صرافی ارز دیجیتال
ریالی نت

24034213-9b10-407d-8deb-83fc60bc0038

معرفی بزرگترین توکن‌های بازی کریپتو که در سال 2024 راه‌اندازی شده‌اند

زمان تقریبی خواندن مطلب : 3 دقیقه

1. پیکسل (PIXEL)

اوج قیمت: 1.02 دلار
اوج ارزش بازار: 731 میلیون دلار

داغ ترین بازی Crypto در حال حاضر نیز مسئول داغ ترین توکن بازی در سال 2024 است. حداقل تا کنون. توکن PIXEL در اواخر فوریه برای بازی مزرعه‌سازی خنک در مقیاس‌کننده Ethereum Ronin راه‌اندازی شد و به معرفی عناصر رمزنگاری بیشتر در بازی وب کمک کرد. همچنین در کمتر از یک روز بیش از یک میلیارد دلار تجارت ایجاد کرد.

Pixels با صدها هزار کاربر روزانه، توجه دنیای رمزارز را به خود جلب کرده است. و به ایجاد حرکت جدی در اطراف رونین نیز کمک کرده است. PIXEL در اواسط ماه مارس از قیمت 1 دلار بالاتر رفت و در این روند جایگاه برتر لیست را به خود اختصاص داد. حداکثر ارزش بازار ذکر شده در بالا بر اساس تعداد توکن های در حال گردش در آن زمان است. اگرچه توکن های بیشتری از آن زمان باز شده اند.

2. SAGA (SAGA)

اوج قیمت: 7.60 دلار
اوج ارزش بازار: 684 میلیون دلار

شبکه Layer-1 Saga در حالی که منحصراً یک زنجیره بازی نیست، بیشتر فشارهای اولیه خود را حول بازی‌ها متمرکز کرده است، از جمله اجرای کمپین‌های play-to-airdrop و افشای برنامه‌هایی برای یک بازوی انتشارات داخلی به نام Saga Origins. طبق گزارش Saga، حدود 80 درصد از پروژه‌های شبکه آزمایشی بر روی بازی متمرکز شده‌اند.
و توکن SAGA سروصدای زیادی به پا کرده است، ابتدا با کمپین بایننس لانچپول رکوردشکنی که باعث شد مشتریان بیش از 13.4 میلیارد دلار سرمایه برای کسب جوایز SAGA به اشتراک بگذارند و سپس با اوج قیمتی که توکن را به جایگاه شماره دو رساند. در لیست ما از این نقطه در سال. و جوایز ایردراپ بیشتری در راه است.

3. Portal (PORTAL)

اوج قیمت: 3.36 دلار
اوج ارزش بازار: 561.6 میلیون دلار

پورتال که به تازگی در 29 فوریه راه اندازی شد، با سطحی از هیاهو وارد شد که مدتی است. در فضای بازی های رمزنگاری ندیده ایم. تا حدی، این به دلیل یک فشار کشاورزی airdrop است که باعث شد کاربران توییتر را با توییت‌ها پر کنند – و کمپین رکورددار Binance (از زمانی که توسط Saga شکست خورد) که باعث شد کاربران بیش از 9 میلیارد دلار ارز دیجیتال را به امید کسب پاداش به اشتراک بگذارند، ضرری نداشت. .

با این حال، قیمت بسیار سریع کاهش یافت، و تا آخرین به‌روزرسانی، به بازیابی آن زمین نزدیک نشده است. آیا این توکن مبتنی بر اتریوم برای پلتفرم بازی های زنجیره ای متقابل آینده می تواند دوباره تبلیغات را به دست آورد؟

4. Xai (XAI)

اوج قیمت: 1.59 دلار
حداکثر ارزش بازار: 440.6 میلیون دلار

شبکه بازی لایه 3 Xai در مقیاس‌کننده اتریوم Arbitrum اولین ایردراپ بزرگ امسال را داشت که به صاحبان و اپراتورهای گره‌های نگهبان شبکه و دارندگان NFT خاص پاداش می‌دهد. این یک شروع داغ برای XAI تاکنون بوده است و به اوج قیمتی رسیده است که بیش از دو برابر کاهش قیمت بوده است.

بازی‌ها در شبکه شروع به پخش شدن کرده‌اند، که باید توجه و هیجان بیشتری را به توکن جلب کند، به‌علاوه Xai اخیراً جوایز شرط‌بندی را نیز راه‌اندازی کرده است.

5. Heroes of Mavia (MAVIA)

اوج قیمت: 10.59 دلار
اوج ارزش بازار: 317.7 میلیون دلار

Heroes of Mavia یکی از بزرگترین بازی های کریپتو جدید امسال است. کلون کلش آف کلنز میلیون‌ها دانلود را در iOS و اندروید جذب کرده است و استودیو Skrice با انتشار توکن‌ها به 100000 بازیکن اولیه، همراه با توکن‌هایی برای صاحبان زمین مجازی که قبلاً NFT‌های خود را به اشتراک گذاشته بودند، انتشار را جشن گرفت.
MAVIA پس از عرضه در ماه فوریه شاهد افزایش قیمت بزرگی بود که به بالای 10 دلار رسید که بیش از 5 برابر افزایش قیمت نسبت به قیمت افتتاحیه بود. اما عمر کوتاهی داشت و از آن زمان حدود 40 درصد از ارزش خود را کاهش داد. این بازی هنوز ویژگی های رمزنگاری خود را پیاده سازی نکرده است، اما نقشه راه قابل توجهی را به اشتراک گذاشته است.

6. گیمین (GMRX)

اوج قیمت: 0.03937 دلار
حداکثر ارزش بازار: 261.2 میلیون دلار

Gaimin برای قدرت بخشیدن به بازی‌های کریپتو از طریق یک پلت فرم غیرمتمرکز رایانش ابری طراحی شده است و به کاربران اجازه می‌دهد منابع محاسباتی یدکی خود را برای کسب پاداش مشارکت دهند. و توکن GMRX این پلتفرم در اواخر مارس راه اندازی شد.

در حالی که قیمت توکن فردی ناچیز است و تا زمان نوشتن این مقاله هنوز به 0.04 دلار نرسیده است، عرضه قابل توجهی در گردش وجود دارد که اوج ارزش بازار را به 261 میلیون دلار می رساند. با این حال، تا زمان نگارش این مقاله، قیمت تقریباً 50٪ کاهش یافته است، بنابراین خواهیم دید که آیا Gaimin می تواند به این قیمت به زودی بازگردد یا خیر.

7. Apeiron (APRS)

اوج قیمت: 1.88 دلار
اوج ارزش بازار: 193.6 میلیون دلار

Apeiron یک بازی استراتژیک پر جنب و جوش Ronin است که در حال حاضر یک کمپین play-to-airdrop برگزار می کند و همچنین اخیرا توکن اکوسیستم APRS خود را در اولین فروش توکن شبکه راه اندازی کرده است.

ارزش بازار توکن در تاریخ عرضه نزدیک به 200 میلیون دلار بود، اگرچه مانند Gaimin در بالا، قیمت از آن زمان تا حدی کاهش یافته است. با این حال، آنقدر بالا رفت که توانست در این لیست قرار بگیرد – و بازی هنوز به طور کامل راه اندازی نشده است.

8. My Pet Hooligan (KARRAT)

اوج قیمت: 1.08 دلار
اوج ارزش بازار: 116.9 میلیون دلار

KARRAT یک توکن جدید اتریوم است که توسط The Karrat Foundation اداره می‌شود و به My Pet Hooligan، تیرانداز سبک بتل رویال با NFT متصل است. در 22 آوریل، KARRAT به صاحبان My Pet Hooligan NFT ارائه شد، که می‌توانند ادعای تخصیص توکن‌ها را داشته باشند.

در اوج قیمت، KARRAT بر اساس عرضه اولیه در گردش، تا سقف 117 میلیون دلاری بازار افزایش یافت، اگرچه قیمت توکن از آن زمان تا زمان نوشتن این مقاله کاهش یافته است.

🔮️ مهمترین اخبار مرتبط