صرافی ارز دیجیتال
ریالی نت

24034213-9b10-407d-8deb-83fc60bc0038

FOX Anchor: بیت‌کوین به یک میلیون دلار می‌رسد

نویسنده : وبسایت خبری ارزدیجیتال ریالی نت
زمان تقریبی خواندن مطلب : 3 دقیقه

چارلز پین، مجری فاکس بیزینس، یک سرمایه گذار بیت کوین (BTC) است. و او می بیند که قیمت یک سکه به طور بالقوه به یک میلیون دلار افزایش می یابد.

مجری برنامه مالی در مصاحبه ای که به تازگی منتشر شده است، مزایا و معایب سرمایه گذاری در سهام در مقابل بیت کوین را سنجید و توضیح داد که چرا فکر می کند دولت ممکن است برای تصرف آن توطئه کند.

پتانسیل بیت کوین چیست؟

در یکی از قسمت‌های روز پنجشنبه پادکست Coin Stories، پین استدلال کرد که سهام، برخلاف بیت‌کوین، سهامداران را در معرض یک «کسب‌وکار بزرگ» قرار می‌دهد و به آنها اجازه می‌دهد در ساختن سیستم سرمایه‌داری که از ایالات متحده حمایت می‌کند سهیم باشند.

با این حال، بیت کوین ممکن است صعودی بیشتری داشته باشد. او گفت: «به طور بالقوه می تواند به یک میلیون برسد.

او ادامه داد: «اما همچنین، این توانایی را دارد که آنچه را که به مداخله سرسام آور دولت، مداخله دولت تبدیل شده است، متحول کند».

پین ادعا کرد که چنین دخالت های دولتی ممکن است باعث واکنش دولت شود. زیرا سیاستمداران تلاش می کنند تا جنبش کریپتو را با ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) “غصب” کنند. چنین ارزهایی مانند فیات عمل می کنند، اما به شکل دیجیتال، مستقیماً توسط یک بانک مرکزی صادر و کنترل می شوند، و اغلب توسط سختگیرترین منتقدان بیت کوین تبلیغ می شوند.

تاکنون، به نظر می رسد که کشورهای غربی به دلیل نگرانی های مربوط به. حفظ حریم خصوصی و عدم اعتماد به بانک مرکزی، عموماً با CBDC ها مخالف هستند. اگر شهروندان آن را رد کنند، پین می ترسد که ایالت آنها را مجبور به استفاده از آن کند.

پین گفت: «من می‌خواهم ببینم بیت‌کوین غالب می‌شود، و فکر می‌کنم در نهایت چنین خواهد شد. این پتانسیل جهانی برای تغییر جهان و بلند کردن قایق‌های بسیاری دارد که واقعاً در حال حاضر در وضعیت ناامیدکننده‌ای قرار دارند.»

پیش‌بینی پین توسط افرادی مانند آرتور هیز، مدیر عامل BitMEX به اشتراک گذاشته می‌شود. که در ماه اکتبر ادعا کرد که تورم فوق‌العاده می‌تواند دارایی را در سه سال آینده به یک میلیون دلار برساند.

تحریم بیت کوین: آیا این اتفاق خواهد افتاد؟

مجری اولین بار در سال 2013 در مورد بیت کوین شنید، اما برای ورود به بازار مردد بود. زیرا مطمئن نبود که چگونه عرضه آن در 21 میلیون سکه تضمین شده است.

عرضه ثابت دارایی اغلب به عنوان یک مزیت نسبت به ارزهای فیات قابل چاپ معرفی می شود. که به گفته پین به دولت ها اختیاراتی می دهد که نمی خواهند از دست بدهند.

در اوایل این ماه، جیمی دیمون، مدیر عامل جی پی مورگان به کنگره توصیه کرد که بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال باید به طور کامل ممنوع شوند.

سناتور الیزابت وارن از آن زمان به بعد قانونی ارائه کرده است. که توسعه دهندگان برنامه های رمزنگاری را مشمول الزامات بانکی ضد پولشویی می کند. که منتقدان آن را ممنوعیت موثر بیت کوین می نامند.

🔮️ مهمترین اخبار مرتبط