صرافی ارز دیجیتال
ریالی نت

24034213-9b10-407d-8deb-83fc60bc0038

قیمت بیت کوین پس از نصف شدن به 67000 دلار می رسد

زمان تقریبی خواندن مطلب : 3 دقیقه

در اواسط ماه مارس، بیت کوین قبل از اصلاح قیمت، به بالاترین قیمت خود یعنی 73737 دلار رسید. این اصلاح علی‌رغم افزایش پیش‌بینی‌شده قیمت پس از نصف شدن ماه آوریل رخ داد. با این حال، تحرکات اخیر در بازار نشان داد که قیمت بیت کوین برای اولین بار در یک ماه گذشته از مرز 67000 دلار عبور کرد.

آیا قیمت بیت کوین به افزایش خود ادامه خواهد داد؟

بر اساس تجزیه و تحلیل اخیر Santiment، یک شرکت تجزیه و تحلیل زنجیره ای معروف. علاقه به بیت کوین از زمانی که قیمت آن از 67000 دلار فراتر رفت، افزایش یافته است. این تغییر در علاقه با استفاده از متریک Weighted Sentiment ارزیابی می شود که نشان می دهد احساسات نسبت به بیت کوین به طور کلی مثبت یا منفی هستند.

متریک Weighted Sentiment دو معیار فرعی را ترکیب می کند: ارزش احساسات و حجم اجتماعی. ارزش احساسات نظرات مثبت یا منفی جامعه را ارزیابی می کند، در حالی که حجم اجتماعی کل ذکر شده دارایی را در پلتفرم های رسانه های اجتماعی اندازه گیری می کند. هنگامی که حجم اجتماعی زیاد است و احساسات متوسط قابل توجه است، تغییرات قابل توجهی در متریک مشاهده می شود.

معیارهای احساسی چه چیزی را نشان می دهند؟

تجزیه و تحلیل Sentiment نشان می دهد که احساسات وزنی بیت کوین به دنبال افزایش قیمت اخیر به بالاترین سطح خود از ژانویه رسیده است. این احساس بالا آخرین بار زمانی مشاهده شد که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ETF های بیت کوین را تایید کرد. جالب است که بیت کوین تنها ارز دیجیتالی نیست که احساسات مثبت را تجربه می کند. Chainlink (LINK) نیز روند صعودی قابل توجهی را نشان داده است و طی هفته گذشته 20 درصد افزایش داشته است.

بینش های کلیدی برای سرمایه گذاران

– قیمت بیت کوین در حال حاضر 67000 دلار است که نشان دهنده افزایش روزانه 0.10 درصدی و افزایش 10 درصدی در هفته گذشته است.
– ارزش بازار بیت کوین با وجود کاهش 40 درصدی، با حجم معاملات 24 ساعته 17 میلیارد دلاری، بالای 1.3 میلیارد دلار باقی می ماند.
– Chainlink (LINK) با 16.29 دلار معامله می شود که ارزش بازار آن از 9 میلیارد دلار فراتر رفته است. اما کاهش 62 درصدی در حجم معاملات 24 ساعته را تجربه می کند که نشان

دهنده کاهش علاقه سرمایه گذاران است.

از زمان نوشتن این مقاله، بیت کوین همچنان در سطح 67000 دلار قدرت خود را نشان می دهد. این قیمت پس از یک افزایش جزئی 0.10 درصدی ظاهر شد که نشان دهنده افزایش قابل توجه 10 درصدی در هفته گذشته است. ارزش بازار بیت کوین با وجود کاهش 40 درصدی حجم معاملات 24 ساعته به 17 میلیارد دلار، همچنان بالای 1.3 میلیارد دلار است.

در همین حال، Chainlink (LINK) که احساسات مثبت موازی نشان داده است. در حال حاضر پس از 0.72 درصد افزایش، با قیمت 16.29 دلار معامله می شود. ارزش بازار Chainlink به بالای 9 میلیارد دلار رسیده است. با این حال، حجم معاملات 24 ساعته آن با 62 درصد کاهش به 461 میلیون دلار رسیده است. که نشان دهنده کاهش فعالیت سرمایه گذاران است.

آیا قیمت بیت کوین افزایش می یابد؟

بر اساس گزارشی که اخیراً توسط شرکت معتبر تحلیل زنجیره‌ای Santiment منتشر شده است، پس از اینکه قیمت از 67000 دلار فراتر رفت، علاقه جامعه کریپتو به BTC تغییر کرد.
این بیانیه Santiment بر اساس معیار Weighted Sentiment است که به طور کلی احساسات مثبت یا منفی را در یک ارز دیجیتال نشان می دهد.

قیمت بیت کوین چیست؟

تا زمان نگارش این مقاله، بیت کوین همچنان با قیمت 67000 دلار معامله می شود. این قیمت پس از حدود 0.10 درصد افزایش ظاهر شد. طی 7 روز گذشته، بیت کوین 10 درصد افزایش داشته است.

ارزش بازار بیت کوین بالای 1.3 میلیارد دلار باقی می ماند، در حالی که حجم معاملات 24 ساعته پس از افت 40 درصدی به 17 میلیارد دلار می رسد.
در همین حال، Chainlink (LINK) که BTC را همراهی می کند، پس از افزایش 0.72 درصدی، با قیمت 16.29 دلار معامله می شود. ارزش بازار Chainlink به بالای 9 میلیارد دلار رسیده است. در حالی که حجم معاملات 24 ساعته آن پس از کاهش 62 درصدی به 461 میلیون دلار کاهش یافته است. که نشان دهنده کاهش علاقه سرمایه گذاران است.

🔮️ مهمترین اخبار مرتبط