صرافی ارز دیجیتال
ریالی نت

24034213-9b10-407d-8deb-83fc60bc0038

مایکروسافت میزبان CALL OF DUTY DIRECT می شود

زمان تقریبی خواندن مطلب : 3 دقیقه

مایکروسافت قبلاً برنامه‌های خود را برای برگزاری نمایشگاه تابستانی Xbox خود در 9 ژوئن اعلام کرده بود. طبق برنامه‌ریزی‌های اخیر، این سریال یکشنبه 9 ژوئن روی آنتن می‌رود. و بعد از نمایشگاه تابستانی X-box، بحثی جامع درباره قسمت‌های بعدی Call of Duty خواهد داشت.

مایکروسافت قبلاً قسمت بعدی مجموعه بازی های بسیار مورد احترام را با نام Call of Duty Direct منتشر کرده بود. با این حال، The Verge با کمک منبع نزدیک و مورد اعتماد خود فاش کرد که طرح مایکروسافت در واقع شامل Call of Duty است.

نمی توانم تصور کنم که طرفداران چقدر برای نمایشگاه تابستانی ایکس باکس هیجان زده هستند. بازیکنان برای ابراز اشتیاق خود به بازی به X رفته اند. همانطور که انتظار می‌رفت، بازیکنان به دلایل مختلف هیجان‌زده هستند، و برخی برای معرفی‌های Gear 6، Doom Year، Fallout 3 و True Crimes NYC قهرمان می‌شوند. از طرف دیگر، Call of Duty احتمالی، با توجه به تعداد زیادی از طرفداران Call-of-Duty، به طور کامل باعث شده. تا نمایش Xbox به یک علاقه جهانی برای همه گیمرها تبدیل شود.

طبق گزارش‌ها، ویترین اصلی مملو از اعلان‌های احتمالی از چندین فرنچایز بازی است. بر اساس گزارش ها، نمایشگاه 9 ژوئن برای اولین بار شامل بازی های اکتیویژن بلیزارد می شود. مسلماً، این می تواند نتیجه معامله خرید Activision در سال گذشته توسط مایکروسفت باشد که توسط تنظیم کننده های بریتانیا تأیید شد.

واکنش طرفداران به نمایشگاه تابستانی ایکس باکس آینده

با توجه به اینکه ایکس‌باکس یکی از بهترین نمایشگاه‌های بازی در تابستان را دارد و خط‌آپ‌های شخص اول انباشته و پر از پتانسیل هستند. من انتظار دارم امسال نیز نمایشی باورنکردنی با چندین اعلامیه بالقوه شناخته شده و لیستی بی پایان از سورپرایزهای احتمالی برگزار شود. تا طرفداران را به هر خبری منتهی به رویداد اصلی بچسباند.

بسیاری از طرفداران غیر ایکس باکس نسبت به نمایشگاه تابستانی واقعی ایکس باکس بسیار کمتر هیجان زده هستند. و بیان می کنند که چگونه فقط به پایان اهمیت می دهند – بدیهی است که Call of Duty جدید نشان می دهد. همچنین انتظار می‌رود استودیوی بازی‌سازی بتسدا و مایکروسافت ایکس‌باکس نیز به نمایش درآیند.

شایعات حاکی از آن است که مایکروسافت احتمالاً می تواند در طول این رویداد به بازی جدیدی از Gears of War اشاره کند. بسیاری از گیمرها، از جمله من، مشتاقانه منتظر چندین تاریخ عرضه بازی ایکس باکس هستند که انتظار می رود در رویداد تابستانی ایکس باکس معرفی شوند.

🔮️ مهمترین اخبار مرتبط