صرافی ارز دیجیتال
ریالی نت

24034213-9b10-407d-8deb-83fc60bc0038

دینامیک عرضه بیت کوین چه تاثیری بر قیمت بیت کوین در سال 2024 خواهد داشت؟

نویسنده : وبسایت خبری ارزدیجیتال ریالی نت
زمان تقریبی خواندن مطلب : 3 دقیقه

Grayscale دینامیک عرضه بیت کوین را مورد بررسی قرار می دهد

طبق گزارش تحقیقاتی منتشر شده توسط Grayscale Investments در روز جمعه پویایی عرضه بیت‌کوین می‌تواند منجر به کاهش عرضه نقدینگی در اوایل سال آینده شود. و این وضعیت ممکن است با تایید احتمالی برنامه‌های ETF بیت‌کوین همزمان باشد و بر ارزش‌گذاری دارایی دیجیتال تأثیر مثبت بگذارد.

گری اسکیل با اشاره به اینکه بخش قابل توجهی از بیت کوین توسط دارایی هایی نگهداری می شود. که ممکن است در بازارهای در حال افزایش فروش کند باشد، تاکید کرد: «عرضه بیت کوین قبل از ورود سرمایه گذاران بالقوه به محصولات ETF نقطه ای در ایالات متحده نسبتاً محدود است. مدیر دارایی یکی از بسیاری از شرکت هایی است که به دنبال تاییدیه برای یک محصول موجود بیت کوین است.

این گزارش همچنین اشاره کرد که نصف کردن پاداش بلاک بیت کوین در سال آینده می تواند رشد عرضه جدید BTC را محدود کند. گری اسکیل بیان کرد: «ترکیب عرضه بیت کوین غیر قابل انعطاف و جریان های بالقوه سرمایه گذاران جدید باید برای ارزش گذاری ها از نظر ما مثبت باشد.»

خطر «فرود سخت» برای اقتصاد ایالات متحده

Grayscale شرایطی اشاره کرد که می تواند تز افزایش قیمت مثبت تضمین شده برای بیت کوین در سال 2024 را باطل کند. از جمله آنها امکان “فرود سخت” برای سال آینده است. این گزارش نشان می‌دهد که چنین نتیجه‌ای می‌تواند شاهد «از سرگیری افزایش نرخ بهره فدرال رزرو یا کمتر از حد انتظار کاهش نرخ بهره فدرال رزرو و/یا تأخیر طولانی‌مدت در تأیید نظارتی برای ETF بیت کوین برای بازار ایالات متحده باشد».

با توجه به Grayscale، این خطرات می تواند به طور قابل توجهی مانع بازیابی مداوم ارزهای دیجیتال، حداقل در کوتاه مدت شود. بر اساس داده‌ها، بزرگترین دارایی دیجیتال بر اساس ارزش بازار با 38800 دلار معامله شد. که در 24 ساعت گذشته نزدیک به 3 درصد افزایش را تجربه کرد.

🔮️ مهمترین اخبار مرتبط