صرافی ارز دیجیتال
ریالی نت

24034213-9b10-407d-8deb-83fc60bc0038

کاتالوگ بازی PLAYSTATION PLUS و کلاسیک موجود شد!

زمان تقریبی خواندن مطلب : 3 دقیقه

پلی استیشن پلاس کاتالوگ بازی را برای مشترکین اضافی منتشر کرد

کاتالوگ بازی PS Plus برای این ماه شامل چندین عنوان است. بازی ها در حال حاضر برای بازیکنان در دسترس هستند.

این کاتالوگ دارای Red Dead Redemption، Deceive Inc.، The Sims 4 City Living، Crime Boss: Rockay City، The Settlers: New Allies، Stranded: Alien Dawn، Cat Quest، Cat Quest II، بازی ویدیویی The LEGO Movie 2 و Watch Dogs است. .
همه بازی ها برای مشترکین PS4 و PS5 در دسترس نیستند. این بار، کاتالوگ سونی برای مشترکین PlayStation Plus Extra گزینه های زیادی برای پخش کننده های PS5 نداشت.

در کاتالوگ فوق، مشترکین PS Plus Extra می‌توانند به Deceive Inc.، Crime Boss: Rockay City و Stranded: Alien Dawn در PS5 دسترسی داشته باشند. بقیه فقط روی PS4 قابل پخش هستند.

پلی استیشن شامل گزینه های بیشتری برای مشترکین پریمیوم می شود

مشترکین پریمیوم پلی استیشن پلاس در این ماه به چند عنوان کلاسیک دسترسی خواهند داشت.

2Xtreme هم اکنون برای PS4 و PS5 در دسترس است. بازی چند رشته‌ای مسابقه‌ای به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا در قاره‌های مختلف اسکیت‌برد، دوچرخه‌سواری کوهستان و حتی اسنوبرد را انجام دهند.
بازی کلاسیک G-Police برای بازیکنان PS4 و PS5 نیز قابل دسترسی است. بازی به بازیکنان اجازه می دهد تا با کشتی های شورشیان مبارزه کنند و از وسایل نقلیه زرهی روی زمین استفاده کنند.

آخرین بازی کلاسیک Worms Pinball نیز برای PS4 و PS5 موجود است. با گیم پلی عمیق و قوانین جدول دقیق، تجربه منحصر به فردی را برای سر پین ها فراهم می کند.

سونی گزینه های محدودی را برای دارندگان PS5 ارائه می دهد

کاتالوگ بازی های پلی استیشن پلاس و بازی های کلاسیک ماه می 2024 گزینه های محدودی برای گیمرهای PS5 دارند. این کاتالوگ ماه می فقط سه بازی برای دارندگان PS5 دارد که مشترک PS Plus Extra هستند.

در مقابل، بازیکنان PS4 به هشت عنوان در PS Plus Extra دسترسی دارند. خوشبختانه، بازی‌های کلاسیکی که برای مشترکین PS Plus Premium در نظر گرفته شده‌اند، بر روی PS4 و PS5 قابل دسترسی هستند.

🔮️ مهمترین اخبار مرتبط