صرافی ارز دیجیتال
ریالی نت

24034213-9b10-407d-8deb-83fc60bc0038

چگونه ارز ForTube بخریم؟

نویسنده : وبسایت خبری ارزدیجیتال ریالی نت
زمان تقریبی خواندن مطلب : 3 دقیقه

ForTube Coin (FOR) نه تنها یک ارز رمزنگاری شده بلکه پروتکلی است که خدمات مالی غیرمتمرکز را ارائه می دهد. محبوبیت اخیر برنامه های مالی غیرمتمرکز فرصت های استفاده قابل توجهی را برای FOR Coin ایجاد کرده است. پروتکل نیرو از یک شبکه بلاک چین منبع باز به همراه فناوری دفتر کل توزیع شده استفاده می کند.
ForTube با ارائه یک جعبه ابزار توسعه SDK برای توسعه دهندگان، توسعه برنامه ها را به دلخواه تسهیل می کند. همه DApp های قابل دسترسی برای اهداف مختلف را می توان در شبکه ForTube Coin توسعه داد. این شامل انتقال دارایی های بین پلتفرمی و شبکه بلاک چین، تولید و پشتیبانی استیبل کوین، اوراق و کالاهای توکن شده، پرداخت های مبتنی بر بلاک چین و راه حل های پرداخت است.

ForTube (FOR) چیست؟

ForTube Coin ارز دیجیتال اصلی کل شبکه است. کاربران می توانند از ForTube Coin برای اهداف متعدد استفاده کنند. For Coin از نظر ارزش کل بازار در رتبه 604 قرار دارد. به این ترتیب For Coin با عرضه کل 438 میلیون به حداکثر عرضه خود رسیده است. در زمان نگارش این مقاله، FOR Coin با قیمت 0.38 TL معامله می شود.

پلتفرم زیرساخت ForTube Coin از هر کجای دنیا قابل دسترسی است. علاوه بر این، تمرکززدایی کل سیستم، سهولت استفاده و توزیع را فراهم می کند. تراکنش‌ها مستقیماً توسط اعتبار سنجی‌ها در شبکه تأیید می‌شوند و نیاز به هرگونه نظارت متمرکز را از بین می‌برند.
در حال حاضر، شبکه ForTube شامل BUSD، DAI، HBTC، ETH، BNB، HT، OKB، USDT، USDC و HUSD است. سرمایه گذاران ForTube Coin نیز می توانند از خدمات استیک بهره مند شوند. کاربران همچنین می توانند از توکن های GFOR برای دسترسی به پلتفرم ForTube استفاده کنند.

ارز ForTube (FOR) از کجا بخریم؟

ForTube Coin را می توان از طریق Binance، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان، خریداری کرد. خرید ForTube Coin از طریق Binance هم بسیار امن و هم به دلیل نقدینگی آسان است. پشتیبانی از صدها ارز دیجیتال و جفت معاملاتی ارائه شده توسط بایننس امکان خرید و فروش فوری هر ارز دیجیتال را فراهم می کند.

برای خرید ForTube Coin می‌توانید از جفت‌های معاملاتی FOR/BTC یا FOR/BUSD در بایننس استفاده کنید و تراکنش را به سرعت انجام دهید.

🔮️ مهمترین اخبار مرتبط