صرافی ارز دیجیتال
ریالی نت

24034213-9b10-407d-8deb-83fc60bc0038

قیمت Axelar (AXL) با جهش 14 درصدی به بالاترین سطح جدید

زمان تقریبی خواندن مطلب : 3 دقیقه

AXL، ارز دیجیتال بومی پلتفرم چند زنجیره ای شبکه Axelar که Web3 را متحد می کند. در 24 ساعت گذشته شاهد افزایش 14 درصدی قوی بوده است. تا زمان انتشار، قیمت Axelar (AXL) با 12.75 درصد افزایش به 1.21 دلار با ارزش بازار 781 میلیون دلار معامله شد. جالب اینجاست که حجم معاملات روزانه AXL نیز در 24 ساعت گذشته 76 درصد افزایش یافته است که در حال حاضر به 38.5 میلیون دلار رسیده است.

قیمت Axelar (AXL) به بالاترین سطح جدید می‌رسد

افزایش اخیر قیمت AXL در 24 ساعت گذشته، آلتکوین را به مقاومت قوی خود یعنی 1.26 دلار نزدیک کرده است. اگر قیمت AXL بتواند یک شکست قاطع در بالای 1.26 دلار ایجاد کند، می‌تواند مسیر رالی جدیدی را به سمت سطوح بالای خود و فراتر از آن تعیین کند.

در طول ماه های فوریه، قیمت AXL در میان فعالیت بالای توکن های AXL تا 2.36 دلار افزایش یافت. از ژانویه 2024، تعداد سهامداران AXL بیش از دو برابر شده است و از 5000 استیکر ماهانه به بیش از 10000 افزایش یافته است.

تنها در 10 روز گذشته، 26 میلیون دلار دیگر توکن AXL به اشتراک گذاشته شده است. که مبلغ کل سهام AXL را به 759 میلیون می رساند، که 66 درصد از کل عرضه را تشکیل می دهد.

از سوی دیگر، در حال حاضر تقاضای زیادی برای توکن‌سازی دارایی وجود دارد و بازیکنان بزرگی مانند BlackRock در حال بررسی این فضا هستند. شبکه Axelar ماموریت خود را برای پیوند دادن تمام پروتکل‌های توکن‌سازی با هر بلاک چین. اعم از خصوصی یا عمومی، از طریق یک چارچوب قابلیت همکاری اعلام می‌کند. زیرساخت آنها وعده می دهد که برنامه ریزی، مقیاس پذیر، ایمن و شفاف سرتاسر باشد و اتصال یکپارچه را در شبکه های مختلف بلاک چین تضمین کند.

اطلاعات بیشتر درباره پروژه

Axelar خود را به عنوان پلتفرمی معرفی می کند که “ارتباطات زنجیره ای امن برای Web3” را ارائه می دهد. ابتکار آنها بر تجهیز یک شبکه و جعبه ابزار غیرمتمرکز است که برای توسعه دهندگان برنامه های غیرمتمرکز (dApps) طراحی شده است. و ارتباطات زنجیره ای بدون درز را از طریق مجموعه ای از پروتکل ها، ابزارها و API ها تسهیل می کند.

چارچوب اصلی Axelar شامل سه عنصر کلیدی است: یک شبکه غیرمتمرکز، یک کیت توسعه نرم‌افزار شامل پروتکل‌ها و APIها، و یک سری از قراردادهای هوشمند دروازه‌ای که برای اتصال زنجیره‌ای متقابل طراحی شده‌اند.

Axelar که توسط یک شبکه غیرمتمرکز اعتبار سنجی اداره می شود. یک دعوت نامه باز برای مشارکت ارائه می دهد و به کاربران امکان می دهد. تا خدمات خود را به اشتراک بگذارند، بسازند یا از آنها استفاده کنند. توسعه‌دهندگان برنامه‌ها می‌توانند با یک API کاربرپسند لایه‌بندی شده در بالای یک شبکه بدون مجوز، که مسیریابی پیام را هماهنگ می‌کند. و یکپارچگی شبکه را از طریق مکانیسم اجماع اثبات سهام (PoS) حفظ می‌کند، درگیر شوند.

AXL به عنوان توکن اصلی شبکه Axelar عمل می کند. علاوه بر این، این پروتکل از انتقال زنجیره‌ای متقابل توکن‌های بومی مختلف از طریق همتایان پیچیده‌شده. ERC-20، از جمله AVAX (Avalanche), ETH (Ethereum), FTM (Fantom), GLMR (Moonbeam), and MATIC (Polygon)

🔮️ مهمترین اخبار مرتبط