صرافی ارز دیجیتال
ریالی نت

24034213-9b10-407d-8deb-83fc60bc0038

چگونه ارز آراگون Aragon (ANT) بخریم؟

نویسنده : وبسایت خبری ارزدیجیتال ریالی نت
زمان تقریبی خواندن مطلب : 3 دقیقه

آراگون (ANT)، یک پلت فرم برنامه غیرمتمرکز مبتنی بر شبکه اتریوم. به عنوان یک راه حل مدرن برای کسانی که به دنبال ایجاد برنامه‌های غیرمتمرکز، پروتکل‌های ارزهای دیجیتال و سازمان‌های مستقل غیرمتمرکز (DAO) در اکوسیستم اتریوم هستند، پدیدار شده است. تیم آراگون که به سرعت به رشد قابل توجهی دست یافت، به عنصر اساسی اکوسیستم ETH تبدیل شده است. در زمان نگارش این مقاله، ANT Coin مبتنی بر ERC-20 با قیمت 3.38 دلار معامله می شود و از نظر ارزش بازار به عنوان هفتاد و هشتمین ارز دیجیتال بزرگ رتبه بندی می شود.
بنابراین، ANT Coin چیست و چه کاری انجام می دهد؟

آراگون (ANT) چیست؟

ANT، ارز دیجیتال بومی شبکه آراگون، به عنوان دارایی اصلی مورد استفاده در این اکوسیستم شناخته می شود. ANT نقش اصلی را در اقتصاد برنامه‌های غیرمتمرکز، پروتکل‌های ارزهای دیجیتال و سازمان‌های مستقل غیرمتمرکز ایجاد شده در شبکه بازی می‌کند. استفاده مداوم و جذب نقدینگی را تسهیل می‌کند.

کاربران می توانند با استفاده از ANT در فرآیندهای رای گیری در شبکه آراگون (ANT) شرکت کنند و می توانند به نسبت تعداد توکن هایی که دارند رای دهند. پروژه آراگون (ANT) که توسط میلیاردر معروف بیت کوین تیم دریپر حمایت و تامین مالی می شود. در واقع به عنوان یکی از امیدوارکننده ترین ارزهای دیجیتال شناخته می شود.
آراگون را می توان به راحتی در Binance خریداری کرد.

ANT Coin از کجا بخریم؟

چگونه و از کجا می توان ANT خرید؟ همانطور که انتظار می رفت، خرید آن از طریق Binance امکان پذیر است. نقدینگی و امنیت ارائه شده توسط بایننس نیز بر سرمایه گذاران تأثیر می گذارد تا این پلت فرم را ترجیح دهند.
برای خرید آراگون کوین، ابتدا باید موجودی دلار را به صرافی واریز کنید یا یک ارز دیجیتال خریداری کنید که می‌توان به جای آن از آن استفاده کرد.

برای این کار ابتدا به صفحه اصلی بایننس بروید، روی گزینه «خرید کریپتو» در بالا سمت چپ کلیک کنید و سپس روی تب «کارت اعتباری/بانک» کلیک کنید.
در تب باز شده، مقدار دلاری را که می خواهید با آن تراکنش انجام دهید، انتخاب کنید و از قسمت Coin، Tether، یعنی USDT را انتخاب کنید.
پس از خرید USDT، مجدداً گزینه «خرید-فروش» را در بالا سمت چپ پیش‌نمایش کنید و روی تب «کلاسیک» کلیک کنید.
در قسمتی که باز می شود، تب USDT را از بالا سمت راست انتخاب کنید. در دکمه جستجو، ANT را تایپ کنید و جفت باز شده ANT/USDT را در زیر انتخاب کنید.
سپس به تب وسط «خرید مورچه» بروید و مبلغی را که می خواهید بخرید وارد کنید.
مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید، تراکنش را تایید کنید و فرآیند خرید ANT را تکمیل کنید.

🔮️ مهمترین اخبار مرتبط