صرافی ارز دیجیتال
ریالی نت

24034213-9b10-407d-8deb-83fc60bc0038

MultiversX (ELGD) برای تقویت هوش مصنوعی

نویسنده : وبسایت خبری ارزدیجیتال ریالی نت
زمان تقریبی خواندن مطلب : 3 دقیقه

MultiversX (ELGD) در تلاشی برای ایجاد انقلابی در ادغام هوش مصنوعی. (AI) و کلان داده در پلتفرم قراردادهای هوشمند منظره Web3، همکاری استراتژیک خود را با Google Cloud اعلام کرده است.

بر اساس اطلاعاتی که با CryptoSlate به اشتراک گذاشته شده است. این اتحاد استراتژیک بخشی از استراتژی گسترده MultiversX (ELGD)برای هدایت توسعه ابزارهای مبتنی بر بلاک چین و راه‌حل‌های Web3 است که از هوش مصنوعی استفاده می‌کنند.

این اعلامیه طی یک بحث جامع در کنفرانس xDay با حضور نمایندگانی از شرکت‌های بزرگ فناوری، مقامات دولتی و کارشناسان با نفوذ اعلام شد.

بنیامین مینکو، مدیر عامل MultiversX، و دانیل رود، رئیس Web3 EMEA در Google Cloud، تعهد متقابل خود را برای تسریع گسترش Web3 ابراز کرده اند.

 

بنا به گفته این شرکت، معماری نوآورانه خرد شده MultiversX (ELGD)، که قادر به مقیاس گذاری فراتر از 100000 تراکنش در ثانیه است. راه حل اولیه انتخابی برای برنامه های کاربردی دنیای واقعی در زمینه های مختلف تبدیل شده است.
این تا حدودی به دلیل پیشرفت‌هایی است که در مورد استانداردهای توکن و حساب‌های هوشمند انجام شده است. موسسات پیشرو مانند بازار دارایی‌های دیجیتال اروپایی ICI D|SERVICES و پلتفرم واقعیت مجازی آئودی، holoride، برای انتخاب MultiversX به عنوان پلتفرم خود.
ادغام شبکه MultiversX (ELGD)با BigQuery. انبار داده بدون سرور Google Cloud با موتور جستجوی داخلی می‌تواند اجرای پروژه‌های زنجیره بلوکی در مقیاس بزرگ را ساده‌تر کند.
این هم‌افزایی به توسعه‌دهندگان و کاربران Web3 این امکان را می‌دهد تا بینش‌های ارزشمندی را از تجزیه و تحلیل داده‌ها و ابزارهای هوش مصنوعی به دست آورند. دسترسی به داده‌های مربوط به آدرس‌ها مبالغ معامله شده تعاملات قراردادهای هوشمند و موارد دیگر را تسهیل می‌کند.
🔮️ مهمترین اخبار مرتبط