صرافی ارز دیجیتال
ریالی نت

24034213-9b10-407d-8deb-83fc60bc0038

Fusionist یک بازی جدید MOBA به نام Ace Arenas منتشر کرد

زمان تقریبی خواندن مطلب : 3 دقیقه

صنعت بازی بزرگ است. در سال جاری، درآمد مورد انتظار 282 میلیارد دلار است. در سال 2027، ما به درآمد 363 میلیارد دلاری نگاه می کنیم. بازی‌های بلاک چین در تلاش هستند تا پای خود را به بازی باز کنند و سهم خود را به دست آورند. Fusionist یک پروژه بازی بلاک چین است. آنها اخیرا یک بازی جدید MOBA به نام ACE Arenas منتشر کردند. MOBA مخفف عبارت چند نفره نبرد آنلاین است.
بنابراین، بیایید نگاهی دقیق‌تر به Fusionist و بازی ACE Arenas MOBA بیندازیم.

ACE Arenas توسط Fusionist چیست؟

ACE Arenas یک بازی MOBA به سبک پیکسل است که توسط Fusionist ساخته شده است. شما می توانید از توکن $ACE بومی آنها در بازی استفاده کنید. با این حال، ارز درون بازی $gACE است. بنابراین، می توانید $ACE را با $gACE تعویض کنید. 1 $ACE به شما 100 $gACE می دهد. توجه داشته باشید که ACE Arenas هنوز در نسخه بتا است. برای واجد شرایط بودن برای این بتا به یک ACE Avatar NFT نیاز دارید. تعداد 10 هزار عدد از این آواتارها وجود دارد و دارای 6 سطح کمیاب هستند. این آواتار قدرت رزمی شما را نیز افزایش می دهد. در اینجا پیوندی در مورد نحوه دریافت آن وجود دارد. بازی بتا بین 18 تا 24 آوریل اجرا می شود.
شما همچنین می توانید $ACE در بازی کسب کنید. مثلا با آواتار. برای دستیابی به این $ACE، وجود دارد،

16 قهرمان
5 کلاس اصلی
4 حالت رقابتی
ویدیوی زیر معرفی کوتاهی از ACE Arenas توسط Fusionist ارائه می‌کند.

چگونه ACE Arenas توسط Fusionist بازی کنیم؟

انجام بازی ساده است. اجازه دهید ابتدا این را توضیح دهم، قبل از اینکه به جزئیات بیشتر بپردازم.

ابتدا باید کیف پول خود را وصل کنید. شما همچنین باید یک قهرمان را انتخاب کنید.
با $gACE خود بلیط بخرید.
یک حالت نبرد را انتخاب کنید. 4 حالت وجود دارد که بعداً در مورد آن بیشتر توضیح خواهیم داد.
جوایز امتیاز فعال دریافت کنید. اینها می توانند قطعات قهرمان و $gACE را جمع آوری کنند. حداکثر مقدار روزانه 165 امتیاز و حداکثر 350 $ gACE است.
همچنین BattlePass موجود است. اگر یک BattlePass بخرید، 3 قهرمان تصادفی دریافت خواهید کرد. امتیازات بیشتری برای دریافت این مجوز وجود دارد. به عنوان مثال، بلیط رایگان و استخر جایزه فصل. تصویر زیر تمامی اصطلاحات مربوط به بازی را نشان می دهد.

حالت های نبرد
Ace Arenas دارای 4 حالت نبرد است. برای هر حالتی که می خواهید در آن شرکت کنید، باید بلیط خرج کنید.

Force Rite – حالت نبرد 3 در مقابل 3.
Valor Arena – یکی دیگر از حالت های نبرد 3vs3.
D-Gladiator – حالت نبرد 1 در مقابل 11.
Abyss Dungeon – حالت نبرد 4 تیم 3 نفره است که به صورت جداگانه مبارزه می کنند.
هر حالت فقط دو بار در روز، به مدت یک ساعت در دسترس است. یک جدول زمانی سر خوردن وجود دارد، بنابراین فقط یک بازی در هر زمان موجود است. تصویر زیر حالت نبرد Valor Area را نشان می دهد.

Fusionist چیست؟

Fusionist یک بازی بلاک چین و لایه زیرساخت بازی است. همچنین دارای رمز بومی $ACE است. این تیم تجربه زیادی در بخش بازی دارد. Fusionist همچنین یک زنجیره جانبی به نام Endurance ارائه می دهد. این نشانه BOAT خود را دارد. این توکن دستیابی به زنجیره محدود است. این یک مدرک هویت برای کمک های برجسته به Fusionist است. شما می توانید با عضویت فعال در انجمن، توکن BOAT را دریافت کنید.
شما همچنین می توانید $ACE خود را در Endurance قرار دهید و دارای یک لانچ پد است. به عنوان مثال، می توانید آواتار ACE را از آنجا تهیه کنید. هدف Fusionist این است که بازی Web3 را به سطح بعدی برساند.

 

🔮️ مهمترین اخبار مرتبط