صرافی ارز دیجیتال
ریالی نت

24034213-9b10-407d-8deb-83fc60bc0038

تتر USDT در سه ماهه اول 2024 سود 4.52 میلیارد دلاری را ثبت کرد

زمان تقریبی خواندن مطلب : 3 دقیقه

سود تتر در سه ماه اول سال

Tether Holdings Limited، ناشر استیبل کوین USDT، از گزارش تصدیق سه ماهه اول سال مالی 24 رونمایی کرده است. آخرین تأییدیه، از 31 مارس 2024، فراتر از ذخایری است که از استیبل کوین های تتر فیات پشتیبانی می کند. علاوه بر این، یک نمای کلی از کل قدرت مالی Tether Group ارائه می دهد.

تتر سود خالص غول پیکر را گزارش می دهد

در یک دستاورد پیشگامانه، سه ماهه اول سال 2024 شاهد افزایش سود خالص گروه تتر به رقم حیرت انگیز 4.52 میلیارد دلار بود. که نقطه عطف قابل توجهی در تاریخ این شرکت بود. این سود عمدتاً ناشی از سود خالص عملیاتی بود که عمدتاً از دارایی های خزانه داری ایالات متحده ناشی می شد. و با افزایش ارزش بازار در موقعیت های بیت کوین و طلا تکمیل شد.

علاوه بر این، سه ماهه اول 2024 موفقیت بی‌نظیر ناشر USDT را در افزایش مالکیت مستقیم و غیرمستقیم اوراق خزانه‌داری ایالات متحده به نمایش گذاشت. که اکنون بیش از 90 میلیارد دلار است. علاوه بر این، این شامل قرار گرفتن در معرض غیرمستقیم از طریق قراردادهای بازخرید معکوس یک شبه. و سرمایه گذاری در خزانه های ایالات متحده از طریق وجوه بازار پول بود.

تعهد ناشر USDT به شفافیت با افشای ارزش خالص خالص آن برای اولین بار، که در 31 مارس 2024 به رقم چشمگیر 11.37 میلیارد دلار رسیده بود، بیشتر مورد تاکید قرار گرفت. پائولو آردوینو، مدیر عامل Tether، بر تعهد این شرکت به شفافیت، ثبات، تاکید کرد. نقدینگی و مدیریت ریسک مسئول وی اظهار داشت: «با اولین گواهینامه سال 2024، تتر تعهد تزلزل ناپذیر خود را به شفافیت، ثبات، نقدینگی و مدیریت ریسک مسئولانه نشان داده است.»

مدیر عامل تتر افزود: «همانطور که در این گزارش اخیر نشان داده شده است. تتر با معیار سود جدید 4.52 میلیارد دلاری به شکستن رکوردها ادامه می دهد که نشان دهنده قدرت و ثبات مالی محض شرکت است. تتر با گزارش نه تنها ترکیب ذخایر ما، بلکه اکنون دارایی خالص 11.37 میلیارد دلاری گروه، بار دیگر در حوزه شفافیت و اعتماد، سطح صنعت ارزهای دیجیتال را بالا می برد.

🔮️ مهمترین اخبار مرتبط