صرافی ارز دیجیتال
ریالی نت

24034213-9b10-407d-8deb-83fc60bc0038

SOL، GRT، AR و FTM در آینده نزدیک به اوج می‌رسند

زمان تقریبی خواندن مطلب : 3 دقیقه

سولانا SOL

در 15 می، سولانا SOL از میانگین متحرک خود عبور کرد، زیرا تلاش‌های صعودی در تلاش برای حفظ شتاب خود بودند. مقاومت به طور متوسط در 176 دلار ظاهر می شود، جایی که نیروهای نزولی ممکن است تلاش کنند تا یک اصلاح را ایجاد کنند. یک سطح مهم که باید در جهت نزولی تماشا کرد، سطح شکست 162 دلاری است.
اگر قیمت از این سطح به شدت بالا برود، نشان می دهد که گاوها در تلاش هستند تا 162 دلار را به حمایت تبدیل کنند. این شانس رالی بالاتر از 176 دلار را افزایش می دهد. ممکن است جفت SOL/USDT به 185 دلار برسد. اگر قیمت کاهش یابد و به زیر میانگین متحرک برسد، این دیدگاه مثبت در کوتاه مدت باطل خواهد شد. این می تواند منجر به انحلال طولانی مدت شود و جفت را به 140 دلار برساند.

The Graph GRT

The Graph GRT بهبودی را در 15 می نشان می‌دهد، زیرا هزینه‌ها فراتر از حرکت عادی افزایش یافته است که به معنای انرژی صعودی است. میانگین متحرک نمایی 20 روزه (EMA) که در حال حاضر 0.29 دلار است، یک حرکت رو به بالا را نشان می دهد. از نظر گسترش، شاخص قدرت نسبی (RSI) به یک منطقه مثبت افزایش یافته است و پتانسیل صعودی را تأیید می کند. انتظارات حاکی از آن است که خریداران قیمت را به سمت سطح مقاومت 0.35 دلار سوق دهند، اگرچه ممکن است با مقاومت خرس‌هایی که مشتاق حفظ موقعیت خود هستند مواجه شوند.

در حالی که نیاز به این نوع پروژه های رمزنگاری به دنبال رونق هوش مصنوعی همچنان در حال افزایش است، سرمایه گذاران می توانند وارد بازار شوند و از امکانات بی پایان موجود در آن استفاده کنند. توکن GRT بومی چشم انداز مثبتی را در The Graph قیمت از سال تا به امروز حفظ کرده است و شاهد افزایش نزدیک به 130 درصدی بوده است.

Arweave AR

Arweave AR طی سه روز گذشته روند صعودی داشته است. گاوها نتوانستند سودهای خود را در 17 می حفظ کنند، علیرغم اینکه با موفقیت قیمت را به بالای سطح مقاومت سربار 47.51 دلار رساندند. در اینجا، خرس‌ها سعی می‌کنند قیمت را به سمت متحرک نمایی 20 روزه (40 دلار) کاهش دهند، که نقطه عطف مهمی برای تماشا است.
در صورتی که قیمت از این سطح بازگشت قابل توجهی داشته باشد، گاوها در حال خرید هستند. این امر چشم انداز شکست را به بالاتر از مقاومت روانی در 50 دلار افزایش می دهد. اگر این اتفاق بیفتد، جفت AR/USDT می تواند تا 68 دلار افزایش یابد.

فانتوم FTM

فانتوم FTM از 16 می با افزایش میانگین متحرک و مقاومت افقی در 0.79 دلار روبرو شد و قیمت هدف 1.04 دلار را در نظر گرفت. از آنجایی که RSI نشان دهنده تغییر به سمت حرکت مثبت بود و میانگین متحرک به یک متقاطع صعودی اشاره می کند، احساسات صعودی در بین سرمایه گذاران دوباره شعله ور شد.
با این حال، خرس‌ها ممکن است همچنان دعوا کنند و تمایلی به کنار گذاشتن آسان کنترل ندارند. آنها سعی خواهند کرد قیمت را به 0.79 دلار برگردانند. اگر گاوها این سطح را به سطح حمایت برسانند، جفت FTM/USDT می تواند تا 1.04 دلار افزایش یابد.

در صنعت کریپتو، SOL، GRT، AR و FTM به عنوان دارایی های امیدوارکننده قرار می گیرند. SOL انعطاف پذیری را با پتانسیل افزایش صعودی نشان می دهد. GRT بهبود را نشان می دهد که توسط شاخص های مثبت پشتیبانی می شود. AR با توجه به نقاط عطف قابل توجه، روندهای صعودی را ارائه می دهد. FTM نشانه هایی از تجدید حیات را نشان می دهد که توسط احساسات صعودی تقویت می شود. این ارزهای دیجیتال ماهیت پویای قلمرو دارایی های دیجیتال را تجسم می دهند و راه هایی را برای رشد و نوآوری در بازار ارزهای دیجیتال در اختیار سرمایه گذاران قرار می دهند.

🔮️ مهمترین اخبار مرتبط