صرافی ارز دیجیتال
ریالی نت

24034213-9b10-407d-8deb-83fc60bc0038

چجوری ارز دیجیتال Civic Coin بخریم؟

نویسنده : وبسایت خبری ارزدیجیتال ریالی نت
زمان تقریبی خواندن مطلب : 3 دقیقه

Civic (CVC) یک پلتفرم مدیریت هویت مبتنی بر بلاک چین است. تیم مدنی زیرساخت ها و ابزارهای لازم برای کنترل و حفاظت از تمام داده های اطلاعات هویتی را به افراد و مؤسسات ارائه می دهد. این پلتفرم در واقع برای تغییر نحوه کنترل اطلاعات شخصی کاربران طراحی شده است و در این مسیر در حال پیشرفت است. در حالی که به کاربران این فرصت داده می شود تا هویت خود را بدون ارائه مقادیر غیر ضروری اطلاعات شخصی تأیید کنند، محافظت از این داده ها به عنوان هدف اصلی در نظر گرفته می شود.

بزرگترین مزیت راه حل تأیید هویت سیویک، استفاده از فناوری دفتر کل توزیع شده و بلاک چین است. این باعث می شود همه چیز شفاف شود در حالی که داده های شخصی دست به دست نمی شود و این تأیید مخفیانه به سایر کاربران انجام می شود. تمام داده های کاربر در دستگاه تلفن همراه کاربر و تحت کنترل آنها ذخیره می شود. سپس کاربران داده های شخصی خاص را از طریق برنامه Civic با امضای بیومتریک کنترل می کنند.

در مقایسه با سایر روش های ذخیره سازی اطلاعات کاربر، سیویک تمام داده های حساس را تحت کنترل کاربر قرار می دهد. البته، این واقعیت که این نیاز به تأیید دستگاه تلفن همراه دارد نیز به عنوان مزایای اضافی محسوب می شود.

Civic (CVC) چیست؟

CVC Coin در سال 2015 توسط وینی لینگهام و جاناتان اسمیت تاسیس شد و به سرعت شهرت قابل توجهی به دست آورد. شهرت لینگهام در کوسه تانک آفریقای جنوبی به ویژه بر این امر تأثیر گذاشت.

سیویک کوین یک ارز دیجیتال مبتنی بر ERC-20 است. این ارز دیجیتال مبتنی بر شبکه اتریوم برای بسیاری از تراکنش‌های شبکه نیز استفاده می‌شود. مؤسسات همچنین ملزم به پرداخت CVC برای سطوح خاصی از ابزارهای تأیید هویت هستند.

با عرضه کل 1 میلیارد، عرضه در گردش CVC Coin 670 میلیون است. CVC در 24 ساعت گذشته 26 درصد افزایش داشته است و در رتبه 121 قرار گرفته است. قیمت سکه CVC با 0.38 دلار معامله می شود. CVC با ارزش کل بازار 257 میلیون دلار در شرف ورود به 100 مورد برتر است. با محاسبه کل عرضه CVC با این قیمت واحد، ارزش بالقوه بازار آن 389 میلیون دلار پیش بینی می شود.

CVC به رکورد قیمت تمام دوران خود در 1.66 دلار رسید و از آن زمان تا کنون 76 درصد کاهش یافته است.

ارز CVC را از کجا بخریم؟

سیویک کوین را می توان با استفاده از صرافی ارز دیجیتال Binance خریداری کرد

🔮️ مهمترین اخبار مرتبط