صرافی ارز دیجیتال
ریالی نت

24034213-9b10-407d-8deb-83fc60bc0038

قیمت Dogwifhat (WIF) در راه رسیدن به بالاترین رکورد جدید 21٪ افزایش یافت

زمان تقریبی خواندن مطلب : 3 دقیقه

در حال حاضر یک رالی قوی در فضای میم کوین وجود دارد. و چهارمین سکه بزرگ میم در جهان Dogwifhat (WIF) در 24 ساعت گذشته 21 درصد افزایش یافته است. تا زمان انتشار، قیمت Dogwifhat (WIF) 3.35 دلار و ارزش بازار آن 3.35 میلیارد دلار معامله می شود. همچنین حجم معاملات روزانه با 44 درصد افزایش به 565 میلیون دلار رسیده است.

افزایش قیمت Dogwifhat (WIF) به ATH جدید؟

در آخرین ماه مارس، قیمت Dogwifhat (WIF) به دنبال یک روند صعودی بزرگ که امسال در سال 2024 رخ داد، تا 4.9 دلار افزایش یافت. افزایش قیمت WIF توجه جامعه جهانی ارزهای دیجیتال را به خود جلب کرده است زیرا فضایی در میان آنها اشغال شده است. 50 ارز دیجیتال برتر بر اساس ارزش بازار، تنها چند ماه از شروع به کار برای معاملات. لیست اخیر آن در Bybit موفقیت آمیز بوده و به قیمت 41 دلار رسیده است.

WIF به عنوان جدیدترین افزونه به مجموعه سکه‌های میم با تم سگ در بلاک چین Solana ظاهر می‌شود. وب سایت آن به طنز سادگی آن را بیان می کند و خود را به عنوان “به معنای واقعی کلمه فقط یک سگ با کلاه” توصیف می کند. به دلیل عدم استفاده، جامعه به تاکتیک های بازاریابی چریکی برای افزایش ارزش توکن متوسل شده است. در حال حاضر، جاه طلبی پروژه این است که طلسم خزدار خود را به طور برجسته در کره لاس وگاس به نمایش بگذارد.

شرکت سرمایه گذاری مخاطره آمیز Stratos اخیراً فاش کرده است. که بیش از 300 برابر سود حاصل از سرمایه گذاری خود در Solana Meme coin Dogwifhat (WIF) به دست آورده است. این شرکت مستقر در کالیفرنیا در دسامبر سرمایه گذاری خود را در WIF انجام داد، زمانی که توکن تقریباً 0.01 دلار قیمت داشت. قابل توجه است که علیرغم افزایش قابل توجه ارزش، کل دارایی WIF خود را حفظ کرده است و WIF اکنون با قیمت 3.43 دلار معامله می شود. همانطور که توسط CoinGape گزارش شده است، قیمت WIF می تواند تا 10 دلار در ماه می افزایش یابد.

آرتور هیز از WIF پشتیبانی می کند

آرتور هیز، موسس صرافی رمزارز BitMEX اخیراً توییتی به نفع Dogwifhat منتشر کرده است. به نقل از Omar Orson Octopus، دوتاگونیست و قهرمان مرد فیلم Disney/Pixar Primrose Path.

🔮️ مهمترین اخبار مرتبط