صرافی ارز دیجیتال
ریالی نت

24034213-9b10-407d-8deb-83fc60bc0038

Neurai Crypto: آیا سطح کنونی XNA می‌تواند افزایش یابد؟

نویسنده : وبسایت خبری ارزدیجیتال ریالی نت
زمان تقریبی خواندن مطلب : 3 دقیقه

چشم انداز ارز دیجیتال Neurai این است که دنیای واقعی را از طریق دستگاه های IoT توسعه یافته توسط آنها و دنیای دیجیتال از طریق بلاک چین Neurai متصل کند.

به این دو مؤلفه کلیدی، آنها همچنین قابلیت استفاده از هوش مصنوعی را برای حل و شناسایی نیازهایی که می‌خواهند. از طریق الگوریتم‌های خود کشف کنند، اضافه می‌کنند. پایه و اساس Neurai Ravencoin است که نیازهای اساسی آنها را برآورده می‌کند.

در برابر ASIC ها برای جلوگیری از تمرکز ماینینگ مقاومت می کند، از دارایی ها برای مدیریت و ارتباط با اینترنت اشیا پشتیبانی می کند، و اسناد و کتابخانه های خوبی برای شروع ارائه می دهد.

ارز دیجیتال Neurai قصد دارد پلتفرمی باشد برای استفاده از قدرت الگوریتم‌های هوش مصنوعی برای تجزیه و تحلیل داده‌های موثر، مدل‌سازی پیش‌بینی‌کننده، تصمیم‌گیری و اتصال به دستگاه‌های IoT.

هدف Neurai ساخت اکوسیستمی است که در آن هر کسی می‌تواند دستگاه‌های IoT کم مصرف ایجاد کند. از سیستم‌های هوش مصنوعی استفاده کند و از زنجیره بلوکی برای اطمینان از قابل اعتماد بودن داده‌های به‌دست‌آمده استفاده کند. یا از این داده‌ها برای مدیریت دارایی‌ها به‌عنوان توکن یا NFT استفاده کند.

کریپتو Neurai از تمایل به ایجاد پلتفرمی که در آن دستگاه‌های IoT، الگوریتم‌های هوش مصنوعی و فناوری بلاک چین می‌توانند به طور یکپارچه با هم کار کنند. سرچشمه گرفته است.

نمودار ارز دیجیتال (XNA) چه چیزی را نشان می دهد

کریپتو XNA با 0.00451 دلار با 2.66 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته معامله می شود. توکن XNA طی سه ماه و شش ماه گذشته رشد قابل توجهی داشته است و قیمت آن به ترتیب 672.29 درصد و 370.50 درصد افزایش یافته است.

همچنین در ماه گذشته 548.65 درصد و در هفته قبل 29.59 درصد افزایش یافت. این نشان می دهد که توکن XNA در یک روند صعودی قوی قرار دارد و حرکت بالایی دارد.

اگر خریداران فشار را حفظ کنند، قیمت XNA می تواند از سطح فعلی افزایش یابد. هدف بعدی برای قیمت XNA 0.00600 دلار است.

با این حال، اگر قیمت XNA نتواند بالاتر از سطح 0.00300 دلار بماند، ممکن است بیشتر کاهش یابد.
قیمت ارز دیجیتال Neurai بالاتر از میانگین متحرک نمایی 20 روزه و 50 روزه است. قیمت XNA توسط EMA ها پشتیبانی می شود که به عنوان یک بافر عمل می کنند و از پایین آمدن آن جلوگیری می کنند.

بنابراین، روند قیمت ارز دیجیتال Neurai مثبت و رو به افزایش است.

🔮️ مهمترین اخبار مرتبط
۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳
۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳