Helldivers 2 با استفاده از راه حل های حساب PSN شده است.

تصمیم برای حذف Ghost of Tsushima شاید سونی بوده است

این ایمیل همچنین تأیید می‌کند که «همه مشتریان» ساکن در مناطقی که توسط PSN پشتیبانی نمی‌شوند. برای پیش‌سفارش‌هایشان بازپرداخت می‌شوند، و این وضعیت خارج از کنترل شرکت است. بنابراین به این معنی است که سونی ممکن است در اینجا تلاش کند. این منعکس کننده وضعیت اخیر است که در آن Helldivers 2 از لیست Steam در 177 منطقه حذف شد که همه آنها فاقد پشتیبانی PSN بودند.

سونی می‌تواند همین کار را با Ghost of Tsushima انجام دهد تا مطمئن شود بازیکنان در مناطق خاصی از خرید خود قفل نمی‌شوند، زیرا نمی‌توانند یک حساب PSN برای حالت Legends ایجاد کنند و در نتیجه آنها را از بخشی از بازی منع می‌کند.

حذف احتمالی 177 منطقه در سراسر جهان می تواند به طور گسترده بر فروش و دسترسی Ghost of Tsushima به رایانه شخصی تأثیر بگذارد. علاوه بر این، بازیکنان PC به شدت بازی Helldivers 2 بمب‌گذاری شده را بررسی می‌کنند تا نارضایتی خود را از این قانون ابراز کنند. بنابراین تردید وجود دارد که آنها با مهربانی سونی همان مانور را با Ghost of Tsushima انجام دهند. در حال حاضر مشخص نیست که چرا سونی تا این حد بر این نیاز قاطع است، اما بسیاری حدس می‌زنند که تلاشی برای افزایش تعداد کاربران فعال ماهانه برای PSN است. دلیل هر چه که باشد، پورت رایانه شخصی Ghost of Tsushima ممکن است تنها یک قربانی ناگوار آن باشد.

🔮️ مهمترین اخبار مرتبط