صرافی ارز دیجیتال
ریالی نت

24034213-9b10-407d-8deb-83fc60bc0038

بالاترین سود و بالاترین ضرر این هفته TON، RNDR، BONK، CORE

زمان تقریبی خواندن مطلب : 3 دقیقه

تون کوین Toncoin

تجزیه و تحلیل AMBCrypto از حرکت قیمت Toncoin نشان داد که در طول هفته یک صعود ثابت را نشان می دهد. که از حدود 5.9 دلار در 5 می شروع می شود و تا 11 می به حدود 6.8 دلار می رسد.

داده‌های CoinMarketCap حاکی از افزایش 24.35 درصدی در هفت روز گذشته است که TON را به عنوان برترین سود هفته معرفی کرده است. تونکوین در یک نقطه از 7 دلار گذشت و در پایان هفته حدود 6.8 دلار بود.

متعاقباً، در 9 می، افزایش قابل توجه دیگری بیش از 9 درصد را تجربه کرد و قیمت آن را به حدود 10.85 دلار رساند. علیرغم برخی کاهش ها در طول هفته، روندهای صعودی کلی آن هرگونه ضرر را جبران کرد.

اگرچه هفته را با قرمز بسته بود، اما قیمت آن در حدود 10.9 دلار باقی ماند.

نمودار قیمت RNDR

مشابه TON، RNDR نیز شاهد کاهش حجم معاملات در 24 ساعت گذشته با کاهش بیش از 50 درصدی بود.

تا زمان نگارش این مقاله، حجم آن حدود 210.5 میلیون دلار بود و ارزش بازار آن حدود 4.2 میلیارد دلار بود. با این حال، تا زمان نوشتن این مقاله با حدود 0.6 درصد کاهش، حدود 10.8 دلار معامله می شد.

Akash AKT

همانطور که توسط CoinMarketCap گزارش شده است، شبکه Akash [AKT] به عنوان سومین سودآور در هفته گذشته ظاهر شد و با افزایش چشمگیر 18.33 درصدی روبرو شد.

تجزیه و تحلیل روند قیمت AKT نشان داد که معاملات هفته را با حدود 5 دلار آغاز کرد. با این حال، در روزهای 7 و 8 می رکود را تجربه کرد و تا 4.2 دلار کاهش یافت.

با این وجود، این توکن در 9 مه بازگشت کرد و هفته را در حدود 5.7 دلار به پایان رساند.

در زمان انتشار، در محدوده قیمتی 5.7 دلار معامله شد و ارزش بازار آن حدود 1.3 میلیارد دلار بود، اگرچه در 24 ساعت گذشته بیش از 3 درصد کاهش داشته است.

علاوه بر این، حجم معاملات آن در مدت مشابه بیش از 50 درصد کاهش یافته است و در زمان انتشار به حدود 122.3 میلیون دلار رسیده است.

CORE

Core در هفته گذشته کاهش قابل توجهی 14.62٪ را تجربه کرد و آن را در میان بازندگان برتر قرار داد، همانطور که توسط داده های CoinMarketCap نشان داده شده است.

روند قیمت CORE یک مسیر چالش برانگیز را نشان داد، به طوری که توکن هفته را با تقریباً 1.9 دلار شروع کرد. و متعاقباً کاهش مداوم را تجربه کرد. تا پایان هفته، قیمت آن به حدود 1.5 دلار کاهش یافت.

با این حال، نشانه‌هایی از یک روند صعودی بالقوه در زمان نگارش فعلی وجود دارد، با تلاش توکن برای بازیابی و معامله در حدود 1.7 دلار.

علاوه بر این، ارزش بازار آن در زمان فعلی حدود 1.5 میلیارد دلار بود که نشان دهنده افزایش تقریباً 5 درصدی در 24 ساعت گذشته بود.

با وجود این تلاش برای بازیابی، حجم معاملات Core در 24 ساعت گذشته تقریباً 5 درصد کاهش یافته است. که در حال حاضر حدود 66.7 میلیون دلار است.

BONK

Bonk که زمانی یک ممکوین پر پرواز به حساب می آمد، در هفته گذشته با عملکرد منفی روبرو شده است.

بررسی روند قیمت روزانه AMBCrypto نشان داد که یک الگوی منفی شبیه یک پله در حال کاهش است که نشان دهنده کاهش قابل توجه است.

روند قیمت BONK

هفته با کاهش شدید بیش از 4 درصدی آغاز شد و BONK در حدود 0.000026 دلار معامله شد.

متعاقباً شاهد سه روز متوالی افت بود تا اینکه در نهم اردیبهشت با افزایشی جزئی مواجه شد که در آن شاهد افزایش بیش از 5 درصدی بود.

با این حال، تا پایان هفته، قیمت آن به حدود 0.000022 دلار کاهش یافته بود، و طبق داده های CoinMarketCap، آن را به عنوان دومین بازنده هفته با کاهش 14.44 درصدی معرفی کرد.

تا زمان انتشار، ارزش بازار Bonk حدود 1.45 میلیارد دلار بود که نشان دهنده کاهش بیش از 2٪ است.

علاوه بر این، حجم معاملات آن با بیش از 50 درصد کاهش به حدود 103.5 میلیون دلار رسیده است که نشان دهنده کاهش فعالیت بازار است.

PENDLE

طبق داده‌های CoinMarketCap، پندل [PENDLE] در این هفته رکودی را تجربه کرد. و با کاهش 13.55 درصدی ارزش در هفته گذشته، به عنوان سومین بازنده بزرگ ظاهر شد.

تجزیه و تحلیل روند قیمت نشان داد که هفته با حدود 5.0 دلار آغاز شد و در 6 می با یک افزایش کوتاه به بیش از 5.3 دلار رسید.

با این حال، از 7 می به بعد، قیمت به طور پیوسته شروع به کاهش کرد. و در نهایت تا پایان هفته حدود 4.3 دلار کاهش یافت.

در زمان نگارش این مقاله، ارزش بازار پندل در 24 ساعت گذشته بیش از 3 درصد کاهش یافته و به حدود 1 میلیارد دلار رسیده است.

علاوه بر این، حجم معاملات در مدت مشابه شاهد کاهش نزدیک به 50 درصدی بود و به حدود 25.7 میلیون دلار رسید.

 

🔮️ مهمترین اخبار مرتبط