صرافی ارز دیجیتال
ریالی نت

24034213-9b10-407d-8deb-83fc60bc0038

آیا قیمت بیت کوین پس از نصف شدن به 58 هزار دلار کاهش می یابد؟

زمان تقریبی خواندن مطلب : 3 دقیقه

نصف شدن بیت کوین به زودی اتفاق می افتد

نصف شدن یکی از مهم ترین رویدادها در فضای کریپتو است، زیرا بر عرضه بیت کوین تأثیر می گذارد. پس از تکمیل فرآیند، قیمت بیت کوین پس از نصف شدن به 58 هزار دلار پاداش استخراج کنندگان بیت کوین به نصف کاهش میدهد.

همانطور که علاقه مندان مشتاقانه منتظر بودند، خرس های BTC همچنان بر بازار تسلط داشتند.

طبق گزارش CoinMarketCap، بیت کوین در هفته گذشته بیش از 13 درصد کاهش یافت. در واقع، تنها در 24 ساعت گذشته، ارزش سکه نزدیک به 4 درصد کاهش یافته است.

در زمان انتشار، 60995 دلار با ارزش بازار بیش از 1.2 تریلیون دلار معامله شد.

نصف شدن ممکن است تاثیر مثبت فوری بر قیمت سکه نداشته باشد.

مایکل ون د پوپ، تحلیلگر محبوب ارزهای دیجیتال، اخیراً توییتی منتشر کرده است که نشان می‌دهد سرمایه‌گذاران ممکن است شاهد چندین روز آرام‌تر قبل از یک انگیزه دیگر باشند.

ارزش شاخص ترس و طمع بیت کوین نیز با نزدیک شدن به علامت عصبی در حال کاهش بود. این نیز چند روز آهسته را پیشنهاد می کند. در زمان چاپ، این اندیکاتور دارای مقدار 57 بود.

 

احتمال کاهش قیمت وجود دارد

سپس AMBCrypto سایر مجموعه داده‌ها را بررسی کرد تا ببیند آیا خرس‌ها فشار بیشتری اعمال می‌کنند یا خیر.

تجزیه و تحلیل ما از داده‌های Glassnode نشان داد که پس از کاهش شدید در 15 آوریل، نسبت شبکه به ارزش (NVT) BTC افزایش یافت.

افزایش در متریک نشان می دهد که دارایی بیش از حد ارزش گذاری شده است و به اصلاح قیمت اشاره می کند. قیمت بیت کوین پس از نصف شدن به 58 هزار دلار

 

نسبت NVT بیت کوین افزایش یافت

داده‌های CryptoQuant نشان داد که سود و زیان خالص غیر واقعی BTC (NUPL) در حال افزایش است. این بدان معناست که سرمایه گذاران در مرحله “باور” هستند که در حال حاضر در وضعیت سودهای بالا و تحقق نیافته قرار دارند.

با این وجود، aSORP خوش بینانه به نظر می رسد زیرا نشان می دهد که سرمایه گذاران بیشتری با ضرر می فروشند. در وسط یک بازار نزولی، می تواند پایین بودن بازار را نشان دهد.

aSORP بیت کوین صعودی بود

با این حال، شاخص های فنی نزولی باقی ماندند. به عنوان مثال، هر دو شاخص قدرت نسبی BTC (RSI) و شاخص جریان پول (MFI) کاهش یافتند.

MACD یک صعود نزولی واضح در بازار نشان داد که حکایت از کاهش بیشتر قیمت دارد.

🔮️ مهمترین اخبار مرتبط