صرافی ارز دیجیتال
ریالی نت

24034213-9b10-407d-8deb-83fc60bc0038

کاربران PayPal می توانند با استفاده از MoonPay ارز دیجیتال خریداری کنند

زمان تقریبی خواندن مطلب : 3 دقیقه

Moonpay، یک پلتفرم تجارت دارایی دیجیتال برتر، با PayPal برای ساده‌سازی و ایمن کردن تراکنش‌های ارزهای دیجیتال در اقدامی که نوید ساده‌سازی و ایمن کردن تراکنش‌های ارزهای دیجیتال را می‌دهد، شریک شد.

همکاری Moonpay با PayPal به کاربرانش در ایالات متحده امکان می‌دهد تا بدون دردسر و با استفاده از حساب‌های PayPal خود، ارزهای دیجیتال خریداری کنند. این از اقدامات امنیتی قابل اعتماد PayPal و به اشتراک گذاری کامل اطلاعات مالی استفاده می کند.

پل زدن شکاف بین ارزهای دیجیتال و مالی سنتی

هدف ادغام Moonpay و PayPal ارائه یک نقطه ورود آشنا و قابل دسترس برای افراد علاقه مند به کاوش در دنیای ارزهای دیجیتال است.

هدف این مشارکت افزایش پذیرش دارایی دیجیتال با اجازه دادن به کاربران برای استفاده از حساب های پی پال قابل اعتماد خود، یک روش پرداخت آنلاین پرکاربرد است و در نتیجه موانع ورود را کاهش می دهد.

ایوان سوتو رایت، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل Moonpay. اشتیاق خود را برای این همکاری ابراز کرد و اظهار داشت: «پی پال همیشه در خط مقدم تحول در تجارت جهانی بوده است. اکنون بیش از هر زمان دیگری، مصرف‌کنندگان در حال بررسی راه‌های مختلف سیستم‌های مالی هستند. کریپتو، سرمایه‌گذاری خرده‌فروشی، یا بانکداری دیجیتال و این مشارکت بر تعهد عمیق ما برای همکاری با شرکای قابل اعتماد در اکوسیستم برای گسترش دسترسی‌شان تاکید می‌کند.

افزایش امنیت و شفافیت

یکی از مزیت های کلیدی این مشارکت، لایه امنیتی و شفافیت افزوده شده ای است که برای تراکنش های ارزهای دیجیتال به ارمغان می آورد. پی پال به دلیل به اشتراک گذاری اطلاعات مالی جامع خود مشهور است و بینش دقیق تراکنش های خود را در اختیار کاربران قرار می دهد.

با استفاده از این ویژگی، کاربران Moonpay می توانند از شفافیت و آرامش بیشتر در هنگام خرید دارایی های دیجیتال بهره مند شوند.

سوتو رایت بر اهمیت این جنبه تأکید کرد و خاطرنشان کرد. که شرکت او تراکنش های رمزنگاری را در یک محیط آشنا تسهیل می کند که موانع کمتری برای ورود ایجاد می کند.

هدف Moonpay افزایش دسترسی و کاربرپسندی با ارائه گزینه ای به کاربران برای انجام تراکنش از طریق یک ارائه دهنده پرداخت قابل اعتماد و قابل تشخیص است.

گسترش دسترسی و ارائه انعطاف پذیری

شراکت بین Moonpay و PayPal یک خیابان یک طرفه نیست. در حالی که کاربران Moonpay به یک گزینه پرداخت راحت و امن دسترسی پیدا می کنند، PayPal نیز از این همکاری سود می برد.

با بیش از 426 میلیون حساب فعال در سراسر جهان، دامنه محدود ارزهای دیجیتال قابل توجه PayPal. اکنون به طیف توکن های محبوبی که از طریق پلتفرم Moonpay در دسترس هستند، گسترش خواهد یافت.

سوتو رایت این همکاری را “همزیستی” توصیف کرد و مزایای متقابل را برای شرکت ها و کاربران آنها برجسته کرد. او توضیح داد: «کاربران برنامه او دسترسی خود را افزایش می‌دهند و یک گزینه پرداخت انعطاف‌پذیر جدید دارند. در حالی که دامنه محدود ارزهای دیجیتال اصلی پیشنهادی PayPal اکنون به طیف کامل توکن‌های محبوب گسترش یافته است.

🔮️ مهمترین اخبار مرتبط