صرافی ارز دیجیتال
ریالی نت

24034213-9b10-407d-8deb-83fc60bc0038

چه مقدار ارز دیجیتال Kaspa (KAS) برای تبدیل شدن به یک میلیونر لازم است؟

نویسنده : وبسایت خبری ارزدیجیتال ریالی نت
زمان تقریبی خواندن مطلب : 3 دقیقه

بگذارید یک سوال ساده از شما بپرسم. چه تعداد آلتکوین در بازار نزولی به بالاترین سطح خود می‌رسند؟ فقط چند تا، درسته؟ به همین دلیل است که نمی‌توانیم این آلت‌کوین خاص را نادیده بگیریم، زیرا در یک سال گذشته 74385 درصد افزایش یافته است – یعنی 740 برابر در بازار نزولی.
من در مورد Kaspa و رمز آن KAS صحبت می کنم که بالا است. و این یکی از آلتکوین های مورد علاقه مخاطبان ما است. برای این پروژه، ما فکر می کنیم که این تنها آغاز است. و همین الان انبار کردن می تواند شما را تبدیل به یک میلیونر کند. چگونه، بیایید نگاهی بیندازیم!

عملکرد تاریخی ارز دیجیتال KAS

قبل از اینکه به تعداد دقیق کسپا برسم، باید میلیونر شوید، من و شما باید بفهمیم که KAS از اینجا به کجا می‌تواند برود. و برای انجام این کار، ابتدا باید بفهمیم کجا بوده است.

برای کسانی از شما که برای اولین بار نام Kaspa را می شنوید، از DAG مانند Fantom و Hedera Hashgraph استفاده می کند. این امکان ثبت سریع تر تراکنش ها را نسبت به قرار دادن آنها در بلوک ها مانند زنجیره های معمولی فراهم می کند.

همچنین بدون افزودن تمرکز به ترکیب، Kaspa را نسبت به بسیاری از زنجیره‌ها مقیاس‌پذیرتر می‌کند. با راه اندازی منصفانه و تنها 1 ثانیه زمان بلوک، اثبات کار است. شما می توانید آن را در:

از چه صرافی های که میتوانید ارز دیجیتال Kaspa (KAS) خریداری کنید؟

  • Kucoin.
  • Gate.io.
  • BYDFI.
  • Bitget.
  • ByBit, among others.

بسیاری از ما نهنگ هایی نیستیم که صدها هزار KAS را در خود نگهداری می کنیم. بنابراین این بدان معناست که برای تبدیل شدن به یک میلیونر کسپا باید شاهد یک حرکت قیمتی بزرگ باشیم.

اطلاعات بیشتر درباره ارز دیجیتال Kaspa (KAS)

ارز دیجیتال Kaspa، که تا همین اواخر زیر رادار پرواز می کرد، پروژه شماره 45 بازار ارز دیجیتال است. برای بسیاری تعجب آور است که رتبه بسیار بالایی دارد زیرا می دانم برخی از شما در آنجا هستند که برای اولین بار در مورد این سکه می شنوید.
ارزش بازار Kaspa کمی بیش از 1 میلیارد دلار است که آن را بین Arbitrum و Injective قرار می دهد. این به شما ایده می دهد که این پروژه چقدر بزرگ است. کل عرضه KAS 21.2 میلیارد است که همه 21.2 میلیارد در گردش است. بالاترین رکورد اخیر آن در 19 نوامبر با 15.3 سنت بود. قیمت امروز 12.8 سنت است.

معمولاً پروژه های داغ و سریع مانند این از عرضه محدود توکن در گردش سود می برند. سپس چند نفر قیمت را افزایش دادند و این برابر با یک جهش بزرگ است. اینجا درست نیست با تمام 21 میلیارد در گردش، هیچ مازاد عرضه وجود ندارد.
پایین ترین سطح تاریخ از 18 ماه قبل، 17 صدم سنت یا 0.00017 دلار است. آن روزها خیلی وقت است که رفته اند. اما آیا کسپا می‌تواند به رکوردهای جدید تاریخی برسد و چند میلیونر بسازد؟ بله، بله می تواند. آیا فکر می کنید KAS به بالاترین سطح تاریخ خود خواهد رسید؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید.
نمودارهای KAS چه می گویند؟
ما از تیم تجزیه و تحلیل فنی خود خواستیم که به Kaspa نگاهی بیندازند و در اینجا چیزی است که آنها باید بگویند. عرضه توکن آنها در نوامبر 2021 در طول بازار نزولی به این معنی بود که آنها وضعیت پروازی آنقدر بالا را کسب نکردند که شاهد افت شدید در بازار نزولی طولانی ما نباشند.
تا فوریه 2023 طول کشید تا کسپا از 1 سنت عبور کند. این قطعاً یک نقطه حمایت روانی است. پایین ترین سطح اخیر 1.3 سنت مربوط به می 2023 است.

منبع: Coingecko

🔮️ مهمترین اخبار مرتبط