صرافی ارز دیجیتال
ریالی نت

24034213-9b10-407d-8deb-83fc60bc0038

Notcoin در CoinMarketCap لیست شد!

زمان تقریبی خواندن مطلب : 3 دقیقه

پروژه Tap-to-Earn تلگرام Notcoin ($NOT) از روز گذشته در CoinMarketCap فهرست شد. هنوز هیچ اطلاعاتی در صفحه پروژه وجود ندارد، به جز متن “احتمالا چیزی” در بخش “درباره” و مقدار “420 NOT” که به عنوان منبع در گردش گزارش شده خود گزارش شده است.
نات کوین در CoinMarketCap فهرست شده است

Notcoin $NOT چیست؟

Notcoin پروژه ای است که توسط تلگرام در 13 نوامبر 2023 ایجاد شده است. که می توانیم آن را tap-to-earn یا play-to-earn بنامیم، که در آن می توانید با کلیک بر روی توکن روی صفحه از طریق یک برنامه تلگرام، $NOT های درون بازی دریافت کنید. ، اما از 1 آوریل، روند ضربه برای کسب درآمد به پایان رسید و آمار بسیار خوبی را پشت سر گذاشت.

در یک دوره 3 ماهه، 35,197,397 نفر که معادل 0.44 درصد از جمعیت جهان است. دقیقاً 8,887,738,144,901 بار بر روی صفحه نمایش خود، نات کوین ($NOT) استخراج کردند. این ارقام نشان می دهد که چقدر علاقه به پروژه وجود دارد.

در کانال تلگرامی Notcoin که بیش از 6 میلیون مشترک دارد، نظرسنجی را منتشر کردند. که در آن از اعضا پرسیدند که با چه نرخی باید $NOT های درون بازی به $NOT های واقعی تبدیل شوند تا راه اندازی شوند و در نتیجه این نظرسنجی ، تصمیم گرفته شد در ازای 1000 دلار در بازی، 1 دلار NOT واقعی داده شود. این روی قیمت توکن در زمان راه‌اندازی تأثیری نخواهد داشت، این نرخ فقط برای آسان‌تر کردن محاسبه ترجیح داده شد.

تاریخ راه اندازی که قرار بود همزمان با نصف شدن بیت کوین باشد. یعنی 4/20، به تاریخ نامشخصی موکول شد زیرا قرار بود زمانی که کاملا آماده بود راه اندازی شود.
توکنومیکس

در پستی که در کانال تلگرامی Notcoin به اشتراک گذاشته شد، بیان شد که توکنومیک به این صورت خواهد بود:

کل تامین: 102,719,221,714 $NOT

ماینرها و کوپن ها: 80,219,221,714 $NOT (78%)

کاربران جدید و مراحل بعدی: 22,500,000,000 $NOT (22%)

همچنین بیان شد که با کسب درآمد، معامله و بازی سوزاندن زیادی خواهد داشت.

سپرده های باز شده در Bybit

سپرده‌های $NOT در Bybit، دومین صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال از نظر حجم، باز شده‌اند، و این توسعه نشانه‌ای از فهرست احتمالی است. علاوه بر این، طبق شایعات منتشر شده در X (توئیتر سابق)، احتمال همکاری بین نات کوین و OKX وجود دارد.

سپرده های Notcoin در Bybit باز شد

پیش بینی قیمت Notcoin

ما در مورد پروژه ای با پشتیبانی تلگرام صحبت می کنیم که شامل 0.44٪ از جمعیت جهان و مشارکت بین Bybit و OKX است. بنابراین، همه این داده ها ما را به پروژه ای با آینده روشن نشان می دهد. اگرچه پیش‌بینی قیمت بسیار دشوار است، اما می‌توانیم بر اساس عرضه کل اعلام شده و دلار TON، یکی دیگر از نشانه‌های تلگرام، پیش‌بینی‌هایی انجام دهیم.

دلار TON در حال حاضر دارای ارزش بازاری 19.6 میلیارد دلاری است که آن را نهمین توکن بزرگ است. اگرچه نزدیک شدن به این ارزش برای نات کوین ($NOT) غیرممکن به نظر می رسد، حداقل در یک زمان کوتاه یا مگر اینکه یک مگا گاو رخ دهد، اگر فرض کنیم که می تواند در کوتاه مدت ارزش بازاری 1 میلیارد دلاری داشته باشد، که داده ها نشان می دهد. ما ممکن است، می‌توانیم ببینیم که قیمت توکن با ریاضیات ساده تقریباً 0.01 دلار خواهد بود. این همچنین نشان می دهد که اگر در بازی 10000 دلار به دست نیاوردید، حدود 100 دلار درآمد خواهید داشت.

همانطور که اشاره کردیم، همه این پیش‌بینی‌ها واقعیت را نشان نمی‌دهند، ممکن است. مقادیر بسیار بالاتر یا کمتر از پیش‌بینی ما باشند، همه ما در آینده این را با هم یاد خواهیم گرفت. با این حال، باید بگوییم که Notcoin ($NOT) واقعاً توجه بسیاری را به خود جلب کرده است و مطمئناً نام خود را در بازار ارزهای دیجیتال خواهد ساخت.

🔮️ مهمترین اخبار مرتبط